Zazpívám ji písničku vol.II

Od: Datum: 18.02.15 21:52 odpovědí: 1 změna: 18.02.15 23:00

Ahoj, tak píšu jak to dopadlo, bohužel píšu z jiného PC takže mi nešla doplnit předešlá otázka. Dopadlo to dobře, pár krát jsem si to zopakoval, pak vzal kytaru a šel do svého pokoje kde seděla u stolu, zaklepal jsem, vešel, sedl si před ní a zazpíval jí to, a byly to nejkratší 3 minuty mého života. Přítelkyně byla opravdu dojatá a říkala že písničku ji ještě nikdo nikdy nesložil a že nevěděla že umím tak hezky zpívat. Takže účel to splnilo, ona si pak šla dodělat práci do školy a pak jsme strávili moc hezký zbytek večera. Uvědomil jsem si že bych se se svým hudebním talentem mohl zkusit prosadit, ale soutěže jako superstar se mi nelíbí, a hlavně, baví mě to dělat od srdce protože chci, a kdybych to dělal pro peníze už by to asi nemělo takovou šťávu a emoce.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.02.15 23:00

Fandím Vám.

Myslela jsem na Vás, když jste psal ten první příspěvek.

V dnešním světě, kdy se hraje jen na "od kdy do kdy a za kolik", bylo Vaše zpívání pro milovanou dívku jako něžné pohlazení.

Tak ať Vám to zpívá... a ať Vám vyjde ten krásný vztah :)

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.