Zvláštní výskyt uzavřených otázek

Od: Datum: 23.05.17 18:42 odpovědí: 3 změna: 23.05.17 19:09

Zdravím všechny. V poslední době jsem si všimla, že je tady nebývalý výskyt otázek, které jsou okamžitě uzavřeny syslíkem z důvodu porušení pravidel poradny. Ale když si přečtu o co šlo, tak mi to nějak nejde do hlavy. Teď poslední co si pamatuji je "Výkup víček". Ale dnes jsem viděla určitě dvě takové otázky co se tvářily úplně normálně a přesto něčím porušovaly pravidla. Víte někdo o co jde? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.05.17 18:57

Není problém zeptat se vnitřní poštou přímo toho, kdo otázku uzavřel.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.05.17 19:01

Nevím, o které uzavřené otázky jde, ale často je důvodem duplicita, i když to tak na první pohled nevypadá. V poslední době jsem zaznamenal více případů, kdy autor založí otázku na jedno téma třeba 5x, pokaždé pod jiným nickem a s jiným názvem. Ale důvody mohou být i jiné, nelze zevšeobecňovat.

Pokud se týče víček: zaznamenal jsem dvě otázky od dvou různých autorů. Ale samozřejmě nečtu všechno.

Je vhodnější se na důvody u konkrétní otázky zeptat vnitřní poštou.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.05.17 19:09

Aha, ano to jsem si také všimla. Vzpomněla jsem si že ta otázka byla nedávno položená. Proto mne to udivilo. Nedošlo mi že byla položena znovu pod jiným jménem. Tak děkuji za vysvětlení. V ostatních případech to bude zřejmě podobné.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.