Hodnocení na oplátku

Od: Datum: 13.01.17 12:10 odpovědí: 25 změna: 13.01.17 20:04

Sleduji tady jak si mnoho přispívajících léčí celoživotní mindráky z nedokonalého vzdělání a hodnotí hlava nehlava své vyvolené soukmenovce za každý blábol aby z nich také brzy byl bakalář, doktor, magistr, nebo dokonce doktor.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.17 12:12

Můžete být konkrétnější?

Datum: 13.01.17 13:42

Tak to by mne také zajímalo. Zdá se, že máte kvalitnější křišťálovou kouli než všichni uživatelé a Sys...

Datum: 13.01.17 13:53

No remcat umí každý, ale co takhle takové i jiné nepravosti hlásit? Máme tu přeci tlačítko pro nahlášení, nevím co by bylo snažší.

Datum: 13.01.17 14:02
Jak natruc tobě za 291 dní od registrace z těch tvých 58 příspěvků neohodnotili ani jeden...
Chyba bude zřejmě v těch hodnotících!
To je banda...
Dávej kvalitní rady a budou tě také hodnotit.
Mně třeba stačí jen poděkování,
nebo dobrý pocit.
Datum: 13.01.17 15:23

Strejko, já tady nemusím nikomu nic oplácet, jak to tady je dohodnuté, víš*hej*

Datum: 13.01.17 14:03

Tak teď nevím, jestli se mám zlobit nebo ne. Jsem tu už také hodně dlouho, mám tu dost přátel, ale NIKDO z nich mi nedává body ! *cert**zed* A já se ptám, proč ne? *smich*

Bože,Bože. To jsou zase starosti *bzum*:-D

doplněno 13.01.17 14:05:

Karle, nekažte mi mínění o lidech, co milují květiny. Já o nich tvrdím, že jsou nekonfliktní, pohodoví, prostě fajn. Ale co Vy tady neustále předvádíte, to je teda něco *stop*

Datum: 13.01.17 15:25

Holt nepochlebuji, nekývám na rady profesorů ač pochybné, jsem tedy mimo laťku...

Datum: 13.01.17 14:06

Karelka: trvám na tom, abyste mě oslovovala pane Docente! *smich*

Teď vážně..Vaše "problémy" bych chtěl mít!

Datum: 13.01.17 14:28

Koukám ja se postupně ty "trefené husy"ozývají, postrádám ještě dvě*smich*

Datum: 13.01.17 15:34

Popravdě, nesetkala jsem se s tím, že by zde někdo "hrál" na hodnosti. I já dávám některým uživatlům body častěji – prostě proto, že dle mého názoru odpovídají často správně (a kamarádství na to vliv nemá; s některými jsme si zde na Poradně nikdy neprohodili ani slovo).

Datum: 13.01.17 15:27

Docente, rád vyhovím protože jste si tento titul zaloužil přítomnými přáteli a kladným hodnocením*hi*

Datum: 13.01.17 15:42

Znovu vás žádám: Upřesněte své tvrzení! Uveďte alespoň pár odkazů na diskuze, podle kterých jste došel ke svému názoru.

Datum: 13.01.17 16:26

Ono to není o kamarádech a o hodnocení, ale o tom, že někdo ví a poradí a někdo holt ví úplný ... a radí nesmysly a pak nemůže čekat žádné kladné hodnocení. Na druhou stranu, nějaký hodnocení mi je úplně ukradený;)

Datum: 13.01.17 16:04

Nevím, proč někoho tolik zajímá, jakou má "hodnost" čico. Já jsem Bakalář, ale i kdybych tam měl napsané Ňouma, tak je mi to šumafuk. Tohoto, ani jiných podobných věcí si nevšímám. Všímám si leda, kdo jakou má na danou věc názor a někdy si z toho i něco "vezmu" a někdy zase ne. A taky díky Poradně jsem zjistil, že jsem taky jen člověk a že to není se mnou zas až tak špatné *smich* Ale taky je tu dost spoustu chytrých lidí a i díky nim už kolikrát vím, co jsem ještě nevěděl apod. A přitom je nemusím znát osobně a tak mi to naprosto vyhovuje.

Proto radím, neřeš chujoviny a nezapomeň poděkovat za rady a názory..

Datum: 13.01.17 17:15

Ano, máte ve všem pravdu, já se právě musím smát jak je to tady rozděleno, čím víc hodnocení, tim víc výhod.Musím zase připomenout forum ZAHRADA tam má každý přihlášený u svého nicku jen množství odpovědí, nic víc, nepřihlášený tam nemá nic, tady to je jako ve školce.Jistě mi pochlebovači hned začnou psát jak sem nemusím chodit...

Datum: 13.01.17 16:09

pěkná ubohost studente, nikdy mne nenapadlo se dívat na hodnosti ...je vidět, že vy se tím zabýváte ... tady jde spíš o to pokud to vím poradit a ne jen plácat nesmysly

Datum: 13.01.17 17:18

Profesore, nejde mi o hodnosti ale o výhody z toho plynoucí, je to diskriminační, obzvlášť když si k těm puntíkům mnozí přišli ani neví jak...

Od: ben®
Datum: 13.01.17 17:22

Dobrý den, jaké výhody máte na mysli? Pokud myslíte např. závist, tak to výhoda není. Pokud myslíte např. větší odpovědnost úspěšnějšího rádce za své odpovědi, tak to také moc výhodné není - udělá chybu a jeho "společenský kredit" zde klesá. Zdravím!

doplněno 13.01.17 18:15:

karelka - zde je nastaven nějaký hodnotící systém, který si autor webu zvolil a ostatní ho buď akceptují nebo se jím trápí. Ovšem, počáteční (startovací) pozici mají všichni stejnou - jestli se posunou dále je už jen na nich (a jejich schopnostech napsat dobrou radu a věnovat svůj čas poradně).

Datum: 13.01.17 17:45

Snažíte se stále něco překrucovat, žádná závist ale diskriminace.Na jiných forech, nebudu jmenovat má každý stejná práva ať je to začátečník, nebo člověk který má tisíce odpovědí. Tady můžu dát jen 4 odpovědi, rady, jak chcete a pak mi začnou chodit barevné pruhy až mi zakáží psát uplně. Ten kdo má puntíky od kamarádů, může si čmárat jak chce bez omezení.Zdar.

Datum: 13.01.17 18:07

Soused krade elektřinu, tady si všichni dávají body mezi sebou a všichni se proti Vám spikli ...

Možná by Vám stou paranoiou mohl pomoct psychiatr

.

Začněte myslet více pozitivně a uvidíte že se Vám bude lépe dýchat.

.

btw... na poradně neznám ani nohu a taky mi nějací "kamarádi" naklikali tolik že si můžu psát co chci a kolik toho chci.

Datum: 13.01.17 18:17

Karle. Vy jste se opravdu špatně vyspal, že? Nebo že by to nebylo tím vyspáním? Přeci máte možnost doplňovat svoje odpovědi do aleluje (nebo do získání toho zatracenýho puntíku ;)). Víte, já ten "puntík" dávám málokdy. Prostě na to nějak nemyslím, protože ani u sebe na to nekoukám (asi budu muset, když je to tak veledůležité a někomu to nedá spát *smich*). Ale určitě neohodnotím odpověď, jejíž pisatel je arogantní. Může mít sebelepší odpověď, ale jakmile tam cítím povyšování se či shazování jiných, tak prostě bod nedám. Jasně, je jen dobře upozornit na to, že některá odpověď je chybná, ale i to napomenutí se musí umět. Já se přiznám, že občas také nemám náladu a jsem mrzutá a potom si tady do někoho rýpnu :-D, ale pak musím čekat, že budu třeba i tím zhůry (*andel*) napomenuta a že bodík nedostanu *plac**smich*. Když jsem tak pročítala vše, co jste Vy tady zatím napsal, tak většina odpovědí byla dobrá, to ano. Ale ten tóóóón *zed*. Tam asi bude ten zakopaný pes. Přestaňte se neustále *bum*, začněte se víc :) a uvidíte, že se ocenění dočkáte *palec*

Datum: 13.01.17 20:04

Ty barevné pruhy se objevují, když člověk přistupuje pod různými nicky. Jinak až budete mít (myslím) 10% hodnocení, můžete psát odpovědí, kolik budete chtít. O žádné jiné "diskriminaci" nevím.

Datum: 13.01.17 18:24
Karelka: Pokud vaše odpovědi nejsou hodnocený, nehledejte chybu u ostatních, ale u sebe. Krom toho byste neměla radit proto, aby jste dostala hodnocení, ale proto, aby jste pomohla tazateli.
Od: willy
Datum: 13.01.17 18:48

Nuz tedy nevim. Mozna se nekdo tesi z "pseudo titulu" na poradte.cz, ale ze by si nekdo timto resil mindraky? To si jaksi nedovedu predstavit ... *nevi*.

Datum: 13.01.17 19:51

Aby se dalo hodnotit na oplátku, muselo by být poznat, kdo ohodnotil. Tak to funguje třeba na Hafíci.cz. M.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.