1x

Nefér admin

Od: Datum: 25.11.16 08:31 odpovědí: 22 změna: dnes 10:50
https://m.poradte.cz/spolecno…arizeni-zamestnavatele.html#8
Včera jsem tady měl příspěvek kde jsem se admina a sys ladin Praha ptal v čem jsem porušil pravidla poradny.
Výsledkem diskuze je smazání příspěvku.
Prostě chlap co si stojí za svým slovem.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pravidla
Datum: 25.11.16 08:39

Mám podobnou zkušenost. Údajně jsem porušil pravidla tím, že jsem odpověděl na odpověď. Když jsem se zeptal proč je tedy u odpovědí nabídka odpovědět, když je to porušení pravidel, tak všechny moje příspěvky (nejen ten dotaz) byly smazány. A podle zkušeností se myslím, že toto téma brzy zmizí.

Upozornění od administrátora 25. 11. 2016 08:50:21
prostě to odvádí pozornost jinam, otázka je vždy priorita. Diskuze mezi odpovídajícími na podobné téma není žádané. Pokud to nechápete je mi líto, není to nespravedlnost vůči vám osobně.
Datum: 25.11.16 08:46

Drahý Robine,
žádal jsi vysvětlení. Podle mého jsi spíše pořádal hon na čarodějnice, už názvem tématu. Podle pravidel jsem ho přejmenoval, ale bohužel to se ti nelíbilo. Podle mého byl pak více vypovídající.

Pak si prásknul dveřmi, že se ti tu nelíbí už kvůli adminovi. Ok, mrzelo mě to, ale přežiju to.

A jako vždy, ten co nejvíce práská dvěřmi se vrací oknem a pořádá ještě větší hon na čarodějnice. Každý si udělá obrázek o kom chce, ať už o mě či o tobě.

Takže slovem chlapa: klidně tu zůstaň, budu rád. Přestaň honit ego a čarodějnice. Dále už reagovat nechci a nebudu. Myslím, že na tuto jednu epizodu už bylo napsáno příliš.

Datum: 25.11.16 09:21
Omlouvám se adminovi, že jsem mu napsal totéž i v soukromé poště.
Budu tedu psát jen veřejně.
doplněno 25.11.16 09:26: Pokud je to, že se dožaduji vysvětlení v čem jsem porušil pravidla honem na čarodějnice, pak je to Váš boj.
Za svým slovem si stojím, z poradny odcházím.
Jelikož jsem zde vystupoval sám za sebe, a ne jako anonymní nick, tak nechci nic jiného, než vysvětlení čím jsem porušil pravidla Z1.
A pokud jsem neporušil, pak vrácení věci v předešlý stav.
Jediné co jsem zatím četl, je včerejší subjektivní názor admina, že mně snad nejde o správnou odpověď.
O tom jak se snažím odpovídat si může každý udělat obrázek z hodnocení.
Datum: 25.11.16 09:24

Myslím, že omluva není potřeba. Zkusme to překousnout a posunout se dál ;)

Datum: 25.11.16 09:28
Tak jo, za posun považuji to, že se dozvím odpověď.
Datum: 25.11.16 09:33

naposledy: odpověď byla smazána, protože nebyla správná. Před tím @ladinpraha napsal upozornění. O několik minut později jsem odpověď smazal. Nevidím v tom nic složitého. Děje se to tu pravidelně... nechceme aby tázající musel procházet odpovědi, které nejsou správné a je v nich jen upozornění, že nejsou správné. To nic nemění na tom, že ostatní vaše odpovědi jsou správné/přínosné/ohodnocené. Prostě tahle jedna nebyla.

Datum: 25.11.16 09:57

Teď budu hnidopich. Proč se nemaže i v jiných rubrikách? Nebudu hledat konkrétní otázky (našly by se), tak si te´d vymýšlím:

Co je to za opeřence? Je to jestřáb, ale v nesmazaných odpovědích je i káně, krahujec, poštolka...

Má být v souvětí čárka? Čárka tam být má, ale dvě nesmazané odpovědi ji nedoporučují.

(Nejsem přílišným zastáncem mazání, neptám se proto, aby se kdesi v hlubinách poradny dodatečně promazávalo. A zrovna u Robina a Naufrago si myslím, že jejich odpovědi v původní problematické otázce mohly zůstat.)

Datum: 25.11.16 10:14

pokud je u nich nahlášení nebo nějaké upozornění mají vyšší prioritu než ostatní. Nic nebrání tomu nahlásit cokoli, pak se tím budeme zabývat. Nemůžeme/nemůžu číst všechno.

Datum: 25.11.16 10:02

Vážený admine,

Pokud moji osobu veřejně napadáte z nesprávné odpovědi (ještě včera úmyslně nesprávné) pak je zajisté mým právem , požadovat vysvětlnení v čem je odpověď nesprávná.

Co se týká upozornění, a o několik minut později smazání, to ani snad nebudu brát tak jako, že jste mně dali čas vše napravit, opravdu u poraďte nesedím.

Tvrdíte, že moje odpověď je špatná, tak buďte konkrétní.

Datum: 25.11.16 10:15

napadám? Pak v tom případě nemám co dál říci.

Datum: 25.11.16 10:25

A neříkáte snad, že byla odpověď špatná? Říkáte, jen jaksi neumíte říci v čem...

Datum: 25.11.16 19:13
Robine, jestli Vám jse o tu chybnou odpověď u otázky ohledně fotografování a zevřejňování fotek zaměstnanců, tak tu jsem nahlásila já.
V podstatě (doslovně si Vaši odpověď už nepamatuji) jste napsal, že zaměstnavatel může zaměstnance nutit k focení a fotky následně zveřejnit formou billboardu, pokud mají v pracovní smlouvě sjednánu např. účast na propagaci.
To není pravda. Zaměstnavatel (stejně jako kdokoliv jiný) nesmí zveřejnit fotografie žádných osob bez jejich předchozího souhlasu. Člověk buď souhlasí nebo nesouhlasí. Nikomu nemůžete souhlas nařídit ani jej sjednat.
Stačí takhle?
Datum: 25.11.16 10:08

Pokud jste tak vztahovačný, že vám cosi kdosi smazal, tak byste měl přehodnotit svou důležitost. Tak to smazal, no co, život jde dál. Mně taky jednou smazal takovou výbornou a vtipnou odpověď - asi jen z mého hlediska. A jestli se někdo zabývá takovými malichernostmi, jakou jsou nějaké smazané příspěvky na netu, tak asi nežije ten správný život, ne? A klidně to smažte.

Datum: 25.11.16 10:30

Dajko, víte přesně o co šlo?

Otázky ohledně mého života s tím moc nesouvisí a nic vám do něho není...

Datum: 25.11.16 10:24

Nevím, o co konkrétně šlo, tak nemůžu ani komentovat. Ale v jednom s Robinem souhlasím. Když už někdo něco smaže, měl by taky uvést proč. Velmi často se tak nestává. To, že některý ze syslů nesouhlasí s odpovědí ještě neznamená, že je špatná, a že je jí nutno okamžitě bez vysvětlení smazat. Já osobně nad tím mávnu rukou a dál to neřeším, ale pokud jsem o správnosti své odpovědi přesvědčený, přijde to líto.

doplněno 03.12.16 09:50:

ovczaak - Ne, nechodí do mailu. Příspěvek prostě zmizí, jako by nikdy nebyl. A nikdo se nepozastaví nad tím, že občas některé další příspěvky, odkazující se na ten neexistující příspěvek, jaksi ztrácí smysl.

Datum: 25.11.16 21:06

magdon,to vysvětlení chodí do mailu,ne? aspoň mi se to tak stalo. byla tu otázka o led světlech,položena dvakrát během týdne,v té druhé jsem tazateli odpověděl a přidal něco o tom,ať počítá s tím,že některý sys zasáhne,protože dvakrát stejná otázka - nepřípustné. potom se začaly dít věci. odpověď mi někdo dvakrát obodoval,vzápětí mi do mailu přišlo - počítáte správně,podle pravidla...atd,na to se v MÉ odpovědi objevilo - je zakázáno pokládat stejnou otázku...atd... a pak,čárymáryfuk,celá otázka zmizela.. řekl bych,že ten sys měl ruku rychlejší,než hlavu,potom si to uvědomil a vše smazali. já přišel o dva body /nepodstatné/ ,týden jsem trucoval. po týdnu vyhrál absťák a já se na poradnu vrátil. Robine,prostě to neřešte a jede se dál...

Datum: 27.11.16 14:58

Já nevím, taky jsem měla občas nějaký problém s adminem, ale vždy jsem mu poslala slušný email s dotazem nebo vysvětlením, buď mi taky zodpověděl dotaz nebo problém napravil. Stěžovat si nemohu.

Datum: včera 10:24
Jediný nefér admin je dle mého ten (automat), co mi blokuje vkládání odpovědí :D Vždy mi tu všechno zčervená a mám po ptákách *bum*

Od: axus®
Datum: včera 11:52

No vida. A ja si do ted myslel, ze se mazou pouze příspěvky porušující pravidla. Teprve ted zjistuji, ze je tu zrejme někdo s patentem na rozum, kdo vi, které odpovědi jsou jedine spravne a všechny ostatní je potřeba v idealnim pripade smazat? Je to tak nebo není? K čemu je pak diskuse?

Datum: včera 11:58

Ahoj Axusi, je to tak, já jsem jednou na jednu nechytrou odpověď reagoval, že to je debilní odpověď a hned mi to bylo smazané, ačkoliv šlo o to, že se tazatel ptal, jakou cenu má helma a dostal odpověď, že se má zeptat prodávajícího, což je dle mého soudu debilní, je důležité si zjistit cenu u třetí strany. No a pak tu jedna osoba někomu, přímo mu napsala, ať není za blba, nebo něco tak podobného a normálně se to tu nechalo a ještě z toho všichni měli jundu, jak mu to paní nandala.

Datum: včera 12:29

Mazat tzv. špatné odpovědi znamená vymazat tak třetinu odpovědí. Nikdo nezaručí, že budou vymázány opravdu ty špatné a ne ty správné. Vymazat pouze ty, které zjevně odporují pravidlům, jinak nechat být.

doplněno 02.12.16 15:29:

Tak mě byla taky smazána odpověď v tématu "Podpadky a sousedi". Sice žádnému pravidlu neodporovala, ale je pryč. Že by mi někdo řekl proč, snad už ani neočekávám.

Datum: dnes 10:50

pckop. Tak jsme na tom stejně. Moje odpověd v onom vlákně byla : "To si snad děláte prd.l , ne? " Nevím jestli byla závadná celá odpověď, nebo jenom ta zadel? *smich* A že jsem tázající neodpověděla? Já se domnívám, že ano !

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.