Proč zmizelo téma opekani-nad-svickou?

Od: Datum: 11.12.16 18:14 odpovědí: 8 změna: 11.12.16 20:51

Před chvílí jsem odpovídal na dotaz https://www.poradte.cz/nejen-…0489-opekani-nad-svickou.html a hned potom byl text dotazu skryt moderátorem a následně zmizela celá otázka. Že prý porušuje pravidla. Které pravidlo to bylo a čím bylo porušeno? Nechci být za rejpala, opravdu mě to zrušení překvapilo. Mně připadala otázka úplně normální. Takže se ptám odpovědného SYSa, co se stalo?

kapkanadeje uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.12.16 18:17

Tuto otázku jsem si četl, neradil jsem, protože odpověď neznám, ale přidávám se k dotazu - co bylo proti pravidlům?

Datum: 11.12.16 18:30

Já nevím, poslední dobou ty sys podnikají čímdál víc nesmyslnější kroky.

Datum: 11.12.16 18:30

- není to nezdravé?

Od: hm®
Datum: 11.12.16 18:33

No v podstatě na to se právě ten člověk ptal.

Datum: 11.12.16 18:34

V tom případě je jen dobře, že daný sysel myslí na zdraví přispěvovatelů a takové otázky bude mazat. A možná by mohl i dotyčným co zde sedí celé dny, blokovat přístup, protože sezení u počítače také není zdravé. A otázky u kterých většině stoupne tlak bych taky mazal.

Od: ria®
Datum: 11.12.16 18:57

Já po přečtení otázky protočila oči, přišla mi opravdu nesmyslná.. Takže já souhlasím, se syslem, ale nijak jsem na ní neupozornila, nereagovala...

Datum: 11.12.16 19:07

Proč? Mně přišla otázka naprosto v pohodě. Někdo si chce něco opéct, není na to třeba žádného velkého ohně, a tak se ptá, jestli je to nad svíčkou zdravé či nezdravé. Já to třeba taky nevím, protože jsem nad tím nikdy nepátral. Přijde mi to jako úplně normální otázka, dokonce normálnější, než plno jiných otázek tady. A pokud to je tak strašně nezdravé, tak to mohl někdo napsat jako odpověď, a ne smazat otázku, ne?

doplněno 11.12.16 19:12:

a najednou se, z ničeho nic, objeví zpátky... ;)

Datum: 11.12.16 20:51

Dobrý den. Ten dotaz jsem skryla já. Zdál se mi nesmyslný a měla jsem dojem, že si někdo dělá legraci a chce hazardovat se svým zdravím. Zmýlila jsem se a díky za upozornění. Dotaz je zpět a já se omlouvám. Pěkný večer všem!

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.