Mobilní verze stránky

Od: Datum: 05.12.16 09:51 odpovědí: 1 změna: 05.12.16 13:09
Dobrý den,
po dlouhé době jsem zase zavítal na poradnu a rád bych se s adminy podělil o pár věcí, které mi vadí. (ne že bych to nepřežil, ale pokud by se na mém názoru shodlo více lidí možná by se to mohlo pozměnit)
První věc při procházení na telefonu je malý řádek nahoře poraďte.cz na který klikam abych se dostal na úvodní stránku. Je ale moc malý a často se netrefím.
Druhou věci je dost malá mezera u otázky mezi nápisy odpovědět a vytvořit vlastní otázku. Často se netrefím a klikne to na novou otázku.
Poslední a hlavní věc, která je mi proti srsti je skok na konec otázky. Tj když otevřu otázku kterou jsem ještě neměl otevřenou, tak bych si rád přečetl na co se člověk ptá. Místo toho mě to hodí na konec stránky (nebo na poslední odpověď?) a já rolluju až nahoru abych viděl na co se ptal. Naopak u otázek které jsem četl mi nevadí když stránka skočí na poslední odpověď.
Závěrem chci říct, že jsem se nepřišel hádat nebo zde rozpoutat boj. Je to jen můj názor a ocením reakci ostatních. Třeba to co mi vadí bylo z nějakého mě neznámého důvodu vybráno jako nejlepší varianty funkcí. Ještě chci říct, že teď nevím jak se chová webová verze! Bavím se tu čistě o mobilní.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.12.16 13:09

osobně jsem nikdy nekliknul omylem jinak než jsem chtěl nebo je tak vzácné, že to beru jako nikdy. Ale vždycky jde obrazovku přiblížit a kliknout lépe. NB u odpovědi, že se stát ani nemůže.

To rolování lze eliminovat. Tuším od 5ti odpovědí je tam odkaz na SKOČIT NA OTÁZKU. Na konec to hodí opravdu je při kliknutí v POSLEDNÍCH ODPOVĚDÍCH. U posledních otázek ne.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.