Značka oblečení

Od: Datum: 29.09.11 21:36 odpovědí: 12 změna: 14.09.14 15:56

Ahoj

Našel jsem pro mě neznámou značku Dobermans Aggressive a moc se mi líbí.

Jenom mě odrazuje že to je polská firma. Máte někdo zkušenost z kvalitou?

Jde mi o tyhle dvě věci

http://landsershop.cz/192-dob…zimni-bundanord-division.html

http://www.phatfarm.nazwa.pl/…WETRY/CODESW03/galeria01.html

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.11 21:47

Ono spíš záleží na tom, jestli to prodává renomovaný obchod. Každý si může vymyslet značku, třeba "Přítulný jezevčík", ale solidní obchod to k prodeji nevezme, pokud tam kvalita nebude.

Datum: 29.09.11 21:51

právě že to nikdo moc neprodává. našel jsem to na aukru a asi 3 kamenný obchody. věechny jsou trochu z ruky aby se člověk přesvědčil o kvalitě

Od: hankauk*
Datum: 30.09.11 09:40

Marku, tak se s prodávajícím domluvte, za jakých podmínek je možné ev. zboží vrátit. Moje kamarádka má např. vel. 38, ale je vysoká. V hodně případech se stane, že se jí líbí třeba bunda, kabát, halenka, ale jsou jí krátké rukávy. Musí si to tedy vyzkoušet. Vy třeba budete mít velikost 52, ale budete v prsou širší. Taky musíte zkoušet v obchodech. Navíc... stává se dost často, že dvě značky budou mít sice stejné číslování oblečení, ale velikostí se mohou lišit.

A jen tak mimochodem... Reserved je třeba taky polská značka. Některé věci jsou OK, jiné ne. To, co jsem viděla na odkaze, vypadá dobře. Já bych se toho nebála. A boty Adidas, Nike apod. si taky koupíte, i když jsou vyrobené v Číně či na Taiwanu, že? *smich*

Od: majsterjoe*
Datum: 30.09.11 12:34

ja se zeptam jinak. je to spise takova pravicova znacka, nebo znacka kterou si privlastnujou pravicaci?

Datum: 02.10.11 16:41

tenhle link jsem nepochopil.

šlo mi o zkušenost s výrobkem jestli někdy něco od tehle značky nemá.

v google umím hledat taky

Od: mirdas*
Datum: 08.10.11 18:57

Ahoj zajimalo by me jestli ma dobermans aggressive nejaky nacisticky vyznam a nebo jestli je to pro urcitou skupinu lidi jako treba metalove obleceni nosej metalaci moc se v tom nevyznam ale maji moc pekne obleceni odpovi nekdo?

Datum: 11.10.11 15:57

tak jsem to našel v jednom obchodě v Praze a můžu říct že to je hrozná katastrofa. na netu to vypadá fakt hodně dobře ale na woko to je hrozný. hodně mě to překvapilo škoda

Od: paklic007
Datum: 13.10.11 18:20

zdravím Marku25, také se mi zalíbilo oblečení Dobermans Aggressive a hledám nějaké obchody v Praze, kde jsi prosím byl?

Datum: 13.10.11 21:07

Autodíly M3A

Náchodská 2528 / 63a

193 00 Praha 9 Horní Počernice

doplněno 13.10.11 21:08:

http://autodilym3a.wz.cz/

jsou to autodíly tady je link ale věci tam nejsou ale maj je na prodejně

Od: paklic007
Datum: 14.10.11 09:26

jo, díky moc, a maj tam výběr nebo jen něco?

Od: roman5*
Datum: 14.09.14 15:56

Já mám zimní bundu značky Dobermans Aggressive,a je made in Turkey *palec*.A jsem naprosto spokojenej.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.