Jaký byl váš první sex?

Od: Datum: 11.12.13 15:51 odpovědí: 36 změna: 05.03.14 23:20

Jaký byl váš první sex, nebo co od takového zážitku očekáváte, očekávali jste? :-P

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 11.12.13 17:23

Dobrý den, myslíte opravdu první nebo až za přítomnosti a i součinnosti jiné osoby? Zdravím!

doplněno 11.12.13 21:58:

joolie - já jsem si jen vzpomněl na jeden film (Road Trip), kde padla podobná otázka a tak jsem si to trochu upravil.

Datum: 11.12.13 20:31

to opravdu nazýváte masturbaci "sexem"? :D Nebo jak jinak to mám chápat, jasně že při tom musí být dva :D

Datum: 20.12.13 17:41
Dva? A proč já to dělal poprvé ve třech...?
Datum: 11.12.13 22:04
Takže bez zkušenosti. :)
Datum: 12.12.13 15:51

hmm... proč bych sem jinak dávala tu otázku :D

Datum: 12.12.13 21:18

To taky nebylo na Vás. :)

Datum: 12.12.13 21:44

dobře, několik odpovědí a stále jen dva lidi z nich odpověděli opravdu na otázku :D

Datum: 31.12.13 18:45

Ono jich odpovedelo kocicko vic, bohuzel mnozi a hlavne vy jaksi ani nechapou vyznam slova "sex". To je pak zabita diskuze! A otazka byla polozena na sex jako takovy, tak budou i v poradku odpovedi "ve trech atd". A docela by me zajimaly dnesni osnovy na ZS! Hlavne ze se uci pojmenani prirozeni na xy zpusobu o tohle pak lidi sypou z rukavu! Jestli si myslela dotaz na prvni pohlavni styk, pak jsi mela psat jasne!:(

Od: buss®
Datum: 11.12.13 17:25

A co tak začít sama?

Od: reutersik
Datum: 11.12.13 17:28

Tak anonymně. Byl boží. Mě bylo 18 a jí 15. Bylo to v létě u ní na chatě. Byli jsme tam sami. Něha, romantika. Oba poprvé, co víc si člověk může přát? Skončilo to až po 20 letech rozvodem.

Od: mike32*
Datum: 11.12.13 19:38

Když jsem začal číst ... .říkám si ... nic zvláštního ... mě bylo 18 a jí 15 ... hmmm ... no a co ... v 18-ti jsem to zažil několikrát ... a co jako ... dostalo mi akorát to, že to "poprvé" skončilo až po 20-ti letech ... na to mám v současné době jen jedno slovo ... NEUVĚŘITELNÉ !

Od: olaf71*
Datum: 11.12.13 18:17

já hlavně neočkával to, že mi v přírodě, v tom vichru vítr odvane kondomy bez návratu

Od: hop®
Datum: 13.12.13 23:04

První nic moc, pak se to lepšilo, teď už se to vzhledem k mému věku a nedostatečnému přísunu vhodných "objektů" trošku zhoršuje...

doplněno 13.12.13 23:05:

... mimochodem, jste asi docela mladá - sex fakt nemusí být POUZE o dvou lidech... ;)

Datum: 13.12.13 23:29

no to vím, že pouze ne, ale když je to jen jedna osoba, pak tomu prostě říkám masturbace a né sex :D

když jsou 3 a víc tak jo, ale o tom jsme se tu ani nebavili :DDD

Datum: 13.12.13 23:42

Vy jste to definovala!
"jasně že při tom musí být dva "

:.D

A myslím, že "sex" může být i v jednom, pokud myslíme na milovanou osobu a třeba použijeme nějakou erotickou "náhražku"...

Datum: 14.12.13 17:23

tak to je pravda, no :D ale to druhý bych stejně nazvala jinak :D

Datum: 13.12.13 23:37

První "sex" byl hóóódně rychlý. Časem se prodlužoval k plné spokojenosti obou. :)

Od: pt®
Datum: 14.12.13 19:57

Milá zlatá, takto se nevyjadřuje nezkušená panna a ani mi k nezkušené nesedí ten smajlík. To je buď žert, nebo zkušenost. Jinak za mně říkám: "Co je ti do toho". *bzum* - pt

Datum: 24.12.13 17:59

První můj i její. To není ideální kombinace. Ale vydrželo nám to cca 3 roky. Kamarádi jsme dodnes. (40 let).

doplněno 26.12.13 08:36:

Ideální kombinace to není, každý začátečník je více, či méně nervózní, dělá chyby a je dobré, když má partnera, který mu poskytne v ten důležitý okamžik oporu.

Že by takový vztah nemohl vydržet jsem nikde nepsal.

Datum: 26.12.13 13:22

S odstupem času byl můj první sex,hrozný.I když jsem v té době po akci povyrostl a byl ze mě "chlap".Alespoň jsem se tak cítil...S dotyčnou jsem se pak dlouhé roky neviděl,po x letech jsme se potkali a povídali jsme si a vyšlo najevo že to byl první nás obou.No a shodli jsme se na tom že to nebylo nic moc.No tak jsem to zkusili opět a tentokrát to byl sex se vším co k němu patří.Ráno jsme posnídali a já ji odvezl domů.Do dne jsme kamarádi,každý máme svou rodinu,ale když se potkáme,ta jiskra v oku mezi námi je stále...

Od: nikc®
Datum: 26.12.13 23:52

Můj první sex nebyl takový trapas jako ten poslední. Nejhorší kombinace je zkušený proutník versus nezkušená žena. Když se mě zeptal "ty to děláš poprvé?", tak jsem znejistěla a docela mě tím rozhodil. S ním to bylo poprvé. Pokud jsem byla jeho třístá, tak měl asi dojem, že to dělám poprvé. I když tomu tak není. Ale zapomene se to, co máte dělat stejně, jako slovíčka z angličtiny. Jednodušší je si jít zaplavat nebo zabruslit.

Od: blood
Datum: 02.01.14 01:32
Mimochodem... Před nebo se píše čárka a ne jen před nebo.-_-
Datum: 02.01.14 07:39

Pletete si rubriky. Tohle není kroužek češtiny.

Datum: 06.01.14 18:37

Blood asi nemá čím přispět, tak vyrukoval s češtinou.

Od: pu®
Datum: 02.01.14 15:25

Jednak si skutečně pletete rubriky, jednak před "nebo", jak použila odpovídající, se čárka skutečně neobjeví.

Datum: 03.01.14 17:04

Takže můj první sex, pokud Vás to tak moc zajímá:

Hodně krve, nějaké ty slzy, pár ran pěstí, nějaká ta modřina, takže romantika jak má být hned od začátku! :)

Datum: 07.01.14 05:17
Syn přijde domů a říká tátovi. "Táto, dnes jsem měl první pohlavní styk." Táta na to :" Sedni si a promluvíme si." Syn odpovídá :" Radši postojím, ještě mě bolí zadeček."
Datum: 24.01.14 16:52

,,si myslím,že nikomu první sex nic neřekl až tak ,jak si určitě myslel,tak ho zklamal.Každý o tom mluví a nakonec to dopadlo tak,že si člověk řekne a to bylo ONO? Co ti lidi dělají tolik řečí kolem toho. Ale postupem času se to vesměs každému zalíbí.

Ale tak mne napadlo,proč mají lidé o to zájem a jak můžu mít na něco chuť ,,když nevím,jak to chutná..viz první sex..

Datum: 25.01.14 12:41

Měl by někdo napsat téma. "Jaký byl váš poslední sex?" To by bylo zajímavější, si myslím..

Datum: 29.01.14 19:15

no pokud si na něho pamatuje ,,,jinak zabitý čas ,,někdo hezky a někdo ne..

Datum: 29.01.14 19:25

No, někdo než by to dopsal, už by musel třeba začít znovu :-D

Datum: 08.02.14 21:14

To se mě bohužel netýká :)

doplněno 09.02.14 13:17:

Za svůj život jsem jich zas tak moc neměla a super sex jsem zažila jen jednou nebo dvakrát. Jinak mi to připadá na jedno brdo. Lepší je si povídat než sexovat pro mě.

Datum: 08.02.14 21:36

v mém případě taky nezkušenost z mé strany , velké očekávání , láska - něžností a hlavně se to odbývalo v tichosti , vedle spal otec jeho a maminka. No tak jsem si tenkrát řekla , jestli kolem tohoto se točí celý svět tak já jsem asi vijímka . no ale později to jo to bylo prima, mnoho let . TEd už jen sporadicky a kdy to bude naposled? uvidíme dokud nás to bude bavit...

Od: ala1970*
Datum: 10.02.14 10:13

Bylo to užasné:) na základce jsme měli výlet na chatě. A vyspala jsme se se spolužákem. Byla to paráda.

Datum: 24.02.14 11:35

První byl naprostá tragédie, jako u většiny začátečníků *smich*

Datum: 05.03.14 23:20

Očekávala jsem přesně to, co bylo. Já dřevo, on těžce zkušený. Bolelo to, trvalo to dlouho, a bylo to divné. Potom se mi svěřil, že pro něj to taky bylo poprvé. Mě bylo 17, jemu 27. :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.