Badoo zrušení profilu

Od: Datum: 22.08.13 11:42 odpovědí: 5 změna: 23.08.13 15:23

Dobrý den kdysi jsem se zaregistroval na Badoo seznamce a ted bych to chtěl zrušit. Ale nevím jak nejde mě to smazat a ani email mě nejde poslat . Děkujki za odpověd .

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.08.13 12:06

Pokud si opravdu přejete smazat váš Badoo profil, stačí se přihlásit na váš účet a kliknout na ¨Nastavení¨. Poté zvolte odkaz `Smazat profil` z menu po levé straně a následujte další instrukce. Máte-li jakékoli potíže s přihlásením na váš účet, můžete si obnovit heslo na této stránce.
Chcete-li vědět více, prosím podívejte se na naše Zásady o ochraně osobních údajů.

http://badoo.com/cs/help/?section=19

Od: hurikan*
Datum: 22.08.13 12:19

, Ale nevím ani jaké to heslo bylo .je to už dlouho , co jsem tady byl. píše mě to abych dal staré heslo a pak nové,a to staré nevím

Datum: 22.08.13 12:23

A když se chci znova zaregistrovat tak mě to píše při vložení emailu že už byl použit jednou . tak opravdu nevím .

Datum: 22.08.13 13:11

Nová registrace by Vám nepomohla, akorát byste pak měl k rušení dva účty místo jednoho.

Pokud jste heslo zapomněl, klikněte na odkaz "zapomenuté heslo", a postupujte podle návodu.

Datum: 23.08.13 15:23

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.