Přechod do denního studia

Od: Datum: 07.07.13 12:22 odpovědí: 1 změna: 07.07.13 13:26

Dobrý den,prosím Vás,obracím se na VÁS z důvodu odůvodnění mé otázky,která se týká studia na VŠ a jedná se o studium CŽV a ve zkratce řečeno,chtěl jsem přejít do normálního denního studia na stejné VŠ,mám ukončený 1.ročník a druhý ročník se musí opět platit hodně vysokou částkoujsme ve finanční tísni,jelikož za mně platí studium rodičekteří přišli o zaměstnání z důvodu snižování pracovních sil,proto jsem chtěl přejít do normálního studia,abych nemusel platit hodně vysokou částku na další rok,ale hlavní důvod na který se ptám ,je ten,když loni brali na obor,který studuji 19 lidí a zapsalo se 11,z toho to dva platí a kapacita oboru je 15 lidí,tzn.kapacita oboru není naplněna,stále jsou čtyři místa volná a když jsem poslal žádost o přestup,bylo mi zděleno,že žádost se zamítá z důvodu naplnění kapacity.Prosím Vás,pokud znáte odpověď na tohle tvrzení,poraďte mi prosím,protože zřejmě tomu nerozumím,protože si stále myslím,že kapacita naplněna nebyla.Děkuji předem za odpověď a radu,příjemný den.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.07.13 13:26
avatar

Pište prosím normálně - s diakritikou, interpunkcí, mezerami a velkými písmeny na začátcích vět. (Váš text se mi špatně čte.)

Komu jste žádost o přestup do denního studia adresoval a kdo Vám žádost zamítl? Zkusila bych písemné odvolání adresovat nadřízenému toho, kdo žádost zamítl.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.