Trvale stažená předkožka za žaludem

Od: Datum: 08.09.10 12:25 odpovědí: 19 změna: 02.10.15 10:13

Nosíte předkožku trvale staženou za žaludem? Slyšel jsem že je to tak lepší kvůli hygieně i vzhledu.

Ale nedrží mi to tak trvale a penis vypadá jak sharpej.

Zkrátí se časem kůže sama, aby to vypadalo jako obřízka?

Nosíte to tak někdo, jak dlouho, zkušenosti?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.10 12:34

Dobré poledne! Tak se nechte obřezat a máte po problému. Nebo se Vám chce neustále kontrolovat, jestli je vše řádně staženo? A tu radu jste četl kdepak? V Bravu, v Blesku? Nebo na letáčku u lékaře? Achjo, nechte to přírodě, co už nějak sama vytvořila, určitě to má své opodstatnění. Proč do toho zasahovat?

Datum: 08.09.10 13:16

já bych to neřešil a nechal bych to "jak se zrovna povede" :)

Datum: 08.09.10 14:13

Kvůli vzhledu? *sok* Když je vzhůru, tak je svlečený každý. Ať s obřízkou, nebo bez. No a když spí, tak jakýpak vzhled? :D Pak je asi jedno, jestli visí sharpej, nebo vánoční ozdoba. *smich*

Od: frantisek2
Datum: 21.09.10 11:13

Každý to svlečené při stopoření nemá - že pánové. *frajer* Někdo má předkožku delší a zůstává mu přes žalud i při erekci - jako mě. :)

Samozřejmě jde svléknout lehce, takže bez potíží. Jen to prostě trvale "za" vypadá lépe a je čistší.

Od: karel123*
Datum: 08.09.10 23:55

Předkožku nosím staženou už několik let. Problémy s hygienou jsem neměl nikdy, ale teď mi ho manželka může kouřit skutečně kdykoli, a je fakt je pořád čistej a voňavej (smegma zbytky moči prostě nejsou). Předkožka se zkrátí jen nepatrně (cca 3 mm.) Co se týče vzhledu, tak fakt lýp vypadá úplná těsná obřízka. viz. http://www.icon.co.za/ hugot/circum/images/Junc09d.jpg

Datum: 09.09.10 07:43

no jde mi jen o vzhled a pohodlí - obřízka mi přijde dost drastická a zbytečná investice.

Jen chci v sauně vypadat cool. ;)

Od: qwert
Datum: 02.10.15 10:13

Ja tiez mozem povedat, ze nosenie predkozky za zaludom je vyborne ci uz pre mna kvoli lepsej hygiene alebo pre manzelku. Zena si pochvaluje lebo moze takmer hocikedy pofajcit. Zalud sa zvacsil a to o poznanie. Nevsimol som si ci uz v saune alebo na naturistickej plazi nejake negativne reakcie. Ved tam nikto s ostavenym vtakom nebeha. Doma je to pohodlne ci uz pri sexe alebo ak si len tak chcete pohonit tak je to lepsi pocit mat obanzeny zalud.

Datum: 09.09.10 09:56

Ukazovat žalud v sauně je na mě moc.Jak už bylo psáno nech to na přírodě.Mám ho také schovaný a vůbec mi to nevadí no a s hygienou také problém nemám asi proto že si ho po potřebě umeju.

Od: eevka*
Datum: 09.09.10 15:08

Jirko, asi nevíš, co je spontánní sex. Měla jsem přítele, co si jako taky myslel, že jeho hygiena stačí. Sprchoval se ráno i večer, ale vy pánové, asi netušíte jak vám po pár hodinách voní, obzvláště v létě. Vzpomínám, jak jsme jednou byli celý den venku, a odpoledne přišlo na i na sex. Chtěl orálek, proč ne, ale to co mu zavanulo z předkožky mně natolik odradilo, že bylo po sexu.
Takže Františkův nápad chodit se staženou předkožkou je určitě dobrý. Jeho přítelkyně to určitě ocení.

Datum: 10.09.10 09:48

Ono přítelkyni se to tak i víc líbí a právě v sauně jsem takové viděl, takže se zkouším přizpůsobit. ;)

Proto mě zajímá, jak je to pro koho pohodlnější, výhody,nevýhody, zkušenosti a tak...

Děkuji eeviku za objektivní názor ;)

Od: xxx*
Datum: 11.09.10 20:14

říkala jsem manželovi,aby to taky tak nosil, někde jsem četla, že časem se prý zvětší žalud a přirozená pozice předkožky se stane ta "za". Pak to zas třeba nebude držet stažené. :) Uvidíme,jak to manželovi sedne. Rozhodně to tak bude čistší.

Od: eevka*
Datum: 13.09.10 12:35

Jo, to mohu potvrdit, žalud se mu zvětší určitě. Podmínkou je, aby to tak nosil pořád. O zvětšení žaludu, netísněného předkožkou, píší lékařské knihy v souvislosti s obřízkou. Ke zvětšení dochází, u úplné obřízky, v 93%.

Na to aby byla přirozená pozice předkožky "za" si bude muset ale počkat (6-12 měsíců). Toho, že by to později nedrželo přetažené zpět, se neboj. Předkožka i po mnoha letech nošení "za" se skoro nezkrátí.

Čistší to je o hodně, úplně zmizí smegma moč se taky nemá kde držet. Normálně přechod na odkrytý žalud není ze začátku přijmný. Mám pár odzkoušených postupů, které to zpříjemní a zjednodušší. Můžu poslat

Od: honza1234*
Datum: 21.09.10 11:49

Zvětšení žaludu v 93% ... doufám, že alespoň o těch 93%,aby to stálo za operaci.:)

Kůže se každý měsíc prakticky mění ne? Takže pak když budete nosit "za" tak by tato přebytečná měla za měsíc zmizet... Ale to by asi neexistovaly obřízky.

Nebo jednoduše co je přes, dát na kuchyňské prkénko, přimačnout nožem, zatnout zuby a cvak... Au - to mi zatrnulo.

Od: manson89
Datum: 04.12.14 16:52

zdravim, citam si vas clanok a chcem sa spytat na tie postupy ktore mi to zjednoduchsia, dakujem :)

Od: monsignor
Datum: 22.08.15 15:03

to by mne zajímalo jak jí podržíš "za", vždyt se během chvilky zase posune do norm. polohy

Od: honza1234*
Datum: 21.09.10 11:52

načapat mě v práci,jak si meju u umejvadla bambuli po každém vyčůrání, asi bych byl brzy na pracáku...raději tedy osobně nosím "za" a jsem spokojený. Nikdo do mě neřezal, stačilo nechat tělo si zvyknout.

Máme právo volby, někdo nosí tak a někdo jinak...

Od: nobr
Datum: 10.11.10 23:35

Zdarec Franto, ja Ti naprosto rozumim...chodim uz takhle asi pul roku a je fakt co pise karelk, ze predkozka zustava za zaludem a nevraci se...nebo jen velmi velmi vzacne...je to opravdu hygienictejsi a praktictejsi..zene se to taky vic libi...takze staci vytrvat..klidne se ozvi a muzeme to probrat vic...

Od: vos
Datum: 16.03.11 14:56

me to tak drzi a nemam zadny problemy

Od: stano123456
Datum: 23.08.15 15:26

Už na to konečně vědci přišli, že to nemá s hygienou nic společného a je to jen z hlediska tupého rituálu. Ba naopak nejen že to melé chlapce traumatizuje a nikdo se jich na nic neptá, ale také to zhoršuje citlivost pro dráždění a v pozdějším věku právě tato citlivost chybí.

Takže to nejen vypadá blbě ale nic to i nepřináší.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.