Praskl nám kondom

Od: Datum: 19.07.13 10:25 odpovědí: 11 změna: 21.07.13 19:30

S přítelem jsme měli sex, praskl nám kondom..hned ho ze mě vytáhl...šla jsem do sprchy...beru antikoncepci..ale teprve s ní začínám..15dní...je možnost že jsem těhotná? pro upřesnění ani se neudělal..vyklouzl,a jak ho tam strkal,slyšeli jsme lupnutí,hned ho vytáhl..nezajel tam ani celý..hned na to jsem běžela do sprchy..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.07.13 10:34
Pokud antikoncepci berete od prvniho dne menst., jste jiz chranena a navic kdyz se pritel ani neudelal, nemate se ceho bat.
Datum: 19.07.13 10:43

děkuji moc :) na jiných zpovědnicích nás jen hned odsuzovali.

Datum: 19.07.13 13:38

Odsuzovat vás mohou jenom hlupáci...

Pokud vše bylo tak, jak píšete, opravdu se není čeho bát, ale jestli se vám chce, pro klid duše si udělejte těhotenský test.

Datum: 20.07.13 10:26

no tak to je rada nad zlato když těhotenský test pokud vím, tak je funkční až po 2 týdnech od oplodnění...

Datum: 20.07.13 16:12

Honzas1 - Já samozřejmě nemyslím, dělat si těhotenský test pět minut po té nepříjemnosti. Ale lepší rada nad zlato není, ani od vás... Prostě bude nutné nějakou chvíli počkat a ten test si udělat až v době, kdy bude průkazný.

Datum: 19.07.13 10:41

Můžetebýt klidná, pokud to bylo opravdu takto. :) Navíc některé druhy antikoncepce chrání třeba již po týdnu užívání, to byste se určitě dočetla v příbalovém letáku. ;)

Od: nickolka*
Datum: 19.07.13 18:37

pokud je to jak píšeš není se opravdu čeho bát :)

při braní antikoncepce by jsi měla být chráněná cca po 7 dnech pravidelného užívání...

Datum: 20.07.13 10:09

Přečetla jste si pečlivě příbalový leták? Tam je určitě napsáno, odkdy jste chráněná. Nechce se mi věřit, že jíte něco, za co jste zaplatila a nevíte ani co a jak to působí. *sok*

Datum: 21.07.13 19:30

četla jsem,několikrát :) ale ten mi neodpoví na můj dotaz, tak se tu raději poradím :)

Datum: 20.07.13 10:17

nemusíte mít žádné starosti ... ;)

Od: loretta*
Datum: 20.07.13 19:51

jak píšou ostatní, myslím, že v tomto případě těhotenství nehrozí...je sice pravda, že může "utéct" pár kapek ejakujátu i bez toho, že "by se udělal", ale pokud jste měli kondom (i když prasknul) a navíc berete antikoncepci, atk by to byl fakt zázrak...jen bych dodala, že i kdyby bylo prasknul až "na konci", tak sprcha fakt nepomůže;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.