Myslíte si, že bisexualita existuje či ne?

Od: ® odpovědí: 11 změna:

Mnoho gayů a leseb si o sobě myslí, že jsou bisexuálové.Já si myslím, že bisexualita neexistuje, buď mě přitahují ženy či muži. Existuje bisexuální chování, to rozhodně, ale je pouze náhražkové. Z nějakého důvodu preferované- touha mít děti, zapadat mezi většinovou společnost, chuť experimentovat, nebo zkouška toho, zda dokážu žít v náhražkovém vztahu.Sex mohu mít teoreticky s oběma pohlavími, tam jde spíš o to, do koho se dokážu bláznivě zamilovat.A kdo mi chybí, když pár dnů odejde.Kazdý, kdo byl zamilovaný až po uši ví, že když po někom toužíte, a nemůže te ho mit, tak to až fyzicky bolí.Tak jak to vnímáte vy, existují bisexové či ne?

11 odpovědí na otázku

 

 


5x
avatar etana

Samozřejmě že existuje, je mnoho podob lásky. Není důvod si myslet, že je to nějaká náhražka.

 


2x
avatar totak
Občas, když sleduju média, tak mám pocit že jsou kvanta lidí kteří vlezou na všechno, co před nima neuteče na strom. Netouží po dlouhodobém vztahu a nezajímá je nic, než si co nejvíc užít.
Upřímně přiznám že je mi to úplně fuk jestli si říkají bisexuál nebo pansexuál, dokud nemají predstavu, že by měli každého o své sexualitě informovat a přesvědčovat většinovou společnost že jejich "náboženství" je to jediné správné a že bysme se tak měli chovat všichni.
liska5
27.07.20 19:27

 


0x
avatar elisa24

Těžká otázka, nemyslím si, že když si někdo o sobě nemyslí, že je bisexuál může vědět a věřit, že existují, ty pocity si představit nedokáže. Když se někdo tak identifikuje, tak Vám odpoví, že existují. Vaše důvody, proč by nemohli existovat jsou sice rozumné, ale možná právě stačí k tomu, aby se tak někdo nazval.

Chtěla bych se Vás na něco zeptat, podívejte se prosím do vnitřní pošty.

 


0x
avatar smode
Dobrý den. Samozřejmě že existují. Jejich specifika: jsou většinou ještě o něco fyzicky krásnější než heterosexuální jedinci, dokážou na rozdíl od hetero objektivně a do detailu zhodnotit fyzickou atraktivitu a "styling" nejen opačného pohlaví ale i svého (a že tohle dokážou např. všechny ženy je všeobecně rozšířený omyl) a většinou je jim v životě před i po založení tradičního modelu rodiny prioritou spíše práce neboť jsou zájmem ostatních o svoji osobu po čase poněkud "unaveni".

To je právě to, ve skutečnosti jsou ti jedinci ne bisexuálové ,ale homosexuálové.To , že právě experimentovali, mi to jasně dokazuje.Heterosexual nebude experimentovat.On totiž nemá potřebu.Ani ho to nenápadně. Je totiž spokojený.experimentuje jedinec nespokojený, hledající co mu lépe vyhovuje...

 


0x
avatar axus

Kdyz muzou existovat lide, kteri maji stejne schopnou levou i pravou ruku, proc by nemohli existovat lide, ktere pritahuji stejne obe pohlavi a vsechny desitky genderu navrch, ktere dnes uz diky moderni dobe zname?


No, rozumím, že jsou lidé, kteří mají schopnost mít obě ruce šikovné.Je jich ovšem extrémně málo! Já sama jsem levák , píšu pravou, žehlím oněmi, nedělá mi to žádný problém, přesto řeknu, že přirozené je pro mne být levákem.

 


0x

Úchylek jsou spousty ..

Někoho přitahuje jeho náklaďák a jeho výfuk, někdo se zamiluje do kravičky ..

Teď jste mne rozesmál. Vzpomněla jsem si, že jsem v pubertě milovala smrad z výfuku aut. Tenkrát auta smrděla a tak jak jelo nějaké auto, zůstala jsem fascinovaně stát a vdechovala ten smrad a to mi dělalo děsně dobře. Byla jsem úplně v extázi. Dodnes jsem to nikomu neřekla, protože nebyl důvod. Ale teď se mi to vybavilo. Docela by mne zajímalo co se to tenkrát se mnou dělo...:-D

 

 


 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]