Nebaví mě sex s tím samým

Od: odpovědí: 2 změna:

Ahoj, mam takovy problem. Je mi 23 let, mela jsem dost kluku a momentalne jsem s nekym, koho opravdu miluju. Jenze me proste nebyvi sex s tim samym covekem, nema to co delat s tim, jak je dobry, ale ze jsou to ty same trencle, stejna postel. Oziveni nepomaha, protoze pak uvnitr citim, ze je to hrane a navic...cim vic mi dava najevo, jak me miluje, cim je neznejsi a laskyplnejsi v sexu, nedejboze mi rekne pri tom, ze me miluje, tak je po vasni. Netouzim po nicem brutalnim, to zas ne. Taky mi nepiste at si uzivam jinde-kdybych mela partnera, ktery by to tak chtel, tak klidne, ale ten muj je absolutne proti nevere a ja jsem dost ferova na to, abych se mu po nevere nemohla podivat do oci. Jinak on je fakt bajecnej chlap, takovej ten typ, co se o nem rika, ze neexistuje-chytrej, hezkej, umi vsechno v domacnosti, tolerantni, je s nim ohromna sranda, mame krasnej vztah, nic si nezakazujem, ale nepsany pravidlo je vzajemna duvera a cestnost, coz bych uplne znicila, ale zaroven uz to delam, kdyz mu nerikam, co citim, jenze jak nekomu rict, ze vas to s nim nebavi? Myslite, ze mam nejakej sexualni problem? Kdyz mam perfektniho chlapa, dokonce poprve si umim predstavit s nim zustat na dlouho, nebo naporad, ale z naseho intimniho zivota zacinam mit hruzu. Navic by to tak asi bylo s kazdym, kdybych mela nejakyho vasnivyho hajzlika, coz je typ chlapa, kterej me vzrusuje v posteli, tak bych nemela to ostatni. Vlastne necekam, ze se na to da neco poradit, ale jestli mate nekdo podobny problem, treba na neco prijdem. Dik a nepiste mi, ze jsem nezrala, tim to neni

2 odpovědi na otázku

0x

Tak mu to tak nejak rekni. Hlavne mu rekni, at na tebe neni tak hodnej, to je dycky pruser. Taky byste nemeli bejt porad spolu a podobne. Musi na tebe trochu kaslat, respektive musi si hledet taky svejch veci a ne se snazit vzdycky vyhovet tobe. Co se tyce veci samotny, tak mu rekni, ze ta neznost a tak neni presne to, co bys zadala, to by mu nijak extra nemuselo vadit, myslim, mozna ze naopak. Zkuste to spolecne nejak poresit a neco vymyslet, to by nemusel bejt zase takovej problem. Nepodavej to cely negativne (vadi mi, ze ...), ale pozitivne (libilo by se mi, ...).
Na druhou stranu ty bys ses mela rozhodnout a nechtit vsechno - nemuzes zaroven nerozbit vejce a zaroven mit omeletu, jak znamo. I pres to, ze to nerada slysis, tak musis vzit proste na vedomi, ze vzdychy to je kompromis. My taky chapeme, ze holka nemuze bejt zaroven nepristupna samice a zaroven roztomila zabka.

0x

Je to pravda.Na každým mužským najdeš něco negativního.To samý i oni na nás.Ale když je to tak jak píšeš,tak u mě by v tom tak velkej problém nebyl.Když všechno ostatní je ok,tak nevidím problém v tom,si o sexu s ním promluvit.A popřípadě vyzkoušet i něco jinýho.Nějaký zpestření.Jinak vztah není jenom o sexu.Musíte si spolu rozumnět a když si s ním dovedeš představit budoucnost,tak si myslím,že by byla škoda ho nechat kvůli tomuhle,když se s tím dá něco dělat.Tak budu držet palce ať se rozhodneš jakkoliv.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]