Jak správně na překapávanou kávu?

Od: Datum: 16.07.17 10:33 odpovědí: 1 změna: 16.07.17 11:34

Ahoj lidi. Ani nevím, jak se to stalo, přestal mi chutnat turek a už dlouho piju překapávanou. Za prvé nechápu rozdíl v technologii, oboje je to pro mne přelití vodou vrchem. Za druhé, nedokážu si vybrat mezi značkami. Fór je v tom, že prvních pár šálků během týdne přežiju, když mi moc nechutná, pak si chuť zvykne,dodělám balení a koupím zas něco jiného. Když koupím dražší, zase o tolik lepší to není a stojí to 2-3x tolik. (piju silnou a slazenou). Zatím bych asi pochválila mletou Tchibo Exclusive jako lepší standart. Svou zrnkovou jsem ještě nenašla. A co voda? Nechat odrazit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.07.17 11:34

každý má jinou chuť, piju též překapávanou. Ale Tchibo se zkazilo, to není to, co to bylo, když sem přišlo. Stejně tak mi nechutná Jihlavanka, ani dražší jako Illy či Lavaza. Pořád to není ono, zatím jsem vydrželé u fialového Egberta.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.