Nákup na hrajragby.cz, imontura.cz a další

Od: Datum: 07.08.17 14:37 odpovědí: 0

Ahoj, prosím vás má někdo zkušenosti s nakupováním na jedné z těchto tří stránek - hrajragby.cz, imontura.cz, nebo lepsiplastelina.cz? Nemají tam zabezpečené připojení a je tam hodně podobností, včetně špatné češtiny na některých částech webu. Nerad bych tam vyplnil číslo karty a osobní údaje. Mají tam ale široký výběr zboží, některé se nedají nikde jinde koupit. Když si rozkliknete ochranu osobních údajů, vypadá to, jakoby to někdo hodil do překladače.

Mám dvě kreditky, ale vždy používám jen jednu. Na ten druhý účet si vždy pošlu jen tolik, kolik stojí to zboží. Jinak tam neposílám žádné peníze navíc. Pokud by mi tedy někdo odcizil údaje o kartě, k čemu by mu vlastně byla, když v ní nemívám žádné peníze? Asi je to blbej dotaz, ale zajímalo by mě, co se může všechno stát, kromě toho, že by zboží nedorazilo a přišel bych o peníze :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.