Doručuje PPL i v sobotu?

Od: Datum: 19.05.17 15:03 odpovědí: 9 změna: 20.05.17 17:38

Ahoj všichni! :)

Včera jsem si objednala přes internet tričko, a doručovat mi ho má PPL. Dnes mi přišla sms, že balík byl předán dopravci, tzn. předán do rukou PPL. Že by balík dorazil dnes, to asi ani nedoufám, ale někde jsem četla, že asi tak rok doručuje PPL i v sobotu. Je to pravda? Máte s tím někdo nějakou zkušenost?

PS. a jestli doručuje, tak doručuje úplně do každého města, popř. vesnice, nebo třeba jen do Prahy, Brna, atd?

Předem děkuji za vaše odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.17 15:16

Četla jste dobře. :)

Dopravní společnost PPL s přibývajícím nárůstem zásilek začíná doručovat zákazníkům jejich zásilky i v sobotu. Tuto příjemnou změnu vítají prakticky všichni, protože v sobotu je doručení pro většinu jednodušší než v pracovní den.

Tato informace je již z roku 2015 a stále platí.

Ohodnoceno: 1x

Od: jofa®
Datum: 19.05.17 15:17

Jednou přijeli i v sobotu do menšího města a ptal jsem se cože i v sobotu. Dostal jsem odpověď, že toho mají hodně. Asi tolik. Jestli je to pravdelně nevím. Podle mne nikoliv, protože to vyšlo na sobotu (dovoz) i jindy a nepřijeli. Tak možná má někdo ještě jinou zkušenost.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.05.17 16:08

Dobrý den. To, že byla zásilka předána přepravci, ještě neznamená, že to ten dopravce stihne na svém depu správně logisticky ošetřit... takže vám klidně může být balík doručen v sobotu, ale i příští týden.

Datum: 19.05.17 16:26

Ano

Datum: 19.05.17 17:07

Já bych na to nespoléhala - pokud budou zítra doručovat - přišla by vám dnes sms

Datum: 19.05.17 19:42

Před chvílí mi přišla SMS, že zítra mi PPL doručí zásilku.

Od: pepr®
Datum: 20.05.17 01:32

Ano, PPL doručuje i sobotu. Píšou to tady a tady. A píšou to taky v Obchodních podmínkách

VI. Doručení zásilky
1. Zasílatel obvykle zajistí doručení zásilky v rámci produktu PPL Parcel CZ Business v době do 18:00 hodin v případě doručení Dopoledního balíku dle specifikace na www.ppl.cz, v případě produktů PPL Sprint následující pracovní den po převzetí zásilky k přepravě. Zásilky v rámci produktů uvedených na internetových stránkách společnosti jsou doručovány také v sobotu, nepřipadá-li na tento den státní svátek.

...

Což ale neznamená, že zrovna vám to v sobotu přijde.

Datum: 20.05.17 04:48

Chlubí se tím, na stránkách to taky mají už dlouho napsáno, a přece to není zaručeno. Depo, co doručuje zásilky k nám, v sobotu prostě nedoručuje. Pochybuju, že by si někdo sobotní doručení mohl vynutit, takže se dá případ od případu jedině doufat...

Od: lucimera
Datum: 20.05.17 17:38

Děkuji moc všem za odpovědi! :) Teď už mám jasno - ráno v osm přišla sms, balík byl pak kolem desáté doručen, takže je to tak. Mohla jsem být ale výjimka - asi ne vždy to platí, ale tentokrát jsem byla moc spokojená. Krásný den všem! *palec*

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.