Co pro EET?

Od: Datum: 15.02.17 14:37 odpovědí: 8 změna: 17.02.17 10:08

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat menších podnikatelů, co byste mi doporučili pro EET? Mám menší obchod s obuví a od 1.3. bych měla dělat panu Babišovi radost. Co byste mi kdo doporučili, abych mohla "evidovat"?

Děkuji předem za odpovědi, Jana

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ruk
Datum: 15.02.17 14:43

následovatg Paralelní polis. Ti také řekli Zlodějině NE. Ano, Líp už bylo

Ohodnoceno: 0x

Od: paratko
Datum: 15.02.17 15:44

A jaký typ podniku máte?

Edit: pardon, nějak jsem tu obuv přehlédl. Chcete software, nebo fyzickou pokladnu? Taky mám malý obchůdek, koupil jsem si pokladnu Standard mini a jsem s ní spokojený. Je to z těch levnějších, funguje to dobře. Mě to připadá jako klsická kasa, jen v tom je nějaký systém, který to kamsi posílá. Hlavně si to nastavíte přes web, to je výborně vymyšlené a nemusíte se babrat někde v tý pokladně.

Od: cicka
Datum: 15.02.17 17:01

"janicka" alias "paratko", pokus o reklamu nebo jen rozdvojení osobnosti?

Datum: 16.02.17 20:01

To je divné, napřed se ptáte jako janicka a pak si sám sobě dáváte otázky jako párátko. Něco tady nehraje. Divím se, že si toho všiml pouze jeden člověk. Nechcete tady skrytě náhodou nabízet tu kasu kterou zmiňujete?

Od: mp
Datum: 15.02.17 16:49

Osobně mohu doporučit firmu AB-X Software z Karlových Varů. Mají pokladní systémy jak pro restaurace (Harsys) tak pro obchody (Astor). Já jsem s nimi spokojený (když si teda odmyslím, že za to musím platit - ale za to může někdo jiný - to teď neřešime). Mají dostupnou HOT LINE a obyčejně i dobře poradí. Hardware Vám taky prodají. Mě to teda vyšlo levnější v Alze. V podstatě potřebujete v základu tablet a tiskárnu. A připojení k internetu. A dobrého servismana nejlépe z místa ( já mám třeba dobrého, ale přejde řeku a už si účtuje 500 dopravu a 500 hodinu, zase mám radost, že si alespoň někdo, kdo něco umí, vydělá). Tato firma mě za 1000 kč i připojila k ministerstvu financí. Sice jsem si aktivně vyzvedl na FÚ přihlašovací údaje, ale ty stejně nafungovaly. Přeji pevné nervy. Já to osobně beru jako folklór, už jsem něco zažil a byly i horší časy, a taky něco umím, ale vůbec se nedivím, když to někoho naštve a vykašle se na to.

Datum: 15.02.17 18:37

Něco podobného jako má @mp. Tablet s datovou SIM, nebo telefon s Androidem, tiskárna babišúčtenek, a SW Kasa Fík Free. Ta základní verze je zadarmo. Neumí nic jiného, než že do ní naklapete útratu, odešle to údaje na finančák a vytiskne babišúčtenku. Pak mají samozřejmě lepší, ale taky dražší SW.

Od: kuba
Datum: 16.02.17 23:34
Dobrý den, koukněte na stránky www.smable.cz. Doporučuji si zakoupit mobilní tiskárnu k vašemu telefonu nebo tabletu cena je 1890 Kč.

Datum: 17.02.17 10:08

To asi nebude moc kvalitní systém, když si musí takhle trapně dělat reklamu ... stejně jako systémy dalších neregistrovaných, kteří si přidají svoji reklamu, aniž by tušili, proč jsou některé příspěvky modré ... ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.