První sex?

Od: Datum: 22.01.17 22:27 odpovědí: 10 změna: 09.02.17 12:51
Je mi 28 let a jsem panic, mám přítelkyni,která to neví a nechápu proč se mi to furt nedaří. Miluju ji, říct ji to nemůžu, to už nejde, za tu lež by mě opustila. Jak se ale v sexu zlepšit? Existujk nake sex coachky? Do bordelu se mi nechci :( Jak dlouhá by měla být předehra s jak dlouhý styk?
Vůbec nevím jak na to, nevěřím si, nemůžu se zní trefit, přítelkyně chce tmu, dáte tip! Kamca

avatar
Upozornění od sys strejc 23. 01. 2017 23:44:24
kamilnejedly, jiriprskavec, jakubkoreis, vaseknovotny či adamnovotny... to je ale nicků! Jaký bude další? *smich*
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.01.17 04:15
avatar

Jestli to není vtip, tak radím mluvit s přítelkyní o všem na rovinu. Vysvětlit, že jste si netroufnul přiznat pravdu, snad pochopit dokáže.

Budete-li ale shánět rady, tipy, "zaučení" apod. jinde, stejně na to přítelkyně přijde. To už pravděpodobně nepochopí (dáte jí důvod k rozchodu).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.01.17 23:43
avatar

To víte, že je to vtip! :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm®
Datum: 23.01.17 08:22

Zdravím

Jsou věci, které jsou přirozené, pouze náš lidský rozum z toho udělal "vědu" a pak sám neví jak na to Čili doporučuji zapomeňte na "panictví" "nepanictví" na "zácviky" apod. Až budete s přítelkyní a budete se chtít milovat, soustřeďte se jen na to co k ní cítíte, ale nepřemýšlejte nad žádnou technikou výkonem časem kvalitou apod. takové věci nám radí naše mysl, (a bohužel společnost, jsou to nesmysly) vypněte ji a nechte pracovat svou intuici a tělo, začněte lehkým škádlením, začněte jen jakoby jste si hráli čili "docela nezávazně" je to "hra" když se někomu z vás nebude líbit tak ji prostě necháte na jindy, pokud se líbit bude přirozeně pokračujte a "nechte to volně plynout" nepřemýšlejte nad tím, tělo ví přesně co má dělat a jak to dělat, neví to pouze tehdy když do toho začně mluvit mysl a "vymýšlet plány jak čeho dosáhnout". Spíše než mysl je lepší dát na city emoce a prožívat to bez jakéhokoliv hodnocení, nemusíte mít strach když se něco nezdaří tak se nezdaří, klidně se tomu zasmějte a uvidíte že se možná zasmějete spolu nejde o to podat "tovární fabrický výkon" a získat dokonalý "fabrický výrobek". Jakýkoliv nezdar problém je pouhá maličkost v řadě dalších možností dalších pokusů, dokud spolu budete máte prakticky neomezený počet možností, ničím se nestresujte. Berte to jako hru tj. s nadhledem, nebojte se zkoušet cokoliv vás oba napadne a uznáte za vhodné protože stále je to "hra" a ve hře se vyhrává i prohrává ale s nadhledem nestřílí se z toho.Reagujte na ni, dle momentální situace, nepřemýšlejte jak dlouho budete dělat tohle a zdali by jste už neměli dělat tohleto, dělejte to tak jak to oba cítíte a dokud to cítíte do kdy poznáte, umlčte mysl nepřemýšlejte o svých schopnostech nebo neschopnostech o úspěších či neúspěších, ne, teď si hrajete a hrajete si proto aby jste si dobře zahráli pro radost pocit z té hry samotné když prohrajete můžete hrát další hru...Jediné co si myslím je nutné dělat pro to aby vás to oboustranně těšilo a uspokojilo je "vypnout mysl" naučit se nemyslet na nic z toho co píšete, protože stejně je to k ničemu, to kolik zkušeností máte a jak to umíte neřešte pouze prožívejte...A nemyslete, chyby dělají i zkušení, ta zkušenost je jim k užitku proto že vědí že když se nezadaří zadaří se jindy, nedělají z toho závěry berou to s nadhledem, vědí že nenastane konec světa když to dnes nebude to pravé ořechové, tak to prostě v životě je, tím je hezký na rozdíl od robota, máme možnost dělat chyby


doplněno 23.01.17 08:44:

Rozumíte, technikám se naučíte časem, ale sama "technika" je jen "technika", když budete s profesionálkou a ona s profesionálem stejně potom ve vás zůstane kdesi uvnitř jakési "rozladění" protože si uvědomíte že jste byli vlastně jen "se strojem" ten "člověk" se tam vytratí, oba potřebujete dělat chyby, potřebujete se naučit přijímat toho druhého i s těmi chybami, jedině tak to bude lidské jedině tak to bude hezké, je to o zkoušení je to o hledání nějaké společné cesty a tak je to i s celým životem, nechcete žít s "dokonalým strojem" chcete žít s člověkem, ona také...zkoušejte hrajte si, nestresujte se, když si nebudete jistý tak se jí klidně ptejte jak to chce, co by chtěla, nebojte se říct o pomoc, ani ona byť by byla jakkoli zkušenější se nevyhne tomu aby nemusela zjišťovat co vám bude oběma vyhovovat protože každý je prostě malinko jiný, co se líbí jednomu nebude se líbit druhému...a předpokládám že spolu plánujete mít nebo máte nějaký vztah a ten se nedá dělat "strojově"


doplněno 23.01.17 08:56:

A pokud vás to hodně trápí tak ji to při tom řekněte, klidně ji přiznejte že jste se styděl, protože za to se nemusíte stydět, přiznat svou chybu není ostuda, ostuda je ji nepřiznat a na něco si hrát a "nechte se vést", má-li vás opravdu ráda, lehce to pochopí a lehce vás navede, jestli to nepochopí pak nelitujte alespoň jste ji dobře poznal a také budete vědět že ani v jiných věcech pro vás pravděpodobně mít pochopení asi nebude...aneb jak to zpívá Karel Plíhal v jedné ze svých písniček : "Každá holka pro někoho má sluch absolutní" :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: haf
Datum: 23.01.17 13:50

Jelikoz kazdej neni tak trpelive vynalezavej hračička s fantazii, zvlast začátečnik jako tazatel - mohl by se dvakrát udelat, nez se trefi, doporucil bych spolehnout se na vzbuzeneho "kormorana", pokud ho v gatich najde a sam mu udá smer navigovàn prirodou :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.01.17 18:52
avatar

prvně je to vždy naprd nervy vzrušení tréma jak se k tomu přiblížíš rozjedeš se jak hasičská stříkačka a je hotovo :)

chce to trpělivost a tréning jen ten dělá mistra ;)

skus před akcí ruční práci bud sám nebo s partnerkou -prostě mu dej na poprvý za uši sám a na podruhý už to nebude tak rychlý

taky to neber jak jízdu rychlíkem,ber to v klidu v pohodě stylem co se vleče neuteče

a pomůže při tom i myslet na něco jínýho
:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fukifuk
Datum: 23.01.17 19:47

Potřebujete získat zkušenosti. Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Vyberte si která se nejvíce podobá vaší přítelkyni a trénujte. Potom půjde už jen o to, zvyknout si na změnu partnerky, ale leckdo když srovná kolik má která z nich výhod a nevýhod, už žádnou změnu neřeší.


doplněno 24.01.17 00:13:

Ta nafukovací taky líp plave a nikde by o vás nic nevykecala

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fhtht
Datum: 23.01.17 21:23

Však jí nemusíte říkat, že je vaše první, stačí ji říct, že máte prostě jen málo/pár zkušeností nebo tak něco. Rozhodně to řešte s ní, ne s někým cizím. Krom toho jestli vám to nejde, jak tvrdíte, tak to přítelkyně jistě nepřehlédla a asi pochopila, že moc zkušeností nemáte, takže jí nebudete říkat žádnou novinku. Mimoto ona taky žádná zkušená dračice nebude, když chce sex jen v úplné tmě a nikdy za světla. Třeba má taky málo zkušeností a stydí se za to úplně stejně jako vy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.01.17 23:03
avatar

Pokud by to byl důvod k rozchodu, tak by jí na Vás tedy moc nezáleželo. Poprvé to jsou asi pro chlapa nervy, ono i pro ženskou, zkuste to přehrát na ni, ať to udělá sama, žádá to i víc bzkušených chlapů a kdyby ne, tak při té předehře prozkoumáte co potřebujete, abyste se orientoval a pokud byste i tak bloudil, tak vstupní brána je až dole! Je to jediná oblast, která povolí tlaku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vykuk*
Datum: 26.01.17 00:59

Jestli vážně chceš poradit, tak určitě nehledej rady a tipy triky u nějaké jiné.

Věř tomu, že normální holka by určitě lépe vzala to, že i po tom, co jsi ji ze studu řekl , přiznat při mazlení pravdu, než kdyby třeba náhodou zjistila, že se snažíš v současné době dohnat čas na nějaké tréningové "koze".

V lásce/vztahu se cení nejvíce upřímnost. Aspoň podle mě.

Já byl na tvém místě taky později (21) a holka byla taky osoba neznalá, ale šlo to i bez příruček, trénování na někom jiném ap. Mysli na to, že nejsi na závodech, kde ti někdo měří čas a po výkonu zvednou čísla s hodnocením ;)

V životě jsou všechny věci vždy jednou poprvé, ale každý ten krok by nás měl obohatit, přinejmenším tou zkušeností.

hodně štěstí

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.17 12:51
avatar

Nechápu jak jsme mohli přežít bez internetu a ještě se i množit. Až vám bude aspoň 15 tak na to příjdete sám, pochybuji, že je vám dnes víc, do té doby pilujte vyjadřování.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.