Jak to chodí na privátu či v bordelu?

Od: Datum: 07.01.17 17:19 odpovědí: 7 změna: 07.01.17 21:09

Dobrý podvečer.Mám takový jistý problém. Je mi 22 let..Za chvíli 2.července mi bude 23 let..Žádná holka semnou nic nechce mít..nevím jakto..nevím v čem je chyba? Jsem sám 3-5 let..:( A už mě to celkem i štve..3-5 let..bez sexu,bez přítelkyně..:( Nejsem hnusný naopak krásný,pohledný,šikovný,mladý muž. Tak moc bych si přál přítelkyni ale bohužel nevím v čem dělám pořád chybu..? Nevím jestli nebude chyba ve mně?..V těch holkách? :( Ale káždopadně proč vám píši? :(ˇ A docela rád bych chtěl už prožít (zažít) sex..vyzkoušet ho jaký je..:( Moje maminka mi dokonce chtěla k Vánocům zaplatit privát nebo-li bordel..:) Máte s tímto problémem nějaké zkušenosti? :) Hlavně se chci zeptat jak to tam chodí? Jak to tam probíhá?..:) Děkuji moc za vaše odpověďi.

Hezký podvečer:) Nashledanou:)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.01.17 17:29

Předem se omlouvám, ale tomuto se nejde nesmát :-D :-D , jen z vašeho příspěvku je patrné (možná se pletu) že jste maminčin mazánek která ho vždy ujišťovala jaký je šikovný, krásný a vždy všechno zvládne, vsadím se že máte relativně dobrou a dobře placenou práci a i dobré přátele, ale jste introvert který si to nechce přiznat, máte také velký problém s navazováním nových vztahů s lidmi z jiné "sféry" (jiná profese nebo zaměření, jiné koníčky, etc...). Problém je tudíž ve vás, a očividně za to mohla vaše matka. Vezměte si příklad z jednich z nejúspěšnějších lidí světa kteří kdy žili, bez ohledu na to jací byli byl Hitler i Stalin z chudých poměrů a byli biti, doma měli přímo vojnu už od malička a nikdo se s nimi nikdy nemazlil, nikdy neměli nic zadarmo, nakonec skončili jako pánové světa. Jste skoro starý jak já, a tento problém vídám u dost přátel, a známých protože naše generace je bohužel první generací virtuálních přátel a vztahů, pomohlo by vám asi, kdybyste se zbalil a odjel sám do ciziny třeba do Anglie nebo Francie, a prostě tam žil pár let sám za sebe. Jinak na bordel se vykašlete, pro případné zkušenosti můžete asi zapátrat na googlu a pogooglit si názory jiných.

Datum: 07.01.17 17:31
avatar

To se opět někdo jenom nudí.

Datum: 07.01.17 17:51
avatar

Chodí to tam jednoduše dojdete a zaplatíte - za co si zaplatíte to dostanete - někdy i něco navíc, ale to se dozvíte až po pár týdnech co jste si sebou odnesl *smich*

Datum: 07.01.17 18:00
Od: balzerka
Datum: 07.01.17 18:58

Ve 23 letech to není žádná vzácnost být bez zkušeností a sám. Jestli jsi fešák, tak chyba bude někde v Tobě, v tom jak Tě vychovali. Vnímej se, jak působíš. Nejlepší je to probrat s dobrou kamarádkou. Když už zmiňuješ maminku, tak ta Ti měla zaplatit raději pokračovací taneční, nebo letenku do zahraničí. Na takovém kurzu angličtiny někde v cizině, tam se najdou pěkné holky. Nebo nějakou z Akcí pro nezadané.cz. Tam je program, veselo, a vrstevnice, co nemají čas či možnost se jinak seznámit.

Datum: 07.01.17 20:56
avatar

Jestli nebude ten problém v tom, že se vidíš tak krásný! Jak to chodí v bordelu můžeš vidět v každém druhém filmu, Trole.

Datum: 07.01.17 21:09

Záchovejte klid, krásný, šikovný, pohledný, co bych za to dal.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.