Nemůžu si najít hezkou holku

Od: Datum: 25.12.16 11:08 odpovědí: 23 změna: 26.12.16 20:08
Nejsem nějak ošklivý, ale jsem prostě asociální neumím se ani holce dívat do očí (aspoň že v rodině jo), celý život chci aspoň trošku víc kamarádit s nějakou hezkou roztomilou holkou, nejsem žádný pedofil, ale sex mě nikdy nebral, a i když se na porno divam, stejně je k ničemu protože tam žádné roztomilé holky nejsou ale jen sexy a nebo zmalované pizdy. Můj největší ideál krásy je prostě krásná roztomilá tvar klidně s akné, je mi to fuk hlavně ať je ta holka roztomilá a nízká výška To je asi tak všecho co bych chtěl, ale moje požadavky jsou extrémní s mým extremnim problémem kvůli kterému se nemůžu seznámit se žádnou holkou, Jsem z toho úplně na prášky, v ničem jinim smysl života nevidím… Samozřejmě pro každého je hezké něco jiného, ale líbí se mi zrhuba každá 5-6 holka (když počítám jen štíhlé holky)
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: klus
Datum: 25.12.16 11:35

Vám by vyhovovala krásná slečna s prázdným mozkem? Krása je pomíjivá, z krásné slepice chytrou holku neuděláte.Sám píšete, že nejste krasavec, asi průměr, tak hledejte v podobných vodách.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asoxcial
Datum: 25.12.16 11:38
Každá 5-6 holka má prázdný mozek? Aha.
Od: therfe
Datum: 25.12.16 11:49
Vsechny Ošklivé holky jsou inteligentní
A všechny hezké holky mají prázdný mozek? Asi ne co? :-D
Tazatel nepíše že chce nějakou sexy zmalovanou pizdicku, ale jen obyčejnou nadprůměrnou roztomilou holku, a těch je spousta..
Pro tazatele: Musíš víc komunikovat, až budeš starší, tak pokud budeš dobře finančně zabezpečení nebude to takový problém.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.12.16 12:01
avatar
Neztrácej naději. Určitě se to dá léčit.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.16 12:05
avatar

- proč se říká malým holkám - "nízké"?! - to je velmi ošklivej termín - hned si představím nějakou dementní tlustou čarodějnici s bradavicí na nose... - ale zřejmě takovou hledáte, ne?


doplněno 25.12.16 12:50:

rqwope

​ - máte pravdu, protiklad to je (taky jsem o tom takhle uvažovala) - ale vyvolává to velice, řekla bych, až znevažující představy o vzhledu takové dívky, nemůžu si pomoct. Možná je to proto, že se tento termín dříve nepoužíval, anebo jsem ho nikdy neslyšela.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.12.16 12:10

Ano, to slovo nízké pro malé holky jr fakt odporné, to je nový výmysl nebo co? Jinak, jak se říká, tak to je. pokud máte takový slovník a uvažujete i tak divně o ženách, tak vám budou takové přicházet do života - které za nic nestojí. Napřed si udělejte pořádek sám v sobě a pak se uvidí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rqwope*
Datum: 25.12.16 12:32

Je to protiklad k vysoký, stejně tak, jako velký k malému, tlustý k hubenému, dlouhý ke krátkému...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.12.16 20:03
avatar

Ve spojení s člověkem se slovo nízký používá v jiném významu. Proto bych před spojením "nízká dívka" nízká výška dala přednost spojení malá dívka nebo malá výška. (Slovo nízký/nízká v této soouvislosti nevnímám jenom jako protiklad k vyský/vysoká).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.16 12:21

Tak nevím, buď jsi čistokrevný troll nebo máš fakt problém, tohle zjevně není tvůj první dotaz na téma "holky" tady na poradně. Tak jako tak, holky nejsou ani HW, ani SW, tedy návod ke zprovoznění zařízení stažený z netu obvykle nefunguje, je nutno improvizovat.

Tip pro příště, pokud se chceš bavit na cizí účet, zkus nahodit jiné téma nebo rozšířit slovní zásobu.

Pokud potřebuješ radu, tak si to, cos napsal přečti radši 3x, než to pustíš do oběhu. Nedá se to číst a nemá to ani hlavu, ani patu. Není to dotaz ani prosba o radu a rubrika "Zeď nářků" se tu jaksi nevyskytuje.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.12.16 12:22
avatar

"líbí se mi zrhuba každá 5-6 holka (když počítám jen štíhlé holky)" chápu, že každý má jiný vkus, ale takhle škaredě naznačit, že silnější holky nepovažuješ ani za hodné toho, abys je zahrnul do své statistiky, to už je dost smutné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asoxial123
Datum: 25.12.16 12:42
Já píšu zhruba kolikátá každá se mi zhruba líbí, když bych do statistiky počítal tlusté holky kterých je tak 30% byl bych na čísle že by se mi líbila každá 10..
Datum: 25.12.16 12:46
avatar

A silnější holka nemůže být malá /nízká?) a mít roztomilý obličej?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm®
Datum: 25.12.16 12:35

Zdravím

Najít si partnera "pro život" dle osobních priorit je zdá se dnes celkem problém. Znám ve svém okolí řadu šikovných schopných a hodných kluků kteří to mají podobně jako Vy. Měli například dlouhodobý vztah, který nevyšel a nyní jsou již velmi dlouho sami, chtěli by ale nemají s kým..., sám si kladu otázku čím to je *nevi* při tom mnozí z nich nejsou introverti, nemají problémy s komunikací, nejsou "asociálové" apod.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.16 13:13

Vžijte se do role holky/ženské a řekněte mi, proč si měla v dnešní době takového chlapa vázat na krk. Jedině pokud je velmi dobře finančně zajištěný. Klasické rodinné schéma už je bohužel pryč. Komu se nepodaří spárovat z mladické blbosti, už se mu to většinou nepovede. (A i v tomto případě to spolu vydrží jen cca 50% párů) Ti co se obejdou bez sexu zůstanou single, ti ostatní udržují nějaké více či méně volné vztahy. Je tu smutné, ale je to tak. Vyhyneme. :(

Ohodnoceno: 0x
 
Od: damandys
Datum: 25.12.16 13:27

"Komu se nepodaří spárovat z mladické blbosti, už se mu to většinou nepovede." Souhlasím s Vámi. Příroda to tak zařídila a kdo to "nestihne", pak už jdou šance hodně rychle dolů. Je vidět i další zajímavý vývoj. Do 35-40 let se nedaří mužům se seznámit, ženy mají často hodně vysoké nároky, vyvírají si "muže svých snů". Ve věku 40+ se to začíná měnit, ženy by chtěly po 40 najít partnera, ale muži v tomto a vyšším věku často rezignují nebo nemají už o seznámení zájem. Samozřejmě jsou vyjímky, ale často se pak dají dohromady dva lidé, kteří se cítí osamělí. Je tu ještě jeden problém, ženy po 40 už většinou nemoho mít děti (samozřejmě jsou vyjímky) a pro bezdětného muže to znamená problém. Dále-ženy se dvěma nebo třemi dětmi mají pravděpodobnost seznámení téměř nulovou. Důvodů může být mnoho - ekonomické, časové, sladit společné bydlení, vztahy děti s nevlastním otcem.strýčkem aj.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.16 13:48

Ano, od určitého věku berou baby téměř kohokoliv. Manžel má kamaráda, fajn chlap, svobodný, přes padesát. V mládí chodil několik let s babou, která ho nechala, protože si našla někoho tzv. lepšího - stejně se pak rozvedla. On pak dlouho sám, ale tak od 45 fakt začal pozorovat, že o něho začínají baby stát - najednou nevadilo, že je menší, s míń vlasy - ty krasavice už byly omšelé, on měl fajn práci, spravený barák... pár let chodil s jednou, která z něho jen tahala peníze a když prozřel, tak už nikoho nechce, ale zájemkyně by byly.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.16 16:15
avatar
Pokud chces nadstandart a ty nejsi nadstandartni, nebo nemas penize. Neuspejes.
Vitej v zivote. Musis hledat mezi obyc holkama. Jdi na inzeraty a hledej.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: asoxxial
Datum: 25.12.16 17:01
No teď peníze nemám, já myslím jako teď jen s tou holkou někam chodit,ale mě teď nejde o vztah, ale jen tu holku oslovit a někam s ní jít je mi jasný že pokud chci něco nadprůměrneho na vážný vztah musím mít peníze, tak je to u všeho, ale nechci zlatokopku jen holku co potřebuje být zajištěná, a nějaké peníze na útratu každý měsíc.
Datum: 26.12.16 20:08
avatar

Ono to chce hlavně změnit přístup k lidem jako takovým, a potom i k dívkám.

"je mi jasný že pokud chci něco nadprůměrneho na vážný vztah musím mít peníze" → To je nesmysl! Jestli se na divky díváte takhle, žádnou nikdy nenajdete. Míním takovou, která by s Vámi chtěla být kvůli Vám.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 25.12.16 16:45
avatar

tak se k tomu postav čelem a najdi si ošklivou -má to jednu výhodu budeš na ní celej život sám *frajer*


doplněno 25.12.16 17:08:

jen abys z těch fotek nedostal zánět šlach pravé ruky *smich*

věz že pod ošklivou schránkou hladová číča zahálí *smich*

a pokud bude umět vařit abude hodná tak ti stačí tma a kapka představivosti *frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asoxxial
Datum: 25.12.16 17:01
To radši zůstanu u fotek děkuji.
Datum: 25.12.16 18:19
avatar

Já nevidím žádný problém najít takovou holku, jakou popisujete. Aby měla i "něco v hlavě" (a rozuměli jste si), je dobré se seznamovat v nějakém zájmovém klubu/ oddílu. Hlavně jí ale neříkejte, že je nízká. *modla* To se snad dá říct o nějaké velmi rozložité postavě (která není tím pádem není malá, ale zároveň není vysoká).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.16 18:17
avatar
Je jediný řešení - pracuj sám na sobě a svojí sebeúctě. Když si budeš vážit sám sebe, nebudeš se tak upínat k tomu, najít si nějakou holku a nebudeš se kvůli tomu, že jí nemůžeš najít cítit "na prášky". No a potom paradoxně budeš mít větší šanci na to nějakou najít...protože věř tomu, že holkám nejmíň imponuje člověk z kterýho čiší zoufalství a to jde většinou vycítit snadno. A když se ti blbě komunikuje s holkama, prostě se překonej a zkoušej to...klidně se ztrapni, ale prostě to zkoušej. Díky praxi se to naučíš, to je naprosto zaručená věc.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.