Barikády a terorismus

Od: Datum: 21.12.16 14:54 odpovd: 2 zmna: 21.12.16 15:07
Ok, myslel sem že je dobrý nápad barikády aspoň bude kapanek bezpečněji ale k čemu to je když to nemá být na furt ale jen do konce roku. Tahle je akorát víc lidí ve strachu, a přesně to teroristi chtějí abychom dělali kvůli nim tolik manévru a Bali jsme jse toho, je mi 11 let a i tak bych to vymyslel lip :(
Seznam odpovd:

moment ekejte prosm, probh penos dat...
Zobrazen struktury odpovd v otzce
Skryt struktury odpovd v otzce
Zobrazen struktury odpovd v otzce

Odpovdi na otzku:
Od: ivzez
Datum: 21.12.16 15:06

Odkud jsi sem ten text zkoproval? To se ned st! Oprav otzku (napi text ve zdejm editoru, pi koprovn odjinud se problm me opakovat).

doplnno 21.12.16 17:39:

Zd se, e tazatel text neoprav → pepis textu:

"Ok, myslel jsem, e je dobr npad barikdy aspo? Bude kapnek bezpenji, ale k emu to je, kdy to nem bt na furt, ale jen do konce roku? Tahle je akort vc lid ve strachu a pesn to teroristi chtj, abychom dlali kvli nim tolik manvr a bli jsme se toho. Je mi 11 let a i tak bych to vymyslel lp."

Datum: 21.12.16 15:07
Tak tohle neprectu.
Jinak barikady jsou spis psychicky efekt pro lidi. Kdo chce, tak se tam dostane a ty lidi zabije.
Ktomu u nas dnes v obchodech, pred kaufem a globem ozbrojena policejni hlidka. V ruce samopal. Fakt nevim, vcem by pomohli, nevim zda by chtel tady nekdo zautocit. A pro deti nic hezkeho na pohled.

Pihlsit se k odbru odpovd z tto otzky:

Neneseme odpovdnost za sprvnost informac a za kodu vzniklou jejich vyuitm. Jednotliv odpovdi vyjaduj nzory jejich autor a nemus se shodovat s nzorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Vechna prva na poradn Poradte.cz vyhrazena.