Malo sexu

Od: Datum: 18.11.16 11:23 odpovědí: 27 změna: 27.11.16 19:33
Ahoj, je mi 19 let, student 4. Rocniku, mam rad sport a jsem docela vesely. Muj problem je ale, ze mi chybi sex. Mam přítelkyni 2 roky a posledni dobou to neni co to byvalo. Chybi mi ten pocit udelani, protoze to mam rad a nikdy jsme s tim nemeli problem. Ale ted to bere jinak, mluvime uz i o budoucnosti a bere to uz jinak. Asi ji to staci jednou za den vecer. Ale ja jsem mladej kluk a se spoustou energie, ze me ani sport neunavi. Kdyz ji pozadam aby mi udelala hezky tak se zacne vymlouvat. Nikdo jinej v tom neni. Nevim jak to mam resit. Jsem z toho nestastny, ze mam pritelkyni se kterou to bylo ono a mam ji rad ale uz me neuspokojuje jako driv.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: frufru
Datum: 18.11.16 11:32

Jak to řešit? Masturbací...:-P

Od: soody
Datum: 18.11.16 11:40

" Asi ji to staci jednou za den vecer."

A to se ti zdá málo?

Datum: 18.11.16 11:42
Pro můj sexuální chtíč je to malo.
Od: frufru
Datum: 18.11.16 12:25

A co vlastně chcete slyšet? Když vám nestačí 1x denně večer, tak se musíte uspokojit sám. Nebo změnit přítelkyni...jí to zřejmě postačuje. Po dvouletém vztahu už to holt není jako na samém počátku *nevi*

Datum: 18.11.16 15:49

Až budete dospělý (nemyslím plnoletý), tak možná pochopíte, že partnerský vztah nejde postavit na chtíči a sobectví.

Dokud nedozrajete k poznání, že pro vzájemný vztah je nutná láska, tolerance a přizpůsobení, tak o společném životě s nějakou partnerkou vůbec neuvažujte, protože to ve vašem případě nemá žádnou budoucnost.

Neovládaný "chtíč" mají malé rozmazlené děti, když chtějí nějakou hračku nebo bonbón - začnou řvát, lehnou si třeba v obchodě na zem a kopou kolem sebe, aby donutili rodiče jejich chtíč uspokojit.

Datum: 19.11.16 17:18

V tvojem veku je i 2 denne malo nema cenu nic nutit a lamat pres koleno zenska obzvlast v tomhle veku pokud je zdrava a je normalni by osustila i strom u silnice pokud ne je neco v neporadku je na tobe zjistit co a pokud je to jak se chova podle ni v poradku podle me a ze skusenosti ti reknu jedno problem je nutne resit vcas na nic necekat tzn bud vyresit pokud jde nebo si porid jinou jinak se budete trapit oba ty si najdi novou ktere bude sex chutnat a ona si najde jinyho kterej sex nebude chtit tak casto a spokojeni budete oba.

Datum: 18.11.16 12:28

Zdravím,

pokud již sdílíte společnou domácnost a vaše partnerka je doma na všechno sama (uvařit, nákupy, uklidit, vyprat, vyžehlit...) a vy nehnete ani brvou, tak se skutečně nedivte současnému stavu. Že na sex nemá ani pomyšlení, když večer totálně vyčerpaná padne do postele.

Máte-li neustále narážky, kdy něco bude, tak to se jí rovněž rychle zhnusíte. Sežente si fyzicky náročnější zaměstnání, brigádu = práce odkrvuje, sexuální apetit se o hodně sníží. *palec*

Datum: 18.11.16 12:39

jj. Kluci v tomhle věku si myslí jaká to musí být nádhera mít partnerku, která to chce vícekrát denně. Ani neví, jakou pohromu na sebe přivolávají. Ona to vícekrát denně skutečně bude chtít stále a vytrvale a po celé roky a když to nedostane, bude zlá nebo nevěrná. Nebo obojí. Jednu takovou jsem znal.

Takže co čekáte za radu? Buď se spokojte s jedním sexem denně nebo si najděte ještě jednu přítelkyni.

Datum: 18.11.16 12:57
Anča Dláňová či jiná milenka.
Datum: 19.11.16 06:53

Co tedy radíte?

Má náš vztah a společný život jějaký smysl?

Datum: 19.11.16 09:30

Jestli si myslíte, že Váš vztah a Váš život bude neustále záviset jenom na sexu a jeho dostatku, moc se mýlíte. Přímo kardinálně.

Nejhezčí je láska milenecká. Máte té své partnerky plnou hlavu, těšíte se jen na pouhé setkání, procházku, nemůžete se dočkat. Chtěl byste být neustále s ní.

Pak nastane láska manželská. Ne, nemusíte se kvůli tomu ženit, nastane to podobně, i když spolu třeba žijete několik let bez manželství. Ale už si na sebe zvyknete, okoukáte se navzájem, paní má třeba dost práce v domácnosti a Vy byste byl pořád při chuti. Ten ohýnek pomalu uhasíná a nic s tím nenaděláte. Je to normální, že třeba ve 40 nebudete se stejnou partnerkou řádit, jako zamlada.

Přijdou děti, v noci pláčí, rostou jim zoubky, nevyspíte se. Manželka se bude točit spíš kolem nic, než uspokojovat Váš chtíč. Potom škola, učení se s dětmi, Vy se budete starat, abyste rodinu uživil. Na hrátky už nebude tolik času ani chuti.

A mám jít ještě dál? U mužů kolem šedesátky - prostata, u žen klimakterium. Pak už je to úplně v čudu. Přesto všechno, ti lidé spolu prožili plno dobrého i toho horšího a chtějí spolu zestárnout. Není už žádná divočina, stačí, když se ten druhý usměje, vezme za ruku, pohladí. Jsem vdaná pořád za stejného muže už 41 let, vím tedy, o čem píšu. To, čemu v mládí přisuzujete největší důraz, ve stáří ustoupí do pozadí. Přesto se i staří lidé dovedou mít rádi.

A taky jste trřochu uspěchal život. Proč? Máte přítelkyni už 2 roky, dá se tedy předpokládat, že od Vašich 17 let máte sex. Kdybyste poněkud počkal, tyto problémy by buď nebyly, nebo by aspoň přišly později. Byl byste vyzrálejší, rozumější, nekladl byste důraz na to x krát za den, ale na jiné hodnoty.

Byla jsem 1. dívka mého muže a sex byl, když mu bylo 22 let. Zato vy už dlouho řádíte. Proto není divu, že jste si pořídil takovéto problémy. Nemá sice cenu příliš otálet a začínat někdy ve třicítce, ale nemá cenu ani moc spěchat.

Na závěr citát: W. Shakespeare: Znej míru v lásce, ať je stálá, chybí, kdo otálí, i ten, kdo cválá. ;) Jaga.

/A vy cváláte nejmíň jako Emil Zátopek/. Co k tomu dodat víc?

Datum: 19.11.16 13:19

Stále jsem nedostal žádnou moudrou radu.

Masturbovat nechci, sám také nechci zůstat, více partnerek nepřichází v úvahu, protoře polygami je u nás zakázaná - tak co mám dělat?

Jsou nějaké léky na potlačení sexuálního chtíče?

Datum: 19.11.16 13:24

Nevěra či více partnerek zakázaná není. Pak už záleží jen na tom, jak se k tom postaví Vaše přítelkyně, jestli se to dozví.

Divíte se, že jste nedostal žádnou moudrou radu? (Já jich tedy vidím plno, ale budiž.) To je jako kdybych vznesla dotaz, že potřebuju ještě dneska krabici mlíka. Jít si ho koupit nechci, nechci ho od nikoho přinést, dovézt službou taky ne, nadojit si ho jít nemůžu. Jakou moudrou radu si myslíte, že bych dostala, když mi nic není po chuti, ačkoliv by to praktické řešení určitě bylo?

Od: dylin
Datum: 19.11.16 18:05

Ano lék na potlačení chtíče existuje, je zadarmo a jmenuje se "STRES" *haha* ... akorát, že zabíjí

Datum: 19.11.16 13:49

Dneska se svádění provádí tak, že se "požádá, aby mi udělala hezky". No to se nedivím, že to nefunguje.

Od: haf
Datum: 19.11.16 14:01

Leky na potlaceni chtice samozrejme existuji, ale je otazka, zda tohle budete chtit :) pokud si nenajdete nymfomanku, tak zadna normalni zena nebude asi ochotna delat zadarmo sexualni otrokyni *sok*

Datum: 19.11.16 14:18

Najděte si jinou. Takovou, která bude stejně sexuálně zaměřená jako Vy. Pokud se jí nechce po dvou letech, po pěti to můžete mít třeba jen ve středu? *zed*

Přece neznamená, že když se mi momentálně nechce, partner nedosáhne vyvrcholení? Jsou i jiné způsoby a nemusí se kolikrát ani moc vyvíjet aktivita, stačí maličko rafinovanosti a spokojené mohou být obě strany. ;)

Od: jmlc®
Datum: 19.11.16 14:19

Jste "téměř dospělý" - člověk je tzv. "tvor rozumný" a měl by své chtíče umět ovládat. Pokud chtíč neovládáte, jste prostě jen méně chlupatou opicí...

Snažte se najít nějakou knížku, web, případně i semináře s kurzem sebeovládání (nepléct se sebeukájením).

Bohužel - takových lidí, jako jste vy, jsou mraky... a své chtíče řeší podle svého, proto je tolik svobodných matek, rozvedených lidí ...

doplněno 19.11.16 17:28:

Jestli je tu admin nebo sysel - přehoďte to do volné diskuse prosím - začíná to tu být tak na nahlášení některých pro nabádání Z1 a Z7.

Pro ty "mladší" - ono taky může být, že si "skočí" jednou na jednu, a pak to bude roznášet dál a dál... nebo bude nemocný do konce svého života... Když si někdo "užívá, dokud je mladý", může taky mladý zemřít... a nepozná tak skutečné krásy a hodnotu svého života.

Datum: 19.11.16 17:22

V 19letech resit svou chut na sex tim ze se bude ucit ji ovladat no to je teda napad...

Datum: 19.11.16 18:39

*palec* taky ty odpovědi tady nechápu *zed*někteří se snad už starými zřejmě narodili :(

doplněno 19.11.16 19:20:

jmlc, to jsou ale extrémy, sadisti, nemocní lidé.

Tak to mezi normálníi mladými nechodí. Sex přece k životu patří, kdo jiný by měl, když ne 19letý kluk? A zdrženlivost *ee* proč proboha? Vždyť by to bylo proti přírodě? V tomhle se se svými vrstevníky nikdy neshodnu, mám stále myšlení jak dvacítka :-D Jen ať si kluk dá a neomezuje se, jednou na to bude rád vzpomínat.

Datum: 19.11.16 19:08

Čím dál častěji vidím v médiích, že se někdo nedokázal ovládat a ... znásilnění ženy, slečny, dítěte,... proč? protože nedokáže to své nutkání ovládnout - nikdy neměl problém se svou chutí, vždy našel nějakou ochotnou, případně opilou natolik, že jí to bylo jedno nebo nevěděla o světě...

Islamisti sem lezou s tím, že ženská je póvl - vy křičíte, že jsou to humusáci a nemají tu co dělat. Co děláte vy? Běháte za běhnama a předáváte poselství nadřazenosti dál - ženská je na úklid a sex, chlap je lovec, samec (že je blbec to už neví...)

Na svou ženu jsem čekal 7 let, než jsme se vzali a měli první sex. Vím, co je to toužit po ženě. Dalších deset let jsme si to nahrazovali dle možností, a těch nebylo málo ;). I po dalších letech soužití si nejsme cizí a rádi ("když děti a síly dovolí") využijeme klidného večera či rána.

Dnes vidím, že naše čekání bylo správné a neudělal bych nic jinak ! Jen sobec hledá alternativu v milenkách nebo hledá další možnosti. Jen slaboch myslí penisem.

doplněno 19.11.16 19:37:

Než jsem se zaměřil na svou budoucí ženu, žil jsem relativně divoce - nevzpomínám na to rád - vůbec! Někdy mne až děsí, co všechno se mohlo stát. A proto radím právě to, co radím!

Ale každý se musí rozhodnout sám, jaký bude mít život nebo jaký život zařídí jiným... svým (ne)odpovědným chováním

Od: pt®
Datum: 19.11.16 18:00

*palec* "jmlc", napsal jste to popravdě, ale je ke škodě, že to někteří nepřijmou, ani nad tou radou nepřemýšlí. Je to tak, jen se ukojit bez citu, pak jsou ty manželství bez lásky a lásku zaměňují za těch pár pohybů. Snad na to jednou jednou přijdou...

Datum: 19.11.16 17:24

Asi takhle vlet na kazdou ktera pred tebou roztahne nohy protoze ta na kterou nevletis ty vleti nekdo jinej a uz tu sanci mit nebudes uzivej dokud si mladej az budes starej muzes resit chut na sex jak ti tady radi masturbaci to uz pred tebou zadna buchta roztahovat nohy nebude. UZIVEJ SI DOKUD TO JDE A MUZES TYHLE KECY VUBEC NEPOSLOUCHEJ !

Datum: 20.11.16 08:52

Vyměnit přítelkyni za špičkovou sportovkyni, na domácí práce zaměstnat služku, na zahradu zahradníka, na př. odvoz dětí taxi a sexovat každý den, několikrát dle kamasútry, poté nastane blaho v duši.

Datum: 20.11.16 09:08

A ještě mne napadla jedna maličkost - zdánlivě maličkost. Mladý se spoustou energie - pomáhá partnerce v domácnosti? Nakupuje? Uklízí?

Spousta mužů jen z práce přijde domů a bouchne s sebou do gauče, dá si panáka, pivo nebo víno... a čeká, že ho partnerka polituje, uvaří mu večeři, a pak už jen několik krásných milování před spaním... Žena přijde z práce, začne uklízet, co nestihla ráno, prát, vařit večeři, ...

Jestli máte tolik energie, zkuste ji každý den investovat do vztahu tím, že pomůžete nebo úplně sám uděláte vše potřebné. Zkuste tak měsíc vydržet, vaše chuť na sex jistě bude nižší než nějakým bromem...

Od: vernon
Datum: 26.11.16 17:02
Dej jí kopačky a najdi sobě jinou.
Datum: 27.11.16 19:33

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.