Hovězí pečeně s bílou fazolí

Od: Datum: 25.09.16 14:17 odpovědí: 2 změna: 25.09.16 16:44

Dobrý den,kdysi dávno ,před asi 50 lety jsme občas kupovali konzervu-respektive sklenici s názvem Hovězí pečeně s bílou fazolí.Bylo nás 5 dětí a když maminka tuto sklenici dala do hrnce ,nastavila moukou,mlékem nebo smetanou,byl z toho oběd pro celou rodinu.Ta chuť se mi pořád vybavuje a dá se říct,že to byla pochoutka,kterou jsem miloval.Když tato konzerva zmizela z trhu,zkoušel jsem jídlo uvařit "svépomocí",ale tu chuť jsem nikdy nedosáhl,ani se k ní nepřiblížil.:(.Nevím,jaké koření tam dávali,ani jaká všechna možná dochucovadla,prostě nikdy to nechutnalo,jak originál.Myslíte,že bych někde mohl získat recept nebo vybavujete si někdo tu chuť?Děkuji za vaše tipy.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.09.16 16:34

O tomhle jídle slyším poprvé.Ale co jsem četla ,tak svůj podíl na chuti má i sterilování.Zkuste použít hovězí maso ve vlastní šťávě.Přidávám jeden recept na hovězí s fazolí.WWW.PAZITKA.CZ/HLAVNI-CHOD/HOVEZI-S FAZOLEMI/

Datum: 25.09.16 16:44

Nechci dělat reklamu,ale to hovězí mě inspirovalo.Když jedu sám na chalupu a nechci si tam vařit,už několik let si vždy koupím konzervu,hovězí plátky na smetaně od VIVA .získal jsem tak velmi kladnou zkušenost s těmito výrobky.Neberte to jako reklamu,vyzkoušejte.

JABRAKA

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.