Masturbace na turistickým zájezdu školy

Od: Datum: 05.09.16 21:00 odpovědí: 18 změna: 18.09.16 12:51

Zdravím. Jedeme se školou na turistický zájezd k moři (budeme bydlet ve stanu) a já mám takový problém, jelikož jsem zvyklý alespoň jeden krát denně masturbovat, tak nevím kde tam vykonat potřebu. Protože z vlastní zkušenosti vím, že delší absence této činnosti se dokáže dost projevit na psychice a není to úplně nejlepší. Takže jsem se chtěl zeptat, jestli nemáte nějaké tipy, kde by se eventuálně dalo, navíc jsme 100% klučičí třída...

Ačkoliv se tento dotaz může zdát úplně stupidní, tak i takové mám "trable" :)

díky všem, co to pochopí a poradí

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.09.16 21:04

Ahoj, tak samozřejmě obezřetnost je na místě, ale zase v tom nehledej vědu...učitelé vás nebudou sledovat stále, takže co třeba, když se půjdeš osprchovat nebo půjdeš na záchod, nebo prostě kamkoli, kde budeš chvilku sám a nebude moc hrozit, že Tě někdo najde?

Případně, pokud se spolužáky - kluky komunikuješ a více kamarádíš, tak se pozeptej nějak nenápadně jich a určitě něco vymyslíte.

Od: balzerka
Datum: 05.09.16 23:24

Ve stanu, když spolubydlící usne. Nebo ve tmě venku - u moře je i v noci příjemně. Pořád nebudete pod kontrolou, třeba bude okolí členité a někde najdeš "azyl"

Od: radsinezverejni
Datum: 06.09.16 00:39

no u spolubydlícího to raději zkoušet nebudu a moc volna mít nebudem, ale díky za snahu

Od: holou
Datum: 05.09.16 23:36

a jak se to projeví?

Od: pb®
Datum: 06.09.16 00:05
Záchodové kabinky tam nejspíš budou, ne?
Datum: 06.09.16 00:06

- já bych řekla, že Tvoje psychika už trochu "hapruje", ne?

Datum: 06.09.16 00:37

:ddd

Datum: 18.09.16 10:46

culdabulda ,,,,,,souhlas

Datum: 06.09.16 05:09
Ona abstinence má také něco do sebe. Jen to chce silnou vůli. Trénuj!
.
Až budeš psychicky na dně, zkus to ve sprše! Každému je houby do toho, jak rychle se mydlíš... si mydlíš...
.
Bravo culda!
Od: uklizecka
Datum: 06.09.16 11:41

Ve sprše né! Zalepí to odpad, kdo to pak má čistit ! *bum*

Od: lego®
Datum: 18.09.16 10:07

Az se smeknes tak si vzpomen: jeste se deti nenarodili a uz by sloveka zabili.

Datum: 18.09.16 10:49

Pokud sprchy nejsou společné (jako že se tam sprchuje více mužů najednou, i když to mají oddělené zdí), případně s průsvitným sklem jak tomu někdy bývá.

Datum: 06.09.16 08:34

Já si myslím, že přes rok, když masturbaci potřebuješ, sedíš v lavici ve škole, sedíš v dopravvním prostředku, sedíš u pc, sedíš a válíš se u televize. Pohyb máš jen na přemístění od jednoho sezení k druhému. Mezi tím vším jíš a mlsáš a piješ slazené nápoje. Najezený, vyspaný, odpočatý. Na turistickém zájezdu budeš mít na to, abys nadbytečnou energii vybil zdravým pohybem. Neboj, rozchodíš to! ;)

Datum: 06.09.16 19:50

to zase né, to mě neznáte. Je to jiný výdej energie, než o kterém vy píšete. to se jen tak nedá něčím nahradit :D

Od: viking
Datum: 06.09.16 08:51

Lezi takto dva kamaradi ve stanu a jeden se pta druheho:

"Mastis si lano?"

..."Mastim, mastim.."

"A dela ti to dobre?"

..."Ani moc ne.."

"Tak si masti svoje ... "

*smich*

Datum: 16.09.16 17:13

Najdi si kamarádku a můžete to dělat spolu před sebou u ní ve stanu .

Datum: 18.09.16 10:40

..je to směšné ,,vy nemáte WC, stan je konec světa? Mi tahle vaše otázka připadá přihlouplá,,,jen můj názor

Nebo si děláte srandu?

Od: kowowaslina
Datum: 18.09.16 12:51

To mi neříkej, že nemáš možnost nikde leštit válec. Když ti vyroste, zajdi na WC a za chvíli máš hotovo.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.