Oralni sex

Od: Datum: 20.08.16 22:06 odpovědí: 7 změna: 03.09.16 06:29
Ahoj,mam moc rad oralni sex a moc rad jsem ho provadel sve zene,problem je v tom ze po porodu uz o nem u ni nechce ani slyset?Mel nekdo podobny problem?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.08.16 22:20
avatar

Po porodu je žena většinou natrhnutá a různě sešitá a zřejmě se necítí jako před porodem. Je to většinou hlavně o psychice. Hlavně na ní netlačte. Čím víc o tom budete mluvit a nutit jí do toho, tím k tomu bude mít větší odpor. nechte tomu volnější průběh a pokud třeba po roce nebude k orálu svolná, máte dvě možnosti.

1) Zvyknete si nebo zkusíte místo orálu třeba anál

2) Najdete si na tuto praktiku vhodnější protějšek

Good Luck!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 20.08.16 22:26
avatar

Dobrý den, buďte rád, že řešíte pouze tento problém - jsou ženy, které po porodu odmítnou partnera zcela. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.16 12:17
avatar

...jste v podstatě štastný muž,že máte chuť a sílu.U nás je více z dětí unavený chlap a to je s nima jen tak 2-3hod.denně.Příjde z práce,je s nima tak cca 2hoďky,hrajou si,blbnou,potom jde cvičit a když večer mám požadavkytak neuspěju,je úplně utahaný.Teď spí děti už od šesti večer,ale jak povyrostou a budeme mít na sebe čas třeba až kolem 9večer,tak to ho asi budu muset budit,aby něco bylo*smich*

Jinak je to celkem běžné,požadavky a chutě se mění.Nic není navěky a přece jenom těhotenství a porod je zásah do intimity ženy i celkové nálady.Já si přišla "nechutná"celé těhotenství a nebavilo mě nic.Po porodu to neznám,rychle jsem to zhubla zpět,takže sex mě bavil rychle.Kdybych měla ty poporodní kila a břicho,tak bych nebyla tak chtivá.Jsem na svůj vzhled háklivá a rozhodilo by mi to i náladu,není tomu tak i u Vás?nemá manželka blok třeba kvůli poporodním kilům navíc?


doplněno 21.08.16 14:00:

culda-když můžu mluvit za sebe,já na tom taky nic nenašla co by mě bavilo.Partneři to sice uměli,ale nenadchlo mě to.Proto je pěkné když se potkají dva co je baví stejné věci,já to štěstí měla,sice až po vystřídání několika vztahu/partnerů,ale mám toho prince

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bg
Datum: 03.09.16 06:29

No vidíte, já musel před svojí ženou v těhotenství pomalu utíkat, abych nebyl pravidelně a často znásilněn, takže lidé jsou opravdu různí. Co se dotazu týče, nechal bych tomu čas, pravděpodobně se to spraví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.16 12:39
avatar

nevšimla jsem si, jestli je to volná diskuze, takže se pro jistotu omlouvám - ale tak nějak mne napadá - dělá se dnes ještě i jiný sex, nežli orál? I když jsem už nemladá a je mi to putna - vím, jaké to je a nikdy jsem nepochopila, co je na tom hezkého?...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vanad1*
Datum: 21.08.16 15:47

Že jste nepochopila, co je na tom hezkého neznamená, že to hezké není. Zřejmě jste nenašla takového učitele, který by vám to vysvětlil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.16 02:09
avatar

Petrrot, netrapte svou ženu, buďte rád, že máte dítě, které určitě prospívá a uvědomte si, že nyní je to pro manželku č. 1, není nic důležitějšího, než péče o vaše malé dítě. Zaměstnává ji to 24 hodin denně a je to úplně normální. Zkuste se na této péči podílet, abyste pochopil, jak to funguje. Jednak pochopíte, proč je manželka věčně unavená a pak taky, že sex pro ni v tuto chvíli není to nejdůležitější. Dále si uvědomte, že v období 6 týdnů po porodu se tělo ženy dostává do původního stavu (tzv. šestinedělí), a to v ideálním případě, může to trvat i déle. Manželka se prostě na sex musí zase cítit, jinak byste to snad ani nechtěl, ne? Buďte jemný a pozorný, věnujte pozornost jejímu stavu, pomáhejte, jak můžete a uvidíte, že se věci pomalu zase urovnají i v sexu, i když možná nebudou stejné, jako předtím, ale třeba o to hezčí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.