Počet odpovědi u neregistrovaných

Od: Datum: 17.08.16 19:44 odpovědí: 15 změna: 19.08.16 20:25

Ahoj všem, jak fungují limity odpovědí jsem se dočetla, ale jen u registrovaných uživatelů.

Pokud je úspěšnost uživatele nižší než 10% může v jedné otázce odpovědět maximálně 4x. Přistoupili jsme k tomu z jediného důvodu - našlo se dost uživatelů, kteří z otázek udělali chat a počet odpovědí rostl do nesmyslných čísel a přitom nic neřešila.
Zdroj: https://www.poradte.cz/faq/

Jak je to nastaveno u neregistrovaných? To může jedna osoba odpovídat v jednom vlákně třeba i 15 x? Pak se ztratí smysl původního vlákna zvláště, když odpovědi jsou mimo mísu, jen jsou reakce na rádce.. Neregistrovaní ( z jednoho počíače) nemají žádná omezení? Pak se takovým lidem nedivím, že o registraci nestojí.

Budu se snažit na ně nereagovat a tím se jim nepřízpůsobovat. Ale tohle tazateli nepomůže, že musí číst bláboly mezi řádnými odpověďmi. Ach jo !

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fany
Datum: 17.08.16 21:05

Na Vašem dotazu je zajímavé to, že kdo posoudí co je řádná odpověd a co je blábol? Nebot každý jsme jiný a každý máme na stejnou věc jiný názor. Kdo tedy má být arbitrem? Já si ráda přečtu názory lidí, pokud jsou to názory a ne napadání, to ráda nemám, takže v tom nevidím žádný problém..

Datum: 17.08.16 21:16

Nechápu takovou otázku- pokud se mi něco nezdá nereaguji a nebudu se tady o tom rozepisovat. Je to vaše věc zda odpovíte nebo se tomu vyhnete.

Registrace je dobrovolná tak co... a bláboly myslíte že píší jen neregistrovaný?*smich*

Od: coco
Datum: 17.08.16 21:38

Tazatelka se asi citi byt povolana kritizovat diskutery, ale volna diskuze muze nekdy pusobit jako chat, takze problem pociti snad jen netolerantni clovek *ee* , registrace neznamena nadrazenost !

Od: fany
Datum: 17.08.16 23:04

pro coco

*palec* Souhlasím.

Datum: 17.08.16 22:19

- já jenom nechápu, proč se příspěvky v rubrice "volná diskuze" nazývají radami a přispěvatelé rádci ! Pokud budu chtít radu, obrátím se do jiné rubriky, ne?

doplněno 17.08.16 22:49:

uska

- to mi "nadáváte"? - ale je fakt, že jsem Váš dotaz asi nepochopila, jenom jsem si přihřála "svoji polívčičku" . Tak pardon.

Datum: 17.08.16 22:41

Taky to tak vnímám.

Od: uska®
Datum: 17.08.16 22:45

Culdo - já nikde v dotazu nepíši o volné diskuzi. Ale od vás je to dobrý postřeh.

Od: coco
Datum: 18.08.16 07:47

I ve volne diskuzi muze nekdo nekomu dobre poradit, je to takova "všehochut", dobre nastaveno/nezarazeno do škatul, ne nahodou je to rubrika nejnavstevovanejsi, kategoricky umineni diskuteri maji moznost volby :)

doplněno 18.08.16 08:39:

Bene urcite mate pravdu, ale vadi to snad "tolerantni komunite"? Aspon tady neni nuda a "starši zeny" maji casto potrebne zivotni zkusenosti, to jiste uznate, sam s nimi rad diskutujete :)

Datum: 18.08.16 09:13

Culdo, také jsem si to myslela. Volná diskuze je o názorech, ne o radách. Ale zřejmě to v systému jinak nastavit nejde a musí to fungovat stejně u všech rubrik, "Volná diskuze" nevyjímaje. Ale tomu chatování se v něketrých případech stejně nelze vyhnout, protože ti, co mají více jak 10%, tak si klidně to chatování můžou udělat zejména ve "volné diskuzi" a v některých otázkách. Toho jsme si asi všichni všimli u některých uživatelů. Nebudu jmenovat, nemám zájem o nějaké handrkování. A navíc už jsem si na to zvykla a jde to mimo mne.

Od: ben®
Datum: 18.08.16 08:12

Dobrý den, nevím, jak přesně je to nastaveno, resp. je-li to vůbec nějak nastaveno. Myslím si, že ti registrovaní rádci si dávají větší pozor na pravidla poradny a více je respektují - např. rozpoznají dotaz ve Volné diskuzi od dotazu v tématických otázkách. Potom tam registrovaní rádci zbytečně "nepalcují", nereagují tak často na každou odpověď, nevkládají příběhy ze svého života mimo dotaz a neptají se rádců, kteří odpovídají na původní dotaz. Také si určitě registrovaní rádci dávají pozor na Upozornění od sys a respektují je. Mám dojem, že onu radost z povídání si v tématických otázkách (mimo dotaz) zde prožívají hlavně nemladé ženy (a některé jsou zde i registrované, ale píší jako nepřihlášené). No, to je jen takový můj postřeh a možná nesprávný . Zdravím!

doplněno 18.08.16 08:58:

coco - ano, diskutuji často. Ovšem, raději tam, kde je k tomu určený prostor a ten není v tématických otázkách. Proti zkušenostem, které člověk získá věkem, nic nenamítám a respektuji i ženy nemladé (jiný výraz jsem nevolil). A má námitka nebyla směřována na Vás, protože Vy se zde chováte přiměřeně a (dle mého názoru) i dle pravidel. Ona se jistě ta paní, kterou jsem měl hlavně na mysli ozve, neb se ozývá všude a stále .

Datum: 18.08.16 08:59

nemladé ženy je hezký !

Datum: 18.08.16 09:05

Dobrý den, je to hezké, že? No, ony jsou hezké i některé nemladé ženy, tak proč jim kazit radost ze života nějakou číslovkou . Zdravím!

Od: vilik
Datum: 18.08.16 09:50
Dobrý den, Bene, mám taky pocit, že občas nějaký "zasloužilý" rádce odmítá pochopit smysl poradny a nacpe svou životní zkušenost všude.
Pokud se aspoň okrajově trefí do tématu, budiž. Občas však je trochu vtipné číst odpověď úplně mimo mísu.
Ohledně věku a moudrosti příspěvků, nemyslím si, že moudrost automaticky přichází s věkem.
Zajímavé je, že občas jiný registrovaný i za takovou odpověď přidělí body. To už je spíš o oblíbenosti přispěvovatele, než hodnotě příspěvku.
Další fenomén, alespoň do zavedení barviček, byl příspěvek bez přihlášení, prý z lennosti. Občas ale takový nepřihlášený reagoval na příspěvek, který nesouhlasil s přihlášeným uživatelem, takže se vlákno tvářilo, jakoby širší publikum nesouhlasilo s jedním odpůrcem.
K otázce Ušky: je mi to jedno. Domnívám se, že pravidla o počtu vycházejí z toho, že nechce li Admin blokovat ip adresy, třeba sdílené, nemůže moc ovlivnit počet vstupů nepřihlášených uživatelů. Přihlášené může. Máte možnost buď být nad limit, příspěvek několikrát doplnit a nebo vystupovat jako nepřihlášená, neregistrovaná.
Nebo by byla další možnost registrovat všechny. Třeba se tak Admin jednou rozhodne. Podle mého názoru by však tato registrace pomohla pouze v omezení počtu příspěvků pod jedním nickem a zaslání například varování na email, který ovšem nemusí být využívaný. Navíc by odpadla možnost zeptat se anonymně na nějaký intimní problém. Vy to třeba neřešíte, ale už vidím, jak pod nickem zde vážené Ušky popisujete příznaky, které máte od dovolené s otázkou, jestli by to nemohl být syfilis. Jinak si nevzpomenu ze strany Admina na jiný důvod.
doplněno 18.08.16 11:44: Škoda, rád bych vám se suvenýrem z dovolené v rámci možnosti poradil, či alespoň projevil účast.
A děkuji za pochvalu, ovšem někteří uživatelé mne mají za malicherného omezeného sobce, který dokáže zaspamovat celou diskuzi. Takže jsem rád, že jsem se rozhodl neregistrovat se, protože z toho plyne i nechtěná výhoda v tom, že nemám v poště nenávistné výlevy a ty maximálně 4 v dotazu od jednotlivce snesu;).
Ale diskuze je o něčem jiném, tak nechám prostor někomu, kdo má k tématu co říct.
Datum: 18.08.16 10:28

Dobrý den, také jsem se sám zvolil za "zasloužilého" rádce, tak Vaši kritiku beru a dám si větší pozor, abych se co nejblíže trefoval do tématu (u tématických otázek, neb ve Volné diskuzi jsem k neudržení). Povinná registrace zde zřejmě nikdy nebude, protože to admin již v minulosti vyloučil. Máte pravdu, že věk nemusí znamenat automaticky i zkušenosti, resp. rozum. Pokud jde o dovolenou, tak z té krátké jsem si přivezl pouze několik škrábanců od milého kocourka (kotě), který dával svou přízeň poznat tímto způsobem - příležitost získat tam pohlavní chorobu ani nebyla, což je škoda . Zdravím!

P.S. Všiml jsem si, že Vy také nemáte problém dodržovat pravidla poradny (i jako neregistrovaný).

doplněno 18.08.16 18:18:

bimbam - našla jste tu správnou paní, o které se zmiňuji i já, resp. naznačuji tento typ rádců. A ona nebude daleko, když má příspěvek i zde .

Datum: 18.08.16 18:08

Myslím, že jsem dotaz pochopila trochu jinak než většina zde diskutujících. Teď (v 17,50) jsem si ze zvědavosti spočítala počet odpovědí jedné neregistrované rádkyně v otázce ohledně vaření mladých žen. Celkem je tam (zatím!) 21 jejích příspěvků. A přitom už dávno všichni, kdo dotaz čteme, víme, jaký názor na problém má. Já se tím spíš bavím, ale trochu mě překvapuje, že na tento příspěvek Ušky, i když je ve volné diskusi, ale poměrně zásadně se celé poradny týká, zatím nereagoval nikdo ze "šéfů". Jakkoli. Škoda, že to zůstává bez povšimnutí.

:) Smajlík na konec. Nic ve zlém.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.