Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.07.16 23:06

Omlouvám se, omylem jsem vložila 1. díl. Mrkněte na 2. díl, na poslední čtvrtinu.

Datum: 18.07.16 00:56

no chtelo by to vic specifikovat, 15 minut je dost velka ztrata casu na pouhou video otazku, ale masaz mam rad :)

Datum: 18.07.16 09:43

Chtěla jsem se podělit o něco, co jsme ještě asi nikdo neviděl.

Od: pt®
Datum: 18.07.16 10:43

Blešíku, ale ten pán, co kolem něho svítící koule běhala, jí také neviděl. V 39 minutě zmiňije, že je to něco z jiného světa a ke konci říká, že jsou věci, které nevidíme, ale mají inteligenci. Asi bych byla také překvapena, kdybych něco takového viděla, ale já to hážu do "jednoho pytle", s duchovními tvory, kteří mají inteligenci, ale jsou omezeni na Zemi a za trest, to jsem si odvodila ze čtení Bible. A teď zase do mně...:)

Datum: 19.07.16 09:13

Nepůjdu do Vás, myslím si to samé. Jen mně zajímalo, co na to řeknou skeptici.

Datum: 19.07.16 10:17
Skeptikům se to asi nechtělo sledovat... ;)
Já skoukla část prvního vloženého videa ještě v noci...a pak jsem usnula... Včera jsem mrkla i na druhé...a začala jsem také usínat (ve dne).
Úkaz samozřejmě velmi zajímavý. M.
Datum: 19.07.16 22:39

Kdybych nebyla tak pohrkaná, stále v časovém presu, jeden život mi stačit nebude, tak jsem to nezvorala a taky jsem rovnou poradila, že je to před koncem. Ach jo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.