Nedodržení reklamace

Od: Datum: 09.06.16 07:17 odpovědí: 11 změna: 14.07.16 19:21

Vážení,mám problém s vrácením peněz za nefunkční zboží.Objednala jsem si v březnu přípravek na hubnutí Acai Natur Slim za 990,-Kč.Produkt měl snížit váhu za měsíc 5-12kg,ale já neshodila nic.V tom případě mi byl zaslán formulář na vrácení peněz,který jsem vyplnila a zaslala zpět na mail a i na adresu odesílatele zboží.Od té doby se se mnou nikdo nebaví.Mailová adresa je contactcz@customersupport24.com,č.obj.1bd85eafa7676f288818e044eb5929b6,adresa odesílatele zboží je NET IDEAS SPOLKA Z OGRANICZONA Strojnická 373Ceský Těšín 1 73701.Může mi prosím někdo poradit co dělat?Děkuji s pozdravem!Zemanová Irena Chomutov


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.06.16 07:52
avatar

Prosím vás, napište nám, jestli a jak se vám podařilo peníze získat zpět. *sok* Nikdy jsem takovému slibu, vrácení peněz, nevěřila. A neznám vůbec nikoho, kdo by tomu uvěřil. Poradit vám neumím, jen jsem zvědavá. Omlouvám se.

P.S. A také nevěřím několika věcem. Mezi ně patří i prášky na hubnutí. Navíc, slibují-li ztráty váhy, beze změny způsobu života, stravy a pohybu.

Datum: 09.06.16 08:22
avatar

Paní Zemanová,

"Může mi prosím někdo poradit co dělat?" ***nevím, zdali Vám někdo poradí, jak opravdu získat peníze zpět. Já se domnívám, že je nedostanete zpět, není žádná síla, aby někdo vrátil peníze za podvod. Zkrátka smiřte se s podvodem

Nebo jste slyšela, že nějaké přípravky stravy prokazatelně dokáží snížit váhu?

Datum: 09.06.16 08:25
avatar

Na dané adrese vámi uváděná firma není http://zkraceno.cz/ckqeez ani jako zaniklá. Vypadá to, že za touto adresou se někdo skrývá. Majitelem nemovitosti je obchodní firma http://zkraceno.cz/58k5 V Polsku se firma Net Ideas zabývá internetovým prodejem http://zkraceno.cz/zvk a http://net-ideas.pl/ Maximálně tak můžete podat trestní oznámení ... a s penězi za rozloučit...s jistotou tak na 99,9%

Datum: 09.06.16 08:31
avatar

Pravidlo Z6 - je zakázáno pokládat stejnou otázku vícekrát po sobě.

https://www.poradte.cz/spolec…e-ktere-nechteji-vyhovet.html

Co dělat?. Lze se obrátit na ČOI nebo SOS. Taky lze se k dodavateli vypravit osobně a zjistit, že uvedená adresa je pouze korespondenční. Nebo lze zaplacenou částku brát jako investici do vlastního vzdělávání a příště při obchodování přes internet více přemýšlet. Tohle řešení asi bude stát nejmíň času, nervů i peněz.

Od: ben®
Datum: 09.06.16 08:37
avatar

Dobrý den, berte to tak, že máte za svůj dobrý skutek předplaceno do Nebe - někomu jste pomohla k lepšímu životu. Pokud mu nyní chcete pomoci do Pekla, tak viz rady výše. Zdravím!

P.S. Tito prodejci nejsou hlupáci, tak bude jistě někde uvedeno, že jejich přípravek pomáhá 90ti procentům zákazníků. A když budete reklamovat, tak zjistíte, že jste v tom zbytku 10ti procent populace, na kterou to nezabírá.

Datum: 09.06.16 12:11

Obraťte se Českou obchod,inspekci,můžete také zajít na PoliciiČR - takových lidí jako Vy může být více.Jinak zkuste Českou televizi - pořad Černé ovce-najdete na stránkách ČT1./Jinak - bohužel pro Vás- tyto firmy bývají zabezpečené právně,mají v dodatcích právě slova o %lidí,kteří nezhubnou, atd./

Datum: 09.06.16 18:29
avatar

Souhlasím s Ládinem, investovala jste do vlastního vzdělání.

Žádné přípravky váhu nesníží a Vy si snad už nikdy nic takového neobjednáte...

Datum: 29.06.16 10:59
avatar

Někteří kujóni vydělávají na lidské blbosti. Což se u Vás povedlo. U podobných firem Vám nikdy nikdo nic nevrátí. S tím se musíte smířit.

Bývají to většinou různé zázračné přípravky na zhubnutí /já jím říkám NA ZBLBNUTÍ/, na růst vlasů u plešatých pánů, na zvětšení prsou atd. Pokaždé se najde nějaký trouba. který by chtěl na sobě něco vylepšit.

Nevěřte tomu, co zaplatíte, to Vám nikdy nikdo nevrátí. proč taky? Vracela byste Vy? Prodáte třeba 100 lidem zázračné pilulky po 1.000 Kč. Máte tedy 100.000 Kč. Ovšem z této stovky lidí chce 90 své peníze zpátky. No a co Vám zbyde za výdělak? Vracela byste?

Jak už tady někdo psal, investovala jste do svého vzdělání. Už to podruhé neuděláte. Cvičte, hýbejte se, zdravě jezde, ale už nekupujte podobné ptákoviny. Takže ono Vám to nakonec přece jen k něčemu je - už nebudete příště tak naivní až hloupá. Tak nemá cenu litovat, tlustá jste sice asi pořád, ale něco Vám to přece jen dalo. Jaga.

Od: janka
Datum: 14.07.16 17:01

Dneska jsemm zjistila, že jede řada z nás v pěkném podvodu. ET IDEAS SPOLKA, Strojnická 373,73701 Český Těšín 1, neexistuje, klame výrobky, za které jsme zaplatili velké peníze. Pokouším se spojit s českou obchodní inspekcí, abych zabránila dalšímu okrádání ostatních

Od: radarbrdy
Datum: 14.07.16 18:15

Zřejmě podvádět je u nás normální. Za situaci může i právní řád ČR. I přesto, že je zde jasné porušení pravidel, prodejce dal veřejný příslib, který nesplnil, tak policie a úřady nekonají. Soudní vymáhání je nanic, pokud nemáte známé na soudě.

Radím částku odepsat a už se tím nezabývat. Jediné řešení pro příště, je prověřit si firmu předem než objednáte a koupíte. Pokud se tím přesto chcete zabývat, doporučuji sehnat více lidí a založit si politickou stranu. Do programu dát boj proti podvodníkům a šmejdům.

Datum: 14.07.16 19:21
avatar

rada z brd, znáte nějakou zemi, nějaké období, kde se nepodvádí?

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.