Jsem divná?

Od: Datum: 14.04.16 14:12 odpovědí: 11 změna: 15.04.16 00:54

Dobrý den,

chtěla bych znát Váš názor, je mi 30let, jsem rozvedená a před 2měsíci jsem si našla nového přítele.Ve všem si báječně rozumíme jen v sexu ne.Vím, že je to dost důležité ve vztahu, ale buď jsem divná já nebo přítel. Sex ho moc nebaví a, když už tak jen klasika a orální sex. Nic jiného neuznává. Chtěla bych ho vzrušit k šílenství,ale všechny mé pokusy byly bez úspěchu. Někde jsem četla, že muže vzrušuje olizování pod varlaty a u konečníku,ale bojím se cokoliv zkusit.Mluvit se o tom s ním nedá vůbec, vždy kouká jako janek a já si připadám jako perverzní čuně. Je mu 45let a 20let žil s manželkou s kterou nic nepraktikoval, nebyla vůbec na sex.Myslím, že u něj je to psychického rázu, chce abych se k němu nastěhovala, ale já mám strach, že časem jeho postojem k sexu by vedl náš vztah ke krachu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.04.16 14:24
avatar

No divná nejste. Akorát mezi vámi a tím přítelem je dost věkový rozdíl. Ten muž žil dost dlouho dobu nějakým způsobem a v jeho věku... že by se nějak změnil? Kdyby byl na žhavý sex, tak už to na vás vybalí sám a vaše noci i dny jsou k prasknutí nabité vášnivým sexem, při kterém se i ta zem pohne. Myslím si, že jemu bude stačit doma mít někoho, kdo se mu bude starat o domácnost, aby se s tím nemusel dřít sám. A sex jen tak, aby se neřeklo, tedy když bude on mít náhodou to pnutí...a potřebu úlevy. Víc asi nečekejte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.04.16 14:30

asi máte pravdu, když k němu přijedu na víkend, chce uklidit, uvařit a pomoct na zahrádce... Večer, když se těším jak se budeme mazlit tak je unaven a usne. A tak je to pokaždé. Je mi to líto, mám ho ráda, ale jsme každý asi fakt z jiného těsta.

Od: jh®
Datum: 14.04.16 14:44
avatar

Ten chlap "to" prostě neumí a je jedno, kolik mu je let. Pokud donedávna vedl chudičký sexuální život, nejspíš neví, jak na věc a možná se i ostýchá to přiznat. Takže vy, jako ta zkušenější, ho budete učit, nabízet možnosti a třeba se "chytí". Třeba taky ne.

A nastěhovat se po dvou měsících, není to ukvapené?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.04.16 14:58

ano nastěhovat se k někomu po dvou měsících se mi zdá moc ukvapené, příjde mi,že na mě moc tlačí a nikdy bych to neudělala, ale neustále se mě ptá, jak dlouho má čekat. nevím proč na mě tak naléhá...Když se ho zeptám, proč nemá chut na sex tak mi odpoví, že si užval sex do 20let, když pracoval jako číšník a už to má za sebou a je vybouřený. Ženy jsou podle něj jen lhářky a herečky, které vše jen předstírají a to i orgasmus. Na porno nekouká to ho nebaví, romantické filmy také ne. Zajímá ho politika a nemá rád filmy ve kterých hrají hlavní roli černoši. Jediný jeho seriál jsou hvězdné války a scifi filmy.

Datum: 14.04.16 15:04

Je to jednoduché... už není nejmaldší a je přesvědčen o tom, že když se k němu nastěhujete, nebude se Vám chtít odcházet, takže to bere jako takovou pojistku vztahu. V reálu je to samozřejmě nesmysl stejně, jako se za takovou pojistku dříve považovala svatba nebo děti.

Krom toho potřebuje domů člověka, který se o něj bude starat nejen o víkendu, ale pořád.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm*
Datum: 14.04.16 15:10

Každý to má asi jinak, záleží na mnoha faktorech ale je pravdou že s přibývajícími lety sex. potřeba pomalu ale jistě klesá je to přirozený jev , dnes to ovšem lidé nechtějí pochopit..., navíc jste možná každý i na trochu jiné "vlně" (nebaví ho romantické filmy a třeba i ostatní věci máte "malinko jinak") Vidím to tak že si zkrátka nevyhovujete, jsou dvě cesty, buďto partnera přijmete např. pro něco jiného co se vám na něm líbí, nebo opustíte protože "člověka nelze jen tak předělat" každý má jisté koníčky zájmy priority schopnosti a možnosti"..., znáte se krátce, takže by to nemuselo být tak bolestivé...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jh®
Datum: 14.04.16 17:21
avatar

Tak to vypadá, že hledá spíš opatrovatelku a pomocnici v domácnosti, než partnerku. Možná i proto na Vás tak tlačí se stěhováním. A tomu, že se "vybouřil" do dvaceti let, moc nevěřím. Znáte se krátce, to by z Vás měl ještě být celý paf! A ne tvrdit, že "to" má za sebou... v pětačtyřiceti? V této oblasti jste asi opravdu každý z jiného těsta a bude to chtít hodně kompromisů u obou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.04.16 15:01

Nejste divná, skutečně ne. Jen máte každý jiný sexuální apetit a zatímco Váš je hodně v plusu, tak ten jeho je v mínusu. Přičtěte si k tomu, že s věkem u mužů libido klesá a sexuální poměry z jakých vzešel a z rovnice Vám vypadne Váš současný přítel. Je bohužel smutnou skutečností, že většina partnerů má rozdílný apetit a vznikají z toho spory... a pak je z toho spousta dotazů nejen na zdejší poradně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mcgregor
Datum: 14.04.16 17:35

Věkově jsem na tom jako Vy.., k sexuálnímu chladu mám daleko., ale představa, že mě žena, jak píšete, olizuje pod varlaty u konečníku, tato představa je mě docela odporná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.04.16 23:04
avatar

v sexu není divného nic, jen musíte najít stejně založeného partnera. Asi jste ještě mladá na to, aby Vám už stačil klidný partnerský vztah, i když Váš partner starý zdaleka ještě není.

Ale pokud nejste spokojená v sexu, tak to asi dobře nedopadne, takže se stěhováním bych ještě počkala. I když - jak tady někdo psal - pokuste se partnera něco nového naučit, za zkoušku nic nedáte, třeba to vyjde a budete ještě mile překvapená.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.04.16 00:54
Jde o to,ze tyhle starší může už prostě vzrušuje jiný typ zen,než jste vy - zralá žena. Takže bych to viděl na nějakou dvacitku a je vyřešeno
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.