Nezávazný sex?

Od: Datum: 05.04.16 18:05 odpovědí: 16 změna: 11.04.16 15:05

Zdravím,

už se mi nechce čekat, a tak jsem hledal nějáké holky v okolí, které by do toho šly. Ale vás se chci zeptat,nemůže mi nezávazný sex psychicky uškodit? Něco málo jsem četl a většině lidí tohle pomůže, líp zvládají stres a tak, ale malé menšině to způsobí větší deprese ( a mě bohatě stačí stres ze školy ).

Podle vás, měl by do toho člověk jít, popř. šli jste již do toho a jak to dopadlo?

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pornisko
Datum: 05.04.16 18:11

Kolik ti je? :D jestli ne 18 výš tak si počkej :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.04.16 18:18

Asi měsíc a půl z5 mi bylo 18 :D

Datum: 05.04.16 18:54

Nezávazný sex buď danému člověku nevadí a pak klidně může do toho jít, když má možnost a nebo vadí a pak samozřejmě takové věci nevyhledává. Nelze tedy říci, zda ano nebo ne, prostě každý si to musí srovnat v hlavě sám co chce a co ne.

Hlavní rizikem, pokud neberu v úvahu nemoci (ale tak to předpokládám, že si dokážeš ohlídat), je fakt, že se jeden či druhý může do druhého zamilovat. Pak to již tak nezávazně nebere, což může vést k problémům. A není to rozhodně věc ojedinělá, takových zpovědí typu "zamiloval jsem se do své dobré kamarádky na sex" je na internetu tuny.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.04.16 19:20

Díky, dám si pozor.

Datum: 05.04.16 19:28
Jsi dospělý člověk a musíš se ptát na takové věci?
Nikdo te nezná, nikdo neví,jak jsi na tom psychicky.. Mel jsi už někdy holku?.:)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.04.16 19:40

Bohužel mi škola bere tolik času, že na holku jako takovou jsem zatím čas neměl.

Datum: 05.04.16 20:52
avatar

Sex bez lásky? To ho poznáte z té horší stránky, jen fyzické, to můžete jít rovnou do bordelu a bude to to samé, jen za prachy. Pokud chcete jenom sex, tak to je něco jiného, než krásné milování. Možná by Vám mohl ublížit po duševní stránce. Jsou muži, kteří by ženě nezahli, protože to mají odjakživa propojeno s duševní stránkou, a jsou jiní kteří zahýbají bez výčitek, než se jim manželství zhroutí, protože to mají, na rozdíl od manželky, oddělené - vždyť šlo jen o sex! Když jsou tak od mládín zvyklí, tak už v sobě tu "morálku" těžko najdou, už to tak nespojují.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.04.16 05:42
avatar

Když nechceš už čekat, jak píšeš a budeš hledat holky z okolí, které by do toho šly, může se Ti stát, že Ti některá z těch dívek rozbije hodinky, hubu a brejle. Protože je automaticky řadíš do kategorie rádodajek a to se každé dívce nelíbí.

Myslím, že sex by měl jít ruku v ruce s láskou. Pošklebuj se mi třeba, ale nezávazný sex mi připadá, jako když pes potká na návsi fenku. A šup, je mu jedno, jaká, která nebo čí ona je a jde na věc.

Proto bych, být Tebou, počkala. Dívky nejsou na světě k ukojení Tvého chtíče. Navíc nejsi ještě duševně vyzrálý, když jsi schopen podobné otázky. Nevíš, co je to láska, náklonnost. Jenom bys prostě š... jako mravenci!

Počkej si, až budeš mít opravdu někoho rád. Potom to pro Tebe bude úplně jiný zážitek, než když se ukojíš v parku s náhodnou známostí. O možnosti pohlavních nemocí ani nemluvím. Nebo o zplození nechtěného potomka.

Tak rozum do hrsti. Třeba právě teď na jaře, potkáš dívku, která by Tě měla ráda a Ty ji. Ale je možné, že si ještě pár roků počkáš. Až dozraješ. Zatím to není vidět. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.04.16 07:24
avatar

Já si myslím, že "jít do toho", hledat, to je hodně veliká blbost. To mi moc příjde jako zvířecí. Blbě to říkám, ale mám to tak odkoukané u psů, u zvířat. Hormony, vůně, feromony a jdou na to. *sok* Je něco jiného, zažít něco zajímavého, fajneho a na závěr jen vzít, co se nabízí. Tohle pochopím, ikdyž neříkám, že je to to nejlepší, co člověka může potkat. to vůbec!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marekvoracek
Datum: 06.04.16 10:15

ahoj, záleží na tom, proč do toho chceš jít, co si od toho slibuješ. Pak taky záleží na tom, jaké máš zábrany, zásady z hlediska "morálky", jak už tady zaznělo. Pokud o tom přemýšlíš, co je pro Tebe přijatelnější?

Jak se budeš cítit, až se to stane, to Ti asi nikdo neřekne, to uvidíš sám, až to zkusíš a nějak se s tím vyrovnáš.

Jinak - pokud to tedy chceš zkusit z toho důvodu, že "všichni kamarádi už to dělali a Ty nechceš být vadnej", nebo si to prostě chceš jenom nezávazně zkusit, půjde jen o sex, tak se asi budeš cítit lépe, psychicky, nejspíš.

Pak záleží na tom, jak to celé bereš - jestli chceš mít holku se vším všudy, právoplatný vztah, kde budeš mít pak i ten sex, myslíš, že jí dokážeš být věrný, a bereš sex jako důkaz lásky - tak pak je pravděpodobné, že třeba do budoucna budeš litovat, že sis nepočkal, protože to poprvé je opravdu jenom jedno, přestože s každým novým partnerem je to taky takové jedno poprvé, vlastně.

Pokud jsi ale ten typ, který si chce mládí užívat, vybouřit se, nechceš se vázat a je ti bližší zatím vyhledávat známosti jen na jednu noc, nebo ti jde hlavně o ten sex, tak bys neměl mít problém. Časem to třeba budeš brát jinak, ale těch zkušeností litovat nebudeš.

V reakci na ostatní rádce, jistě, je to takový zvířecí přístup, ale na druhou stranu, nepranýřujme jenom tazatele, ale i ty holky, upřímně, je jistě spousta holek, kterým jde hlavně a jenom o ten sex, jsou mladé, chtějí si užívat, tak prostě nastaví skoro každému klukovi, ale proč to pokládat za vyloženě špatné, tak to prostě často je.

Další postup se pak bude odvíjet od tvé zkušenosti - měli byste si ujasnit, že jde opravdu jenom o sex a nic víc, pochopitelně si vezmi kondom, to je jistota, ale nelze vyloučit, že se do sebe opravdu i zamilujete a začnete spolu chodit, to se stát může, nebo se ti sex tak zalíbí, že ho budeš chtít praktikovat vícekrát a budete třeba přátelé s výhodami, kteří si čas od času vyhoví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.04.16 10:24
avatar

sex může být nezávazný jen pokud "neotěhotníte", případně si neuženete nějakou nemoc. Jinak záleží na psychickém založení zúčastněných a na tom, co od sexu očekáváte. Pro muže to bývá více fyzická záležitost, psychicky je to poznamenává teprve, až se zamilují. Alespoň myslím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.04.16 10:38
Presne jak píše culda..pozor na nemoci a pozor at z toho nemáte "spoření" na pěkných par let
Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 06.04.16 11:03
avatar
A napadlo Tě, že prostě můžeš chodit s holkou a nevymýšlet nezávazný sex?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: fara
Datum: 10.04.16 09:50

Jen do toho draku. Ale hlavně se pak nikdy nepřiznávej holce, kterou budeš mít fakt rád a budeš s ní chtít žít. Taky bys nechtěl, aby byla použitý zboží, kterou měl každej v okolí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.04.16 10:00
avatar

Toto je hóóóódně podivný názor! No ale co?! Je tvůj!*sok* Příjde mi to, jako za každou cenu zůstat opodál. Nedat ze sebe ani kousíček. Jen sperma. *sok* Ani, když "srdce" volá!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.04.16 15:05

Dneska se to jeví jako zastaralý přežitek, ale dle mého názoru přijdeš o hodně. Zamilovat se, pomalu dobývat a poznávat nepoznané, o tohle přijdeš. Vzít si od bohatého táty auto, jezdit , až gumy smrdí, to je také skok přes dvě hranice.Vážit si vydřeného, zaslouženého, svépomocí získaného, to není málo.Opít si hlavu a pak si vzít bez většího namáhání něco, co druhý považoval za životní vítězství, to snad nemůže člověka ani těšit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.