Nedoslovný překlad aj textu

Od: Datum: 19.04.14 21:06 odpovědí: 3 změna: 20.04.14 11:19

Dobrý večer přeji všem.

Je zde někdo, kdo by mi byl schopný přeložit instrukce z tohoto článku - http://www.wikihow.com/Blow-S…th-Without-Using-a-Cigarette? Byla bych moc vděčná. :) Samozřejmě to nemusí být slovo od slova, stačí to základní a důležité. Děkuji předem všem, co se mi pokusí pomoc. ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.14 21:46

Nedoslovně Vám to přeloží google... nicméně to co se tam popisuje je nesmysl.
Nikdo nedokáže v pokojové teplotě vydechnout "kouř" bez cigarety nebo jiného zdroje.

doplněno 20.04.14 11:37:

Pokud si pořádně přečtete co jsem napsal, tak zjistíte že tam mám uvedeno "v pokojové teplotě" až mi to někdo předvede ve 20°C tak tomu budu věřit.

Datum: 20.04.14 11:19

requied není pravda co píšete, dokáže to každý, kdo má jazyk a nebojí se experimentovat, a nejedná se o kouř, ale o jako kouř, tím je myšlena vodní pára, ok?

Datum: 20.04.14 11:17

Zdravím, je to jednoduché. Dlaní se ucpe nos i ústa, pak se začne pracovat jazykem v ústní dutině, mlasknutí, přisátí k spodnímu patru a následné odtažení od něj, tou námahou se jazyk hodně prokrví a zahřeje a i se vytvoří hodně slin, které se také zahřejí, a pokud není v místnosti příliš velké teplo, tak se při výdechu z úst vyřine pára, je to stejný jev,jako když se sráží vodní páry z dechu v zimě, také to vypadá jako když nám jde z úst kouř.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.