Ženatý vždy milence lže?

Od: Datum: 17.12.13 17:49 odpovědí: 5 změna: 17.12.13 18:19

Zdravím. Chci se tentokrát zeptat, zdali když ženatý muž řekne svojí milence, že s manželkou nespí, musí to být vždycky lež? Nebo jak ho přesvědčit, že vím že lže a že pravda je jiná, už z logického důvodu? Dovedete si představit manželství bez sexu? Myslíte si, že manželství bez sexu když muž má milenku jsou?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.12.13 17:56
avatar

Zdravím. Ne vždy to musí být lež. Jsou i taková manželství, kdy jsou manželé spolu a intimně spolu nežijí. Například z důvodu zdravotních problémů jednoho z nich...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kami95
Datum: 17.12.13 17:59

Tady to zdravotní důvod určitě není, spíš by byl důvod ten, že manželka ví, že má milenku..Zajímalo by mě, jestli když manželky ví, že manžel má milenku tak s ním dál spí?

Od: temovika*
Datum: 17.12.13 18:06

V tomhle ohledu si myslím, že záleží na povaze manželky. Pokud chce dál dělat jako že je vše v pořádku, tak nebude mít problém s tím, aby s ním i nadále intimně žila. Avšak pokud ta žena mu chce dát jasně najevo to, že něco není v pořádku a že by se měl zamyslet, čím to asi bude, tak s ním spát nebude.

Záleží však na povaze člověka, co člověk to jiná povaha, těžko říct. Ale každá rozumná žena, pokud ví, že jí je manžel nevěrný, by s ním dál nespala, jak by byla znechucená už jen tou představou, že spí ještě s někým jiným a my ženy bychom se přeci nezajímali o takto " použité zboží ", omluvte mne za tento výraz, ale myslím, že je to celkem výstižné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kami95
Datum: 17.12.13 18:07

Jenže když to už trvá několik let, která žena by to vydržela?

Od: temovika*
Datum: 17.12.13 18:19

To je to, o čem mluvím, záleží na povaze každé ženy. Každá jsme jiná, každopádně pokud můžu říct svůj názor. já být pár let vdaná a vědět, že má manžel milenku, už by si u mě neškrtnul. Ta představa že z nějaké sleze a po té bych s ním měla něco mít já, už je sama od sebe poměrně nechutná. :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.