Odmítnutí sexu ženatému

Od: Datum: 25.09.13 18:10 odpovědí: 7 změna: 27.09.13 11:03

Ahojte.

Seznámil jsem se s jednou skvělou ženou, tenkrát jsme si dost rozuměli. Po několika měsících mi dala jasně najevo, že sex nepřipadá v úvahu, protože jsem ženatý. Což je chvályhodný postoj. Tak mne napadlo, milé ženy, kde jsou všechny ty, co chodí se ženáči, mají zadanémuže-milence, samy jsou vdané a užívají si v jiných postelích? To se jen tak vytahujete, že?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: davidp*
Datum: 25.09.13 18:16

Dobrý den, v oblasti sexu se toho virtuálně (čili podle vyprávění) stane mnohem víc, než se stalo ve skutečnosti. I přesto nepodléhejte panice. Co se nepodařilo teď, podaří se příště :)

David

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.13 09:55
avatar
Hodně žen si nepořizuje milence ale obdivovatele. Potřebují slyšet jak jsou skvělé krásné a inteligentní. To jim po pár letech v manželství už doma zapomínáme říkat. A tak zatímco sexu mají doma tolik že víc nepotřebují rády si pořídí lichometníka který jim ty krásné lži rád vykládá.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.13 10:36
avatar

Z jednoho případu máte jasno o všech ostatních ženách? To je velká odvaha*smich*.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 26.09.13 10:59

To se jen tak vytahujete, že? Vážený, až na vyjímky se s tím vdané ženy nechlubí, zcela logicky, potřebují to utajit, zrovna tak muži. Vy byste to dal do médií? Okolí to rádo práskne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: naoko
Datum: 26.09.13 11:16

Budete muset hledat dál. Určitě ji najdete, nebude ovšem tak skvělá jako tahle. Už jen proto, že se s vámi klidně vyspí.

Chápu, že jste zhrzený, ale musíte uvažovat statistickým průměrem. Jestli jedna se ženáčem zásadně ne, druhá klidně hned se třemi naráz.

( pro vaši informaci - pánové o sobě pochopitelně navzájem nevědí ).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.13 20:36
avatar
Znám jednu, které to nevadí. Jen ten ženatý milenec ji koupil byt , volvo ,bavoraka a ještě ji tu mokne nevyuzity ford. Tak zkus pustit žilou a dej vědět
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 27.09.13 11:03
avatar

"lumpíku", "lumpíku", to jako ženatý loudíte u cizích? To jdete manželce pěkným příkladem. - pt

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.