Kdo je u vás kurva?

Od: Datum: 20.08.15 22:20 odpovědí: 22 změna: 29.08.15 09:59
Dobrý večer, tak mě napadlo jaká holka je vlastně kurva.
U holky, která podvádí svého kluka je to jasný (až na pár vyjímek), u holky, která má každý týden jiného na vztah i sex taky ( také ale až na nějaké vyjímky), u holky, která má více kluku najednou to je jasný uplně, u holky co má každý týden jinýho na sex, to u někoho muže být že to je kurva a zase u někoho proč by si nemohla užít když nikoho nemá, a nebo co holka, která jednou za čtvr roku vyleze z domu, nemá vztah a chce si užít? Kamarád mi řikal že to tak dřív bylo uplně normální se s někým vyspat jen pro zábavu ale dnes to všichni obvinují ... Jaký na to máte názor vy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nnikdo
Datum: 20.08.15 22:25

Ku.va, německy huren, je ta, která to dělá za peníze. To je řemeslo, říká se že nejstarší. Všechny ty, co jste jmenoval Vy, si tenhle název nezaslouží.

Od: uska®

Víte určitě, že kur.a je holka? Když se chlapi v hospodě pohádají, tak se také tímto slovem titulují. :-D

.

Nemůžu si pomoct:

Aky je rozdiel medzi: manzelkou, milenkou, kurvou a kurvou skurvenou. Manzelka da tebe a milencovi. Milenka da iba tebe. Kurva da tebe a vsetkym. Kurva skurvena da vsetkym a tebe nie.

Zdroj: http://vtipy.k47.cz

Datum: 20.08.15 22:27

Toto pojmenování si žije vlastním životem. Klidně to může být světice, ale když vám vjede na poslední parkovací místo v okruhu jednoho bloku, je to prostě ku... A pokud to vezmeme doslova - přesná definice - ta co chodí za peníze. "Kurva je ženská, která z ouplaty, ze mzdy nebo zisku se propůjčuje buď jednomu, od něhož se živí, nebo každému krásu svou za peníze prodává, každému svolí."— Daniel Adam z Veleslavína, 1598 Mona

Od: hod
Datum: 20.08.15 23:08

Ani jedna z vámi popisovaných holek není kurva.

Datum: 20.08.15 23:10

Nikdy nebylo normální se s někým vyspat jenom pro zábavu.

A není to normální ani teď.

Ale někteří/některé si/se své počínání takto "zdůvodňují/obhajují", aby sami/y sebe nemuseli považovat za...

doplněno 20.08.15 23:29:

Koukám, že jsem vlastně nedopověděla:

Všechny zmíněné.

Od: dam®
Datum: 21.08.15 00:56

Hodně mi to připomíná "Anču" - technicky, tělo z uměliny na kterém se učíš dýchání z plicdo plic a masáž srdce. Později digitální hlídač tě naučil opravdu si máknout, abys strojek nezabil...jen na úvod. K dotazu...ještě nikdo nezdůvodnil pojem kurevník..., asi je všem jasné oč běží. Bez znalostí statistiky tuším, že v našem státě je více žen, mají své standartní potřeby, bez šídítek, jen některé si neberou servítky, jako někteří chlapi jsou fakt kanci. ...A v domově důchodců vzpomínají na doteky...nebo to byl sen?

Od: co
Datum: 21.08.15 01:39

Vy jste zapšklá ženská, které by neuškodilo se občas s někým vyspat pro potěšení.

Datum: 21.08.15 06:09

Takže ženská, která žije třeba 20 let s jedním chlapem, kterého sice nemiluje, ale má se s ním dobře, je vlastně kurva. Protože s ním je jenom pro peníze. Nebo ženská, která žije v nespokojeném manželství pod heslem " co já bych si sama počala..."Jestli jsem to správně pochopila.

Datum: 21.08.15 07:17

hmmm. Tenhle dotaz mluví o tobě a ne o těch lehčích holkách.

To mi vysvětli, proč by podle tebe měla být kurva ta holka, která má víc kluků najednou? Já ti řeknu proč. Protože ty mezi nimi nejsi. Ona tě nechce a proto na ni máš vztek. Není to tak nějak?

No ale zpátky k termínu kurva. Podle Masarykova naučného slovníku je kurva ta žena, která za mrzký peníz nahotu svého těla vystavuje veřejnému užívání. Tak to viděl tatíček Masaryk.

Já to vidím trochu jinak. Pánbu nás zařadil mezi primáty, kterým není partnerská věrnost vrozená. Si představ, co by se stalo, kdybychom byli schopní sexu čtvrt hodiny ročně, jako třeba kamzíci. Jasná věc, dávno bychom vymřeli. U chlapů je po sexu poptávka a tak se zákonitě objevila i nabídka a tou nabídkou jsou prostitutky. Z toho ti vyplyne, že prostitutka je řemeslo, kurva je povaha. Kurva může být i chlap.

Datum: 21.08.15 07:20

Myslíte, že u Vámi vyjmenovaných holek "je to jasný"? Jste vedle jak ta jedle. Pravdu má Figurek a Hod (většina ostatních odpovědí je mírně mimo). Kurva (v původním smyslu toho slova) je žena, která poskytuje sexuální služby za úplatu (nemusí to být vždycky jen peníze). A je jedno, jestli jednomu, nebo více mužům.

doplněno 21.08.15 07:36:

Jo a v mnoha jazycích tohle slovo (v drobných obměnách) znamená "zatáčka, křivka". Ale tuhle kurvu asi na mysli nemáte... :-D

Datum: 22.08.15 00:40

Snad ještě doplněk: Jistě je správná definice "za úplatu". Ovšem mohli bychom ještě specifikovat, že není kurva jako kurva. Máme-li na mysli dámu, tak ta lepší, dražší a v lepší společností může být např. kurtisána ... viz mnoho příkladů z literatury. Myslím si, že kurtisán máme v dnešní společnosti tolik, až jdou oči kolem. Jsou to dámy velmi vzdělané, kultivované atd atd, do kterých by to hodně lidí nikdy neřeklo. Pátráme-li po původu slova kurva, tak snad nejpřesnější je odvozenina od kur, tedy slepice. Celou sérii asociací si jistě vytvoří každý podle své fantazie a zkušenosti. Samozřejmě máme i kurvy rodu mužského. Nejvyšším stupněm kurvy je kurva morální nebo chcete politická. I v takovém případě je definice "za úplatu" oprávněná.

Datum: 22.08.15 23:07

Pro kurvu jsou charakteristické 2 podmínky :

1) Střídá sexuální partnery bez skrupulí

2) Za sex s nemilovaným partnerem bere peníze

Datum: 22.08.15 23:37

Děwka = má ráda sex a ani nemusí být peníze

Kurwa = má ráda peníze a ani se jí to nemusí v sexu líbit

:-D

Datum: 27.08.15 19:02

Odpověď na otázku, kdo je vlastně kurva..

To můžou být všichni, nebo nikdo, záleží na tom jak se u vás doma hovoří..pokud spisovně nemáte problém, pokud nespisovně máte problém.

Kurva může být pes, kočka , protože mi pomočila koberec, šéf, protože je slizký a slintá, makléř, protože mě vnutil pojistku, kterou nepotřebuji...atd, atd.

Co se týká sexu, tam toto slovo nepatří.Ženy i muži nejsou od přírody monogamní, a proto je zcela normální, že máme více partnerů, po sobě, nebo souběžně...

Ženy, které si zato nechají platit penězi, patří do skupiny OSVČ.

Jedná dobrá rada !Sex bez lásky nenaplňuje duši!:-D

Od: agaxy
Datum: 28.08.15 17:56

V dnešní moderní demokratické a osvícené době je slovo kurva jen zlou nadávkou (pro obě pohlaví). Dříve byla tato nadávka používána muži proti ženám - z již v otázce popsaných důvodů závisti. Tenkrát byla všeobecná úroveň dost nízká, srovnatelná s dnešní USA (tam nemají v sexu dodnes jasno, a už jen tato otázka a diskuze by tam nešla). *tanec*

Datum: 28.08.15 20:28

Slyšel jsem kdysi jeden názor, který se mi líbil, a tak ho dávám do pranice: "Tolik mladejch kluků to naučila, a lidi ji tak ošklivě říkají".

Datum: 28.08.15 23:01
Teď jste mě tady pobavilZajímavej názor

Datum: 28.08.15 21:40

Kurva=prostitutka. Ty, o kterých píšeš nejsou prostitutky, tedy kurvy. Nezaměňuj a obecně používaným "kurva" jako nadávka, zaklení apod. Podívej se na https://cs.wikipedia.org/wiki/ a do hledání zadej kurva. Poněkud volné vztahy ještě nezakládají podklad pro obvinění "kurva", i když.../všeho s mírou/.

Datum: 29.08.15 09:59

Poslechla jsem a na Wikipedii poklikala.Velmi se mi líbí ta věta, kde se vyjmenovávají činnosti, které jsou placeny, ale také činěny za protislužby. Takže je to tak, že člověk, který se prostituuje bez sexu, je označován za kurvu. Dokonce někdy za kurvu prodejnou. *sok*

Datum: 28.08.15 23:03
Asi bych si to spojila pouze, že pokud je dotycna s někým za prachy..
Datum: 29.08.15 00:15

Dokud se ti to nebude eklovat, OK. A nepožívej se tolik.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.