Jak účinně snížit libido?

Od: Datum: 03.01.13 20:15 odpovědí: 54 změna: 27.04.15 20:32

Nemáte někdo nějaký dobrý tip, jak snížit libido? Poslední dobou už mě značně omezuje v mé každodenní činnosti a už si s tím nevím rady. Snažím se každý den běhat, ale ani pohyb nepomáhá. Jsem z toho už celkem frustrovaná. A autoerotika samozřejmě nepomáhá. Nedoporučujte mi, prosím, sex (nemůžu) and hormonální antikoncepci (nechci). Díky za každou odpověď k věci :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.13 20:18

Upřímně Vám to závidím...

Od: tomas41
Datum: 03.01.13 20:19

A co to znamena, ze sex nemuzete?

Od: ladaadal*
Datum: 03.01.13 20:23

Jak říkali v básníkách, pomáhá studená sprcha a froté ručník.:D

Od: leila
Datum: 03.01.13 20:30

vyzkoušeno a nepotvrzeno =) respektive to pomáhá jen na pár minut a já fakt nemůžu během dne každou chvíli odskakovat do koupelny :)

Datum: 03.01.13 20:24

Nejste náhodou starapanna, co má chuť na sex a nemůže sex, protože je věřící?

https://www.poradte.cz/spolec…nost/14098-chci-sex-proc.html

doplněno 03.01.13 20:34:

V tom případě doporučuji odborného lékaře, který může toto libido snížit pomocí léků.

Datum: 03.01.13 20:28

Ne, s vírou to nemá nic společného :)

Datum: 03.01.13 20:31
Treba je to učitelka. Jednu takovou jsem znal a ta mohla celý vikend v kuse ve dne v noci.
Datum: 03.01.13 20:24

Upřímně není co závidět. Já to beru jako prokletí, všeho moc totiž škodí.

Datum: 03.01.13 20:28
Přijde ženská k doktorovi: pane doktore, mam pořad chut na sex a nevim co s tím?! Doktor říká: a co takhle milence? Mám ale nestačí! No tak nemusí byt zrovna jeden! Říká doktor. Mám pět a furt málo, říká ženská. Napište mi léky! Doktor napíše leky na útlum, ženska přijde domů, manželovi hodí na stůl recept a říká: vidis, žádná kurva , nemocná jsem!

zažrat se do práce, a potom pomáhá únava

Datum: 03.01.13 20:33

Taky mě to napadlo. Ale z té práce mě bohužel vyrušuje tohle nechtěné nutkání. Samozřejmě odolávám, ale ta energie se stále hromadí a pak není cesty úniku. =( Proč existuje milion přípravků na zvýšení libida, ale na jeho snížení jsem zatím nenašla nic účinného? To je nefér =(

Spolehlivě sníží libido práce, děti a pak také některá antidepresiva...Takže zaměstnávat se neustále nějakou činností a pokud to opravdu hodně obtěžuje, pak navštívit sexuologa a poradit se s ním o tomto problému...

Datum: 03.01.13 20:31

Zkoušela jste se se svým problémem svěřit odborníkům?

Pochybuji, že tady někdo z nás dokáže účinně poradit.

Datum: 03.01.13 20:35

Ne, nezkoušela. Myslela jsem, že je to celkem banální věc. Ale jak se na ni snažím najít řešení, tak zjišťuji, že je to téměř neřešitelný problém.

Datum: 03.01.13 20:42

Váš postup je správný. Jenže my si nedokazeme predstavit, co je to vysoké libido. Je spojeno s představami nebo je to jen potřeba si uvolnit nějaké napětí?

Datum: 03.01.13 20:50

Banální věc by pravděpodobně vyřešilo to co jste již zkoušela - zvýšená fyzická zátěž nebo masturbace. Vzhledem k tomu, že to nepomohlo, by bylo pravděpodobně lepší navštívit sexuologa.

Datum: 03.01.13 20:58

Já si tou fyzickou zátěží právě nejsem jista - bavila jsem se s lidmi, kteří mi říkali, že po fyzické zátěži jim chuť na sex právě ještě stoupá :S Tak jsem teď tak trochu zmatená. Ale to je jedno, protože sportu se stejně nevzdám, i kdyby mé zoufalství překročilo všechny limity. =(

Datum: 03.01.13 20:40

Nakonec z vás vyleze že jste 20letá, bezdětná, krátce po škole, momentálně bez partnera a víc už ani nemusíte psát

Datum: 03.01.13 20:44

a i kdyby, změnilo by to nějakým způsobem význam mého dotazu?

Datum: 03.01.13 20:40

Pak bych opravdu doporučil odborníka. Může to být jen zvýšená touha, ale může již i o onemocnění. Není to tak dlouho, co vyšel článek o ženě (asi v Americe, to už nevím), která trpěla nějakou chorobou a měla až 50 orgasmů za den. Myslím, že to skončilo sebevraždou, protože si s ní nevěděli rady. A my tady opravdu nezjistíme, co s tebou je a jak to léčit nebo jinak tlumit.

Od: kjhgf
Datum: 03.01.13 20:52

Přidejte fotku, adresu... a můžu vám občas pomoci *dril*

Datum: 03.01.13 20:54

Jo, tak přesně tato odpověď mi tu chyběla =) Už jsem se bála, že mi výpomoc nikdo nenabídne. Omlouvám se za ironii .-))

Datum: 03.01.13 20:58

No jasne, vzdyt jste to psala, ze takovy nechcete. Je to nejaky trubec:)

Ale vek jste udat mohla... ono je opravdu jinak ve 20 a v 50 letech, že?

Datum: 03.01.13 21:11

Je mi 23... doufám, že v těch 50 už budou mé hormony klidnější, jinak fakt nevím :DD

Datum: 03.01.13 21:20

Díky za uprimnost. V 50 by to bylo asi divný. V tech krasnych triadvaceti se to spraví... jak jsou BEZ libida matky na rodičovské dovolené... to bych Vám mohl vyprávět. Jo, tak to chodí. Stačí jedno dítě a příslušný manžel/milenec... často konec.

Datum: 03.01.13 21:26

Přesně, když si vzpomenu, jak mi ve 23letech pořád stál a stačilo na ulici vidět pěknou ženskou :)-))

Datum: 03.01.13 21:36

No jo, ale tak u mužů se to tak nějak bere, tam je pomalu těžké najít v tom věku někoho nenadrženého :D Ale stejně by mě zajímalo, jak se s tím vyrovnávají. Hmm asi je uspokojuje častá masturbace...

Datum: 03.01.13 21:45

Masturbace, anebo zavazny ukol s velkou narocnosti, to pak cloveka pohlti, a hlavne dobre vztahy s lidma stale kolem, i bez sexu, dá se to:)

Od: nu*
Datum: 03.01.13 21:43

žena má svůj biologický vrchol ve 30, takže libido bude silnější a silnější...pokud jd eo masturbaci, měla by jste při ní dosahovat vrcholu, pokaždé...takže kombinace 4-5 vrcholů dopoledne, 4-5 odpoledne + vytrvalostní běh

Datum: 03.01.13 21:48

A kde se poděl můj profesní a osobní život? Nemůžu trávit celé dny masturbací, i když mé tělo si to vyditelně žádá. Já nějakým zplsobem potřebuji překonat ty poblázněné hormony :S A děkuji za připomenutí, že bude hůř :D

Datum: 03.01.13 21:51

Telo si prece nemuze viditelne žádat? Nebo to je i viditelné?*hi*

Datum: 03.01.13 21:56

Ano, bohužel může. Tento stav mi totiž přináší frustraci a myslím, že jste už určitě někdy za svůj život potkal frustrovaného člověka =) A zcela jistě na to setkání nevzpomínáte s libostí :D

Datum: 03.01.13 21:57

No, zase jak píše nu, nejaktivnější bys měla být ve 30ti, to už je jenom 7 let a pak to začne klesat. Ovšem, on ti neprozradil, že to je běžný průměr, individuelně to může být úplně jinak.:D.

To jen, abych tě trochu rozesmál, když už jsme nepořídili vyřešit tvůj problém.:(

doplněno 03.01.13 22:00:

Ještě mě napadlo, jestli by nepomohly "venušiny kuličky". Kdysi jsem znal ženu, která je nosila skoro pořád a libovala si, kolik má denně orgasmů, ale upřimně řečeno, nevím, zda se pouze nevychloubala.

Datum: 03.01.13 22:00

Super, tak to se mám na co těšit. S takovou se ze mně stane úspěšná maratonská běžkyně :D

Datum: 03.01.13 22:03

Tak vidíš, že jsi na tom našla i nějaké pozitivum.*palec*. Třeba je to jenom přechodný a moc nad tím přemýšlíš. Kdyby to nepolevovalo, navštiv odborníka, ať máš klid. Jen pro jistotu.

Datum: 03.01.13 22:09

Ne, tento "problém" řeším bohužel už dlouhodobě. Opakuje se to v různých fázích, nejhorší to vždy bývá přirozeně na jaře. Jenže teď už to pomalu dosahuje té jarní intenzity, což moc nechápu. A nemám se na co těšit, protože jaro mě asi už úplně zničí =( Ach jo, co já bych dala za normální pohodové libido.

Datum: 03.01.13 22:20

Já mám kamaráda z Moravy, který si při studiu v Čechách našel slušně řečeno libovou děvečku (nymfomanku) dokud žili v Praze, pak se vzali a odjeli na Moravu do Boskovic, tam ji zapřáhnul udělal 2 nebo snad 3 děti a dneska v normálu. Za to když studovala, tak to bylo něco o jejim pokoji se říkávalo free f*cking řečeno doslova na gynekologii byla jak doma.

doplněno 03.01.13 22:28:

Ještě jinak doporučuju změnit profesi na luxusní společnosti dostaneš se na rozcestí a aspoň zjistíš cestu A.) budeš spokojena a denně budeš mít 15-20 chlapů a zažiješ zvracené praktiky B.) Poznáš realitu sexuální podsvětí a způsobí ti to takový šok, že budeš ráda za těch pár orgasmů navíc v běžném životě. Tohle je názor člověka, který v této oblasti žil a několik podobných žen zažil.

Datum: 03.01.13 22:33

Děkuji za tip, ale toho mi skutečně není třeba, tohle odvětví mě skutečně neláká. Nemyslím si, že jsem nymfomanka, můj problém pramení z prachobyčejného dlouhodobého potlačování sexuální energie.

Datum: 03.01.13 22:32
Nu: biologický vrchol ve třiceti? Tak to ještě nevíš, když ma ženská pres 40! Takové bijí biologické hodiny z posledního, teda ona si to myslí a pak udělá cokoliv takové třicítky by se od ní mohly učit
Datum: 03.01.13 22:34

Aha, super, tak se tu vlastně dozvím, že mé utrpení nikdy neskončí :D Že já tu vůbec chodila ... :D

Datum: 03.01.13 22:46

Upřímně za skutečnou partnerku bych tě nechtěl, ale na víkend na chatu klidně. Užívej si dokud to jde, pak může přijít nějaká vnější událost s trvalými následky a můžeš se dostat uplně na druhý břeh.

Datum: 03.01.13 23:13

Tak na takovou zenskou sem jeste nenarazil. Ale budu vyhlizet v mem okoli. A ty navstiv sexuologa. Nebo se stav ;)

Datum: 04.01.13 11:42

ale skončí, třeba ještě před padesátkou Ale znám nějaké čtyřicitky, co si na to pořídily dvacetileté zajíčky. Pokud nechceš brát antikoncepci, což chápu, tak jedině gumičky a ani kapka nazmar!

Od: pb®
Datum: 03.01.13 23:02

Měla jsem spolužačku a ta regulérně brala léky od sexuologa na snížení libida. Ona svůj chtíč nedokázala ovládnout, ta vážně spala s každým, který se neubránil.

Datum: 03.01.13 23:36

Aha, tak to už je o nějakou tu třídu vyšší kalibr :D Zatím to nějak zvládám, jen mě to stojí úsilí, čas, vyrovnanost a pohodu =)

Datum: 04.01.13 07:34

http://cs.wikipedia.org/wiki/Syndrom_permanentn%C3%ADho_sexu%C3%A1ln%C3%ADho_vzru%C5%A1en%C3%AD;) Jestliže váš dotaz není legrace, pak vaše potíže nejsou žádná sranda! *nevi*Říká se tomu nymfomanie. Poptejte se strejdy Gůgla. *sok* Upřímnou soustrast.

Datum: 04.01.13 12:22

Dovolím si s Vámi nesouhlasit. Nejsem nymfomanka. Sexuální touha je v mém věku přirozená. Pokud je neustále potlačována, jako v mém případě, tak prostě nabývá na velikosti, ale pořád to není nymfomanie. Ale i tak díky za reakci.

Od: tomasgulas
Datum: 04.01.13 08:06

Dle mého názoru se z tohoto topicu stalo pitoreskní divadlo. Pakliže to není celé fejk, navštivte sexuologa.

Datum: 04.01.13 11:23

I kdyby, trocha kultury nikdy neuškodí =)

Datum: 04.01.13 12:57

takže , chlapa nemáte , děláte si to 1nebo 2x za den ( nic nenormálního ) . Chuť na sex máte proto že se nudíte , to je vše . Choďte běhat , cvičit , plavat a bude vám stačit si to dělat 1x za den .

Datum: 04.01.13 17:40

Kde jsi vyčetl, že si to dělá 1-2x denně? Já myslel tak 20x, to už by byl problém. Takhle to je opravdu jen z nudy.

Od: xxxxxxxx
Datum: 26.01.15 20:33

Ahoj, já mám dost obdobný problém. Jsem stejně stará, masturbace nepomáhá a ničí mi to vztah. :( Nevím co mám dělat, ani jak to řešit. K odborníkovi zatím nechci, léky se mi nepasují. Antikoncepce nesnižuje nic :( achjo

Od: mrsliahen
Datum: 27.04.15 19:50

Ahoj, mám úplně stejný problém:/...masturbace nepomáhá, ani sport...prostě jsem jen fyzicky vyčerpaná ale ta potřeba je úplně stejná jako na začátku:(...odvádí to mé myšlenky jinam v naprosto nevhodnou dobu, chtěla bych se soustředit na moji práci a na jiné věci, ale nemůžu, když cítím tu nutkavou potřebu:(...jinak mi je 21, sex jsem ještě neměla a ještě dlouhou dobu nebudu moct mít (žádný vhodný partner na obzoru)...začala jsem mít chutě celkem brzo, od 14 let...taky mám pocit že je to z dlouhodobého potlačování sex. energie, ale co člověk má dělat, když psychicky se zajímá o jiné věci?...jen to tělo...pořád si nedá říct...kéž by byly nějaké tabletky na to, opravdu to výrazně snižuje kvalitu života:(

Od: alisa
Datum: 27.04.15 20:32

No a? Můžeš jít klidně v pracovní době 10x na toaletu. To není nic divného, ale trochu bych to maskovala. Předpokládám, že jsi vždycky razdva hotová, tak o co jde? Nad nějakou chemií bych nikdy nepřemýšlela *smich*

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.