Jsem bi a nebo to je puberta?

Od: Datum: 20.07.15 18:04 odpovědí: 3 změna: 21.07.15 00:06
zdravím, mám takový indiskrétní problém
Už nějakou dobu mi vrtá hlavou jedna věc: Jsem bisexuál a nebo to způsobuje puberta? Občas mám takové divné pocity, někdy myslím na holky a někdy na kluky, nebo mám představu jak se ošaháváme s kamarádem a nebo třeba když je mi horko a jsem sám svlíknu se do naha. Když jsme byli nedávno na chatě, někdy k večeru jsem jezdil na kole, zajel jsem ke starému kravínu, tam jsem se svlíkl a chodil po trávě. Jsem bisexuál, gay a nebo to jsou jen hormony. ( a nebo je to jen úchylka)
Díky za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.07.15 18:05

Pokud jsi ve věku puberty, tak buď v klidu, to se časem srovná :) *palec*

Datum: 20.07.15 18:36

V pohodě, hormony se Ti ještě pořádně nezorientovaly, to se srovná. A na tom chození nahý není nic špatného (pokud tak teda zrovna nevyrazíš na náměstí :-D ). Mám pubertu už pár desetiletí za sebou a když vím, že jem určitě sám, taky chdím rád nahý. Zvlášť v těchhle vedrech.

Datum: 21.07.15 00:06

Ahoj. Taky jsme si za mlada skoušeli honit navzájem oné. Zvláštní, nikdo to nedělal tak dobře jako já. Sobě. A taky ty společenské aktivity brzo-hned přešly.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.