Sex s prostitutkou - zkušenosti

Od: Datum: 13.10.12 20:35 odpovědí: 35 změna: 08.11.12 19:33

Zajímalo by mě, zda z Vás někdo spal s prostitutkou, p.s. jak to tak asi probíhá?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.10.12 20:39

jak by to mělo probíhat. Domluvíš se na službě, zaplatíš, dostaneš službu a jdeš...

Od: buss®
Datum: 13.10.12 21:04

Tož jak probíhá sex, akorát je to za prachy...

Od: 456h
Datum: 13.10.12 21:05

a k tomu si ještě můžeš zajistit nějakou nemoc ;)

Datum: 13.10.12 21:12

Ano, ale to musí byt v akci 2 +1 zdarma ;)
Od: stribrnak*
Datum: 13.10.12 21:17

je vidět ,že jsi nadrženej jak carskej oficír,jinak by ses tu neptal

Datum: 13.10.12 21:33

Chachacha, tak to je hezké přirovnání. Carský oficír. Budu si to pamatovat. Jednou jsem slyšela, že také stepní kozlové bývají hodně nadržení. Hodně mne to tenkrát rozesmálo, nevěděla jsem totiž, že existuje stepní kozel, natož nadržený...*smich*

Jinak co se týče otázky. No prostě si vyberete nějakou dívku, která se Vám zamlouvá, domluvíte se s ní a pak už to jde hladce. Si myslím. Jsou to přece profesionálky, žádné překvapení Vás nečeká. Ale určitě se Vám uleví. A všechny přece nakažené nejsou, jděte do nějakého podniku, kde tyto služby provozují. Ta děvčata by měla být pod lékařským dozorem. Na ulici nechoďte, tam to bude určitě levnější, ale také rizikovější.

Datum: 14.10.12 09:34

Pokud vím, tak carší oficíři (v rámci toho rčení i v reálu) byli ožralí, nikoliv nadržení (to možná taky, ale rčení o tom nemluví)...

*smich*

Od: ladaadal*
Datum: 14.10.12 09:45

suzy, ale to jsi špatně poslouchala. Nadržená je stepní koza. Tohle rčení je na holky, nikoli na kluky. Ačkoli, použít to lze asi jakkoli.*smich*

Datum: 15.10.12 19:36

Bane ladal. Já jsem poslouchala dobře :D. Fakt, věř mi to. Byl to takový jeden kluk, a ten se přiopil, byli jsme totiž na nějaké místní tancovačce v hasičárně a on tam pobíhal, vykřikoval, že je nadržený, jako stepní kozel... Já to tenkrát slyšela poprvé v životě, a představila si toho kozla, jak pádí po stepi a hledá povolnou kozu a smála se tak, že jsem dostala křeče a spadla pod stůl... No, taky jsem měla trochu upito...*jasne*, to se přiznám.

Od: xxxxx*
Datum: 13.10.12 21:28

No, já bych řekla, že ty nemoci bývají většinou zdrama:D

Datum: 13.10.12 21:55

Jj, to je to "+ 1 zdarma" ...

Od: linda2
Datum: 13.10.12 21:32

Prosím tě co je to za otázku? Ve Smečkách v bordelu platíš prý 1500 Kč z půl hodiny. V ceně by měl být započten i scénář sexuálního styku s prostitutkou a tvoje vyvrcholení. Pokud nebude půl hodiny stačit budeš muset zaplatit víc. Nejdřív se zeptej bordelmamá a ta by ti taky mohla dát potřebnou zasvěcenou informaci. Zaplat poté až dostaneš zboží, t, zn. až budeš uspokojen. Hodně štěstí.

Datum: 13.10.12 21:35

V penzionu pro pány se platí předem

Od: linda2
Datum: 13.10.12 21:41

Ještě jestli si hodně nezkušený, tak se hlavně jedná o to, abys měl tu věc kterou jindy čůráš, nečůral, ale měl v poloze nahoru, jako k pupíku a o hodně zvětšenou jako naboptnanou.

Od: hhh*
Datum: 14.10.12 17:13

Lindo, ale spravne nasmerovani a zvetseni te curaci veci by mela zaridit prave ta "dama", ktere se za to plati!

Ktera si ho nepostavi, ta si ho nezaslouzi...

Od: ar*
Datum: 15.10.12 11:58

V Japonsku mají dokonce takové pořekadlo "není nemohoucích mužů, je pouze nešikovných žen"

Datum: 13.10.12 21:39

Ono je taky otazka o jakou prostitutku se jedna. Jestli z ulice a jdes s ni nekam do parku, nebo do auta, tak muzes chytnou kde co.
Pak jsou klasicky bordely a pak existuji zarizeni, kde zaplatis vstup, a pak si vyberes na pokoji holku ktere platis solo. Jak proniha sex primo s prostitutkou nevim. Nemam zkusenosti.

Jo a bacha na inzeraty a privaty. Je treba si to overovat na netu, nikdy nevis na koho narazis. Podle fotky se ridit nemuzes. Ty privaty jsou na www.nornik.cz

Nejsem nejaky sexualni maniak, jen mam diky predesle praci zkusenosti s takovymi lidmi.

Datum: 13.10.12 23:22

Nedražší sex je ten zadarmo ...;)

Od: wheee345
Datum: 13.10.12 23:37

Ja tedy ne, ale bohate zkusenosti najdes na nornik.net, tam to ma myslim vis smyslu diskutovat nez tady.

Datum: 14.10.12 09:50

U holiče a vůbec na mnoha místech jsou vyvěšeny ceníky za poskytované služby. Mají v bordelu také vyvěšený ceník na viditelném místě? *hi*

doplněno 14.10.12 11:29:

Figurek, tady nejde o nouzi. Tady jde o přístup k věci. Žádné závazky, žádný vděk, žádné komplikace, žádné emoce, jen něco, co zaplatíš penězi profesionálce. Nemusíš přecházet na druhý chodník, když ji potkáš. Jen tě pošimrá v podbříšku ;)

Od: bmbx®
Datum: 15.10.12 03:07

babkazov:

ale jde o nouzi, to prostě není plnohodnotný sex, to je jen uvolnění přetlaku ;)

Datum: 15.10.12 11:03

bmbx.Nemohu s Tebou souhlasit. Právě že pro mnoho mužů se jedná o plnohodnotný sex. Ať z různých důvodů. Mnoho z nich s prostitutkou realizují své sexuální touhy, které se doma bojí jen vyslovit. A nejedná se o žádné "zvrhlosti". Někdy si za to, že chlapi chodí za prostitutkami můžou samy ženy. Trestají svého přítele tak, že mu odmítají sex *zed*. A tady chápu chlapy, že třeba jednou dvakrát se snaží partnerku přemluvit a pak si jdou radši potěšení najít jinam.

Já jsem kdysi prostitutky a jejich klienty nechápala, nebo spíše odsuzovala. Ale jak píše kdosi nade mnou. Při své práci jsem se k tomuto problému dostala velice zblízka a plno věcí jsem začala chápat jinak. Kolikrát si třeba ženatý klient zaplatí hodinku a pak se slečnou ani sex nemá. Stačí mu si povídat, nebo aby ho dotyčná hladila třeba jen po zádech *sok*. Ano bmbx, jedná se o uvolnění přetlaku. Ale někdy pouze toho duševního.

Od: bmbx®
Datum: 15.10.12 16:26

no vždyť ano, to jen potvrzuje že jde o nouzi, pokud to chlap nenajde jinde... ;)

Datum: 14.10.12 11:25

No fuj. Nikdy jsem neměl takovou nouzi, abych musel platit. Ale slyšel jsem různé historky. Například tu, že prostitutky znají všelijaké fígle, že tě udělají za čtvrt minuty. Sotva se párkrát zaklepeš a je po tom. Práce je hotová, tak se prostitutka prostě zvedne a odejde pryč. Čtvrt minuty za pět stovek? No nekup to.

Datum: 14.10.12 12:35

Figurek. Pak to byla špatná prostitutka. Klient si zaplatí např půl hodiny. A tento čas s ním má slečna strávit, bez ohledu nato, zda muž vyvrcholí za pět minut.

Babkazov. Ceník většinou vyvěšený není. Klient si sjedná čas, na jak dlouho chce jít. V tomto má většinou již dány určité sexuální aktivity. To, co je nad rámec těchto služeb, si klient připlácí.

A jak tu již bylo napsáno. Jsou prostitutky a prostitutky. Nebudeme se bavit o těch z ulic. Špína, děs, běs. Bordely a priváty mají různou úroveň. Tam, kde si chtějí udržet klientelu je vzorná čistota a hygiena. Jak tu kdosi psal - samozřejmostí jsou lékařské prohlídky.

A jen tak pro zajímavost. V těch lepších podnicích chodí slečny POUZE s ochranou. A klienti? Jsou schopni za nechráněný sex připlatit několik tisíc *zed*

Od: ar*
Datum: 15.10.12 11:54

Odpověď NE, jen mě zaží ten dotaz od člověka, zrovna s takovým nickem *smich*

Datum: 15.10.12 16:37

Are.Třeba se chystá otevřít si živnost a tak se ptá, jak to chodí.

Datum: 15.10.12 19:38

Are, máte pravdu.*palec* To je fakt! To mi tedy uniklo...

Od: krkovicka*
Datum: 08.11.12 08:18

Myslím si,že ti co vyhledávají sex s prostitutkou si léčí jakýsi komplex sebevědomí či fyzického charakteru.Jsou to podobní individua co sedí na chatovych seznamkach a loví své potencionální milenky.Sex je od pradávna zadarmo.To jen někdo si usmyslel,že na něm se dá vydělat...a vydělává dodnes.
Datum: 08.11.12 09:55

krkovicko. Domnívám se, že se v mnohém mýlíš. Sex s prostitutkou vyhledávají lidé i se zdravým sebevědomím . Prostě pro mnohé z nich je to řešení, jak ventilovat svůj sexuální apetit.

A že by byl sex od pradávna zadarmo? No, to už je vůbec hloupost...

Od: krkovicka*
Datum: 08.11.12 13:32

To jistě ano-ventilovat sexuální apetit,ale jen hlupák za něco takového platí.Zazvonit na růžový zvonek a domáhat se sexu v domě *ee*...zkrátka tak to vidím.

Datum: 08.11.12 13:43

Takže vlastně ti, co mají ten nejdražší sex, takzvaný zadarmo, jsou větší frajeři, než chudáci, co mají sotva pár šestáků na štětku...

Od: tomasgulas
Datum: 08.11.12 09:58

Hele, tak teď s Tebou musím nesouhlasit. Mám kamaráda, svobodného, holky po něm letí. Ale začal před pár lety (dost úspěšně) podnikat. Je hodně vytížený a chodí jednou za čas do bordelu, ale žádného prasečáku, vcelku luxus. Ptal jsem se ho na to, proč, když na něj vždycky baby letěly a on de facto potvrdil, co bylo napsáno výše: Je to bez závazků, kdy potřebuje, žádné city, nic, jenom se uvolnit. Takže proč mindrák? Normální služba. Určitě tam však zamindrákovaní chodí také, o tom žádná.

Od: patriktorri*
Datum: 08.11.12 13:02

citace: NEZBYTNOST EXISTENCE PRODEJNÉ LÁSKY V NORMÁLNÍ LIDSKÉ SPOLEČNOSTI
Nejdražší sex je ten zadarmo. (lidová moudrost)
Prodejná láska je nezbytná z mnoha na první pohled pochopitelných a zároveň i zdánlivě paradoxních hledisek. Jsou to:
a) Zachování důstojnosti muže
b) Utužení manželského (partnerského) svazku měřené snížením rozvodovosti
c) Charitativní účel
d) Snížení sexuální delikvence
e) Šíření sexuální osvěty
f) Zabránění šíření feminismu

Podrobně se dočtete v tzv. chlapské bibli ZÁKLADY MUŽSKÉHO ŠOVINISMU, autor Josef Hausmann. S trochou nadsázky se dá doporučit aby ji měl každý dospělý muž v knihovničce, nebo alespoň v počítači. Dá se koupit za pár korun i lehce najít v PDF. Číst ji mohou i inteligentní ženy, ale na vlastní riziko.

Datum: 08.11.12 19:33

Tak jsem si tu knihu stáhla a přečetla ji jedním dechem. Nasmála jsem se a souhlasím tak na 95 %. Ty "scény" a ženské chování je tam popsáno naprosto přesně :D. Díky za tip!

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.