Problém ve vztahu

Od: Datum: 19.06.15 18:12 odpovědí: 3 změna: 20.06.15 16:31

Dobrý večer mám problém můj přítel si dopisuje na lidech s ženami a to většinou o sexu co by spolu dělali,jak se jim to líbí nevim co mu chybí tvrdí že mě má moc rád že o mě nechce přijít jsme spolu šest let a přišla jsem nato je to dva roky řekl,sliboval že toho nechá nenechal nevím co si mám myslet tvrdí že to nic neznamená nechce semnou otom mluvit ptala jsem se ho jestli ho to vzrušuje co mu píšou,nebo on jim mám ho moc ráda nechci o něj přijít ale často přemýšlím že by byl lepší rozchod že se tím jen trápím spím se synem tak má čas sedět u netu i do jedné do noci nevím co dělat prosím poradte děkuji Marcela


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.06.15 18:23
avatar

Hned na začátku obrovská chyba " Spím se synem" proč?, manžel byl taktně odsunutý na druhou kolej a tak se zabaví po svém. Nedělejte vědu z něčeho co věda není, manžel chodí na freefoto, přiznávám se bez mučení, že i já sem kouknu, čemu to vadí? Marcelko, jsem "stará" a nemocná, sex je pro mě již několik let jen pouhá vzpomínka ale se svým mužem stále spím a tulím se v jedné posteli, stále si umíme říci, že jsme těch 35 let spolu rádi a to i přesto, že náš sexuální život jsou dvě odlišné kapitoly. Hlavně nešťourejte do vosího hnízda, neprohledávejte manželovi historii stránek, telefon...A HLAVNĚ SE RYCHLE VRAŤTE DO SPOLEČNÉ POSTELE. Vy když se chcete milovat tak na sebe písknete a sejdete se v nějaké posteli? Čemu se divíte, vždyť jste ho k tomu sama odkázala.

doplněno 19.06.15 20:33:

Eulálie vy jste úplně vynechala tu podstatnou věc, ona Marcela spí se synem a nikoli s přítelem. Nemyslím si, že taková banalita jakou je návštěva nějakých erotických dopisovacích stránek je důvodem k rozpadu rodiny. Nemyslím si, že by život bez chlapa byl super život a myslím, že by si paní stejně mužského hledala a co když ten ji bude bít, bude pít, bude...nevím co ještě všechno.

doplněno 19.06.15 20:52:

Tak to si nerozumíme, ožrala a násilník, ten by jel. Ještě taky podrazák a lhář, dokonce i můj exzeťák gembler. Ale zde to fakt vidím tak, že paní spí se synem a že prostě někdo čumí na porno a jiný si čte detektivku po nocích když vedle sebe nemá ženu. Můj přístup k nevěře je opravdu velmi liberální, stále si myslím, že když nemůžu na kole jezdit já, nemám právo to zakázat tomu co může.

doplněno 19.06.15 20:55:

Vidíte, já už si říkala, že jsem podezřívavá když hledám spojitost s některými příspěvky obdobného rázu. Vidím, že nejsem sama.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marcelka1
Datum: 20.06.15 16:31

spím se synem se zdravotních důvodů syna na víkend ho má bývalý manžel i když jsem s přítelem spala v jedný posteli a spím tam o víkendu stejně sedí u netu a hraje hru když ví že jsem usla jde na lidé když se vzbudim hodí to na lištu myslim si že přítele neodsouvám jsem sním hodně,na sex si nemže stěžovat tak nevim co se mu líbí natom psát si otom jak by to sní dělal ona sním,co ho vzrušuje několikrát jsem se ho ptala a ptám jestli by chtěl něco změnit,skusit ne líbí se mu semnou vše tedy to říká tak nevim co si mám otom myslet ano nebrání mi nic si psát jsem to zkoušela a všichni pomalu stejný jak to máš ráda,holíš se,nosíš tanga?nato já nejsem nevadilo by mi si s někým psát ale ne tohle neprohlédávám příteli telefon ani history udělala jsem to jednou a utvrděla jsem se v tom že nepřestal Marcela

Datum: 19.06.15 20:22
avatar

Milá Marcelo, kopněte takového přítele do zadele, anebo si přečtětě něco z bývalých rad uveřejněných zde na poradně. Vždyť je to pořád na jedno brdo. Přítel mě podvádí, co mám dělat, miluji ho... Není dne, aby se zde neobjevil podobný dotaz. Vy se trápíte, váš přítel zjevně nee. Změní se váš přítel? Asi ne, když to neudělal za ty dva předchozí roky. Co myslíte? Cenu svého života vypočítáváte z toho, jestli máte chlapa? Ale i bez něho můžete prožít fajn život. K čemu vám je takový muž? Ale to byste taky musela mít trochu jiné sebevědomí, a néé někde až při zemi v bahně zašlapané.

Anebo si sedněte k počítači taky a dopisujte si taky, co vám brání? Máte doma jen jeden počítač? Tak si kupte pro sebe aspoň tablet a můžete psát doaleluja se všemi chlapy na světě.

doplněno 19.06.15 20:41:

Liduš, já vím, že jste zastánce toho, že život s chlapem je lepší. Je to věc názoru. Ale když kolikrát vidím některé ženské chudiny, co si třeba vlečou totálně namol opitého muže z hospody (chlap sotva stojí na nohách)... tak si říkám, že než tady toto, tak to fakt být raději sama.

doplněno 19.06.15 20:45:

A kromě toho si myslím, že je to zase jeden z prudičských dotazů někoho, kdo se nudí a má dlouhý večer ... a nyní se tetelí blahem nad odpověďmi.

doplněno 19.06.15 21:12:

*smich* Tak to jsme podezíravé dvě. Tedy jestli paní myslela svůj dotaz vážně, tak se jí omlouvám. Ale to, že napsala, že spí v posteli se synem a přítel je večer u počítače a sexuje tam přes web kdoví s kým, tak to mi připadá fakt jako schválně položený prudičský dotaz. Však je to tu každý den...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.