Sex s bližšíma lidma

Od: Datum: 08.07.15 14:35 odpovědí: 30 změna: 20.07.15 17:13

Zdravím všechny, nevíte proč lidí musí dělat sex s bližšími lidmi napřed bratr a sestra, nebo mamka se synem,příjde vám to normalní? Musí mít proto i nějaký důvod *cert*


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: strait
Datum: 08.07.15 14:46

To bych klidně udělal, to jo, ale někdo by mi musel slíbit, že mě hned potom zastřelí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 08.07.15 15:10

Jednou jsem někde četla, že nejčastěji, když je dcera zneužita svým otcem, je to z toho důvodu, že žena-matka nechce, jiná není poblíž a dcera je zkrátka po ruce. Možná je to právě ta momentální nedostupnost vhodného partnera a naopak neustálá přítomnost příbuzného. Vždyť je dokázáno, že v mužských věznicích provozují dobrovolný homosexuální styk i zcela heterosexuální muži, kteří po propuštění zase provozují heterosexuální styk a k homosexuálnímu se nevracejí. Prostě když není vhodný partner, tak lepší nějaký, než žádný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.07.15 15:17
avatar

No já to tak nevidím. Renomovaní psychologové tvrdí, že bisexuálové jsou normální uchylové, co roupama nevědí co by...Protože je jen heterosexuální jedinec a homosexuální a to i v přírodě. Takže kdo není homosexuální a je ochotný se vyřádit na heterosexuálním muži tak podle mě je to těžký uchyl a bude to vyhledávat. Protože kdyby mu to vadilo, nebude to dělat ani v té věznici. Hnusilo by se mu to.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strait
Datum: 08.07.15 15:23

No já nevím co bych dělal ve vězení, ale to je stejné jako tvrdit, že homosexuál, který to udělá ženě, je najednou úchyl. Spíš by většina lidí řekla, že je to něco jako anti-úchyl nebo tak něco.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: valdprib
Datum: 19.07.15 04:05
Souhlasim. Bud bere to nebo ono, ne oboje. ,,bisexualni,, je snad pulka pubertacek, par takovych jsem znala, jednou mely kluka podruhe holku, samozrejme zadna z nich s holkou nikdy nezustala a slo jenom o ty roupy :) homo neodsuzuju, nevadi mi, kdyz si za svym stoji a nejde o momentalni zatmeni mozku.
kazdopadne. V kriminale, jak v muzskem tak i zenskem je sex bezny, ale clovek ktery je cely zivot jen a pouze hetero bez takovych vykyvu ci myslenek, nesahne v krimu po stejnem pohlavi, jenom proto, ze je jedine po ruce.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.15 10:42
avatar

wasube: To není otázka bisexuality. Ve věznicích, kde nevidí ženu, co je rok dlouhý, tělo chlapa po nějaké době přepne na nouzový režim a jelikož sexuální napětí má stále v sobě, na tu dobu pobytu ve věznici mu nedělá problém to dělat s chlapy. Po odchodu z věznice již tělo nemá potřebu být v nouzovým režimu.

Jak myslíte, že to probíhalo dříve na lodích při dlouhodobých platbách? Na některé k tomuto účelu brali dokonce ovce. Pokud by chlap ztroskotal při dostatku jídla na pustém ostrově a jeho jedinou společností by tam byla ovce, do několika let by to tak s ní dělal. Nejsou ženy, nejsou chlapy, ale tělo si objekt pro sexuální chtíč prostě najde. Společností by pak byl brán jako úchyl, ale myslím, že pokud tohle nikdo osobně nezažije, tak nemůže zhodnotit, jestli při této situaci tím úchylem skutečně je či není.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: valdprib
Datum: 19.07.15 11:20
A muzu se zeptat, vy jste ve vezeni byl, nebo je to pouze vase domnenka?
Na tohle tema vezenstvi v cr ale i ve svete dokazu diskutovat hodiny, a troufam si rict, ze mam prehled docela slusny. Proto vas muzu ujistit, ze normalni, zdravy muz, heterosexual bez sebemensiho pochybeni o sobe samem, na nouzovy rezim neprepina. Jen v americkych filmech. A pokud prepina, a nema problem nastavit/nechat si nastavit, ma problemy s orientaci, ne s nouzovym rezimem.
Mozna ze jste to i nekde cetl, ale clovek, ktery o tomhle jen pise a kriminal videl pouze zvenku, ci v televizi, nema paru jak to opravdu uvnitr chodi.
Takze opravdu- o prepinani do nouzoveho rezimu to opravdu neni
Ohodnoceno: 0x
 
Od: gd
Datum: 08.07.15 15:14

Zřejmě z praktických důvodů - příbuzní jsou poruce a není třeba urácet za tokání.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.07.15 15:18
avatar

Jsou zvrácení jak Borgiové.*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.07.15 15:51
avatar

Kromě etických důvodů jsou i biologické důvody, aby byl incest považován za škodlivý (i když ne nenormální) -

pár odkazů :

http://www.rahnsinger.com/co-je-inbreeding/

http://www.mandarins.cz/pribuzenska-plemenitba/

citace např :

Inbreeding (anglicky in – uvnitř, breed – plodit) neboli příbuzenské křížení je v biologii křížení mezi příbuznými jedinci.

V přírodě k němu přirozeně dochází především u menších izolovaných populací. Křížení mezi příbuznými jedinci využívá člověk jako jednu z šlechtitelkých metod k rozšíření zvláštností některých jedinců, které by z běžné populace většinou přirozeně vymizely. U živočichů se používá také termín příbuzenská plemenitba.

Důsledkem inbreedingu je snížení genové variability potomstva, což nese snížení adaptační schopnosti celé populace. Sjednocuje se také vnímavost k patogenům, což může vést ke snadnějšímu vyhynutí všech zasažených jedinců. Dalším důsledkem je častější uplatňování recesivních genů, které mohou nést genetické choroby, jež se v běžné populaci většinou neprojevují.

U lidí můžeme jako příklad uvést vzájemné sňatky evropských královských rodů nebo populace Amišů a Židů, které v důsledku inbreedingu trpí různými genetickými onemocněními, jako je např. Tay-Sachsův syndrom.

doplněno 08.07.15 15:59:

strait -

to taky vtip být neměl ! - proč by měl?

doplněno 08.07.15 16:03:

- nebo snad myslíte, že lidé jsou něco jiného nežli normální živočichové, jako např. zvířata?

doplněno 08.07.15 16:30:

- ještě - na takové téma se moc žertovat asi nedá - nic vtipného mne tedy nenapadlo - kdyby napadlo - už to sem píšu !.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strait
Datum: 08.07.15 15:54

No to je ovšem maximálně nejméně vtipné.

doplněno 08.07.15 16:13:

myslím, že takové téma potřebuje trochu odlehčit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.07.15 16:43
avatar

Toto jsem například nevěděla :

Incest a zákony

Incestní vztahy mezi dospělými sourozenci jsou zakázané v celé řadě států po celém světě i v rámci členských zemí EU. Výjimku tvoří například Belgie, Nizozemsko, Španělsko, Portugalsko či Lucembursko, kde zákon soužití sourozenců povoluje. Podle trestního zákoníku České republiky může být člověk, který se dopustil incestu, odsouzen až na dva roky vězení.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/nemeck…A140925_110422_zahranicni_ert

doplněno 08.07.15 16:51:

- strait -

je jedno, jestli byste byl pak zastřelen - ale dovedete si to představit ! - "vo tom to je" - takže je to z biologického hlediska přece jenom "normální", že?!

doplněno 08.07.15 16:59:

strait -

Váš příspěvek ve 14.46 :

To bych klidně udělal, to jo, ale někdo by mi musel slíbit, že mě hned potom zastřelí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strait
Datum: 08.07.15 16:46

Tak to mám asi s rodinou moc špatné vztahy, když bych byl radši zastřelen než udělal tohle.

doplněno 08.07.15 16:57:

Představovat si můžu co chci, ale myslím, že to ani není fyzicky proveditelné. Můžu si představovat, že skočím z okna a letím, ale to neznamená, že se mi to fakt podaří.

doplněno 08.07.15 17:28:

To byl spíš vtip. Opravím: To bych klidně udělal, to jo, ale někdo by mi musel slíbit, že mě před tím zastřelí.

Máte pravdu, takhle to zní opravdu lépe, i po estetické stránce. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.15 10:57
avatar

Koukam, ze vyjimky tvori hlavne , pouze, zeme s monarchistickym zrizenim...zadne prekvapeni.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lenka111*
Datum: 08.07.15 16:28

Není to normální, neřeš to je to jejich věc když se jim to líbí ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.07.15 08:54
avatar

přece jenom mne napadlo něco, ne snad vtipného, ale výstižného : je to sice z hlediska přírody normální, ale u lidí se to nesmí !

doplněno 09.07.15 15:20:

buss-

myslím, že se to nesmí hlavně proto, že to odjakživa zakazuje církev, ale ta zřejmě vychází z faktu a zkušenosti, že se "nesprávnou" příbuzenskou plemenitbou mohou v genotypu zvýraznit některé vady, či náchylnost k chorobám a rod degeneruje (viz mé odkazy na google).

Jelikož ale nejsem věřící, ani jsem se tímto problémem blíže nezabývala, nevím, jestli "nekecám". Ale dovolila bych si z citovaných odkazů ještě vložit zajímavý postřeh :

Při úzké příbuzenské plemenitbě bylo zjištěno, že spojení potomků zpět na své rodiče, dává zpravidla lepší výsledky než spojení dvou sourozenců mezi sebou. Zejména spojení otce a dcery bývá lepší než spojení bratra a sestry.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 09.07.15 11:03

Nevím proč lidi musí. Nemusí, ale někteří to dělají, kolik, to nikdo neví. Proč kradou, vraždí ...

doplněno 09.07.15 11:51:

culdabulda proč se to nesmí? U lidí se s tím počítá a proto poslancové rozhodli že je to trestné, ale ..
euportál: Univerzitní vědci tvrdí, že pedofilie je přirozená a je normální, že muži jsou vzrušováni dětmi ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: incest
Datum: 09.07.15 11:33

Incest je trestný proto, že má chránit příbuzenskou plenitbu a možné následky. Jedná se o genetickou příbuznost. Pak ovšem nevím proč je trestný i incest mezi otcem a osvojenou dcerou, či matkou a synem, nebo osvojenými sourozenci. Jedná se o právní příbuznost. Kterou příbuznost zákon zná.

Ovšem byl publikován případ, kdy byli trestní partneři a měli děcko, přestože byli z různých rodin jako osvojenci. Teprve dodatečně zjistili, že to jsou geneticky sourozenci. Jak to mají zjišťovat předem. Při tom je statisticky doloženo, že značné procento dětí mají jiného genetického otce. Matky prostě pytlačí a pak se mohou setkat partneři, kteří mají stejného genetického otce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.07.15 06:22
avatar

Ale v případě osvojení snad také osvojenci berou své rodiče jako pravé rodiče, často ani neví že byli osvojeni, může se pak dceři sexuální zájem nevlastního otce hnusit jako kdyby byl vlastní ne? Já například právě proto nemám ráda Islám z toho důvodu že je silně pedofilní, oni považují za normální sex s malými dětmi což je vůči těm dětským obětem kruté. Dospělí se můžou bránit, děti ne a tím je to hnusnější.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: incest
Datum: 10.07.15 23:19

Tady přece nejde o morálku , ale trestnost . Smysl snad je nepovolit příbuzenskou plenitbu. Pak nechápu, když se posuzuje právní stav a přesto byli trestní sourozenci, kteří měli spolu děcko aniž by věděli, že jsou sourozenci, neboť si byli právně cizí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.07.15 12:28
avatar

Myslím,že v sexu je normální vše s čím souhlasí obě(nebo všechny)strany.Nejen v primitivních civilizacích,ale třeba i ve vyspělém starověkém Římě,byly běžné incestní nebo sodomické vztahy a i po další staletí v Evropě to bylo běžné...Sexuálita je pořád jen přirozený pud a tím se od zvířat nelišíme.

doplněno 10.07.15 14:37:

Tak už víme že lidé mají mozek*haha*a k čemu jej lidstvo používá?k ničení sama sebe,k vyhubování jiných druhů a ras.Zvířata zabíjí kvůli přežití a lidé jen z rozmaru...zvířata plodí potomky a přežijí jen nejsilnější.Lidé udržují při životě i slabé a samostatného života neschopné potomky...tak nevím kdo tady má mozek*nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.07.15 23:33
avatar

To je možné, ale na rozdíl od zvířat nám byl dán mozek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.07.15 23:41
avatar

wasube -

nic proti - jistě mozek máte, ale myslím, že ho má i slepice, ačkoliv je to zvíře !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.07.15 06:15
avatar

*smich*Jistě, ovšem u člověka se předpokládá že ho i používá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.07.15 06:33
avatar

Ona většinou tam byla ale jen pofidérní svoboda. Nešlo o ekonomickou svobodu, kdy jedinec se uživí sám bez pomoci příbuzných, na kterých by byl závislý. Pokud zámožný otec byl ochoten dceru vyhodit na ulici, většinou se pak podvolila. Si jen myslím, nikde jsem takový důvod nečetla. Myslím si to proto že ruku v ruce s ekonomickou svobodou stoupala i opravdová svoboda žen. Protože rozhodovat o sobě můžete převážně jen když nejste na druhém ekomicky závislí - na rodičích a podobně. Ještě dodnes se někteří manželé mylně domnívají že si manželku kupují za její ekonomické zajištění. Je to velmi důležité mít ekonomickou svobodu a proto ženy byly ochotné pracovat dvě směny, jednu v práci a druhou v domácnosti jen proto, aby byly nezávislé, nemůžete mít přece uplný pocit svobody když Vás někdo živí a nejste toho schopen sám. Zajímal by mě moc váš názor na tuto otázku tady. I když dnes tady budu málo, přečtu si to, jakmile to bude možné.

doplněno 10.07.15 08:55:

Je například směšné, kdy mladí lidí bydlí u rodičů, nepodílejí se poctivě na všech nákladech a vyžadují přitom, aby se jim rodiče nepletli do života. Oni ale tím, že rodiče finančně využívají se jim plést do života můžou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.07.15 23:05

Ahoj. Tak, já si myslím, že lidi nemusí dělat sex mezi svými nejbližšími. Ale, prostě ho dělají. Zřejmě se jen neumí ovládnout. Udržet své vášně na uzdě. Těch situací je v životě lidském určitě víc, kdy se lidé nedokáží ovládnout.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 19.07.15 21:54
avatar
Ne, neprijde mi to normalni.. nikomu normalnimu to neprijde normalni. Racionalni duvod neexistuje. Hnus, zvracenost
Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 20.07.15 02:38
avatar

Ahoj všichni, nepočítám se mezi "normální" lidi, a hlavně slovo "normální" nemám rád, smrdí mi to jakousi "normou", ktero vymyslel nějaký velící jedinec...
Ohledně sexu jsem velmi vstřícný a přizpůsobivý, ale incestu bych asi schopen nebyl. Jsem bisexuál, takže opravdu "univerzální", ale v případě kontaktu s blízkým příbuzenstvem se ve mně probouzejí ochranitelské pudy a hravě převládají nad těmi sexuálními. U psychicky zdravého člověka prostě takhle příroda funguje, bez ohledu na to, jestli je hetero, bi, nebo homo.
Pokud člověk není psychicky zdravý, může ho přitahovat i nestandardní sexuální vztah. Ale nenechme se mýlit "nálepkami" na porno serverech, máma, táta, sestra, bratr, děda, babička, incest - jsou to všechno lepší či horší herecká představení. Za ty prachy bych se možná nechal o*ukat i koněm...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.07.15 17:02

Ahoj.HOPe. Ale no tak! Dneska jsi poněkud dlouho ponocoval. Už jsi byl vykydat v maštali? Tohle bych už nechtěl znova vidět.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.07.15 17:13
avatar

Hope, koně vám k sexuálním hrátkám nedoporucuji. Už jste někdy viděl koně v akci a jeho vybavení? Prošlo by vám celým trávicím traktem a vylezlo ven ústy... *hi*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.