Jakou folii na kufr

Od: Datum: 29.05.15 13:54 odpovědí: 5 změna: 29.05.15 16:45

Ahoj, prosím o radu, jakoun folií obalit kufr, musí být nějaký specielní smršťovací a nebo stačí potravinářská? Je v tom velký rozdíl?Jako v tloušťce a aby na kufru držela. A jak při cestě zpět? Ta potravinářská by se dal vzít s sebou, ale aby to vůbec k něčemu bylo.Podotýkám, že kufr obalit musím, protože ho mám vypůjčený Dík za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 29.05.15 14:03

Do letadla balím obyčejnu potravinářskou folií. Malou roli beru s sebou na cestu zpět. Některé cestovky přímo vyžadují balení kufru do folie.

Od: bmbx®
Datum: 29.05.15 14:30

Cvičně si obalte kufr potravinářskou fólií a pak se pokuste do něj dostat, uvidíte, že to je plně dostačující

Datum: 29.05.15 15:33

Potravinářská stačí. Jen si ještě zjisti, zda se na cestách do tvé destinace náhodou standardně neleze do kufru. Aby sis ho nezabalila a pak tě ho nenechali zase rozbalit

Před odletem se standardně leze do kufru třeba v Izraeli, takže tam balit nemá moc smysl. V Mexiku lezou namátkově - tam se na můj ve fólii zabalený kufr nekoukali zrovna nadšeně. Ještě se mě ptali, jestli je to opravdu nutné )

Datum: 29.05.15 15:37

já si nechávám balit přímo na letišti ale potravinářská se dá taky použít jen ji musíš hodně natahovat by dobře přilehla

Datum: 29.05.15 16:45

Já používám potravinářskou a nikdy se mi nestalo že by kufr byl poničen

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.