Holky, jaky vibrator

Od: Datum: 05.09.12 19:21 odpovědí: 8 změna: 28.08.14 00:36

Prosím znalé dámy o radu, jaký pořídit vibrátor, pro zpestření. Přeci jenom jsme s manželkou už nějakou dobu. Na ceně celkem nesejde, ať to hlavně nevypadá přesně jako odlitek penisu, ať je s tím sranda, zkrátka holky víte co myslím, co vás přivádí k šílenství? *slunce*

Jo a chlapi, vy si ty kecy nechte jo.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: itan71*
Datum: 05.09.12 19:48

*houpy*Viděl jsem průhledný a blikající nemám s tím blikajícím zkušenost ale mohlo by to být zajímavé *ua*

doplněno 05.09.12 21:14:

Jo a na stříbrňáka nasadit kondom s postavičkou*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axlik*
Datum: 05.09.12 21:03

Mě se líbí ty stříbrný (nerez :D) podlouhlý :D takže já bych časem šel do tohodle :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 06.09.12 11:31

No pokud to chceš pro spestření kvůli manželce, tak tě upozorňuju, že hlavně by si měla vybrat ona. Každá žena má jinou představu a při překvapení by se ti mohlo stát, že jí to zhnusíš. Buďte při výběru oba, bude to lepší.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: myse®
Datum: 06.09.12 11:48
avatar

hele, asi tak. Velikost vyber přiměřeně - nic obrovského, to fakt není příjemné... Měl by být hladký (kombinace dvou kovů se spojem např. nebo kov/plast strašně škrábe...) takže nechat vybalit a osahat... Pokud bude ze silikonu, přikoupit lubrikant, bude se hodit...

vhodná je nastavitelnost vibrací, nutná omyvatelnost!

Pokud je to pro paní první vibrátor, předejte dárek v soukromí (třeba překvapení pod polštářem) a nechte ji zvyknout si na tu myšlenku... Ne že hned hrrr na věc! Není od věci tomu ponechat pár dní at si to zkusí sama...(stejně si to sama udělá nejlíp *smich*)

Za mne - na spestření dobrý, ale nemusí být pokaždé...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lolaprasatkova
Datum: 06.09.12 16:01

Diskuze o vibrátorech je zúčastnili samí chlapy. To je tragédie. Kovový je nesmysl. Nepřispůsobí se. Obří je taky nesmysl. Kup jí něco většího než máš ty, ale jen o 1 až 2 v průměru cm. Když to bude z 15 na 20 tak to bude pro ní bolestivé. Silicon není špatný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.09.12 17:05
avatar

Tak já se teda v zájmu manželky tazatele také zapojím: Sama mám doma dva, oba ze silikonu, jeden baterkový a jeden nebaterkový. Přimlouvala bych se za baterkový a vodotěsný. Že by mě to přivádělo k šílenství se říct nedá, ale když je chuť a přítel není po ruce... Proč ne. Jeden jsme kupovali spolu a jeden jsem si objednala z internetu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: eskymacka*
Datum: 22.08.14 17:04

Gelový vibrátor na bod G je super, to přivede k šílenství každou ženskou :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.14 00:36

Ahoj. Já vím, že je to už dost starý, ale děvče lolaprasatkova se přece mýlí. Bolet může větší průměr. A ne, jestli ten ,,žužloň,, , jak tomu říkají moraváci, má větší délku než 15cm. Třeba 20 - 25cm . Se to přece nemusí rvát až ke ,,zdi,, . Měl jsem paní, co byla tzv. ,,vybraná,, a šlo se u ní dostat až na druhou stranu. Vůbec jí to nějak nevadilo. A při 15cm jsem až tam, stejně moc nechodil. To jen pro informaci. Ahoj.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.