HPmobil - zkušenosti

Od: Datum: 14.04.15 11:58 odpovědí: 4 změna: 25.06.15 00:23

Ahoj, máte někdo zkušenosti s prodejcem HPmobil? Většinou inzeruje hlavně na Aukru a prodává mobilní telefony. Koupil jsem pro babku Nokii 3310 páč na ní byla zvyklá. Mobil dorazil kryty vypadaly OK ale asi po týdnu totálně vypověděl službu. Myslel jsem, že je to baterií, tak jsem koupil novou, nějakou výkonější. Jenže nic. Tak jsem sundal kryt a zjistil, že mobil je nějaký starý křáp, klávesnice uvnitř poškrábaná, kontakty v mobilu nesly patrné známky používání. Prostě starý šunt přebalený do nového kabátu. Prodejce jsem kontaktoval a jeho vyjádření bylo, že on prodává pouze nové přístroje, což měl i na aukru.

No než abych to posílal na reklamaci a čekal 30 dní a pak mi to určitě neuznal, tak jsem vzal babky starý mobil přehodil kryty z toho "novéhoů, dal novou baterku a mobil jede nádherně.

Jen mě zajímalo, jestli jste se s tímto prodejcem taky spálili. Každopádně už od něho nikdy nic nekoupím.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.04.15 19:42
Na aukru by měli lidi tak trochu prověřovat. Co třeba stížnost adminovi, jako poděkování té firmě? :D Když vás bude víc, bloknou to.
Od: nekupuj
Datum: 23.06.15 13:02

Na Aukru jsem prodal 1.věc a 200.koupil.Od takového prodejce bych nic nekoupil!Vždy jsem před nákupem koukl na hodnocení prodejce a jak více negativ tak od něj pryč.Také koukám co ten prodejce nakoupil a jasně vidím na co ty koupené věci má když třeba kupuje levné rozbité věci.?!U takového prodejce je to jako sázka do loterie,že to snad vyjde a bude vše OK.Znám prodejce co nabízi vadné zboží,ale jsou férovi a jasně napíši jaká je vada a rozhodnutí nechají na vás zda koupíte-pak si třeba opravite.atd.Od takového prodejce jsem koupil DVD přehravač co přehraje vše za 150.Kč+Pošta, protože nepřehravala DVD mechanika,ale to mi bylo jedno protože mělo USB funkční a v pohodě na něm přehravám Externí Disky 2TB- přes USB kabel (FIlmy),ale jasně napsal co prodáva.Ahoj Petr.

Od: janjan*
Datum: 24.06.15 23:34

Nejhorší nákup v životě! Nakoupil jsem krásný krám, který prodejce koupil v Polsku! Padělek!

Datum: 25.06.15 00:23

Na Aukru sice ne ale kupoval jsem na jejich stránkách externí nabíječku a bez problému. Je to už ale asi 3 roky zpátky, kdysi se to tu řešilo, zřejmě se hodně pohoršili od té doby.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.