Manžel navštěvuje prostitutky

Od: Datum: 10.03.15 09:10 odpovědí: 40 změna: 22.03.15 20:05

Manžel řidič kamionu, doma moc často nebývá kvůli své práci, známe se 20 let,15 let jsme manželé. Máme 2 děti. Vždycky jsem mu věřila,ale zjistila jsem , že celé manželství navštěvuje prostitutky.Přiznal to a slíbil sice , že s tím skončí, že má rád jenom mě.Jenomže, já na to pořád myslím , jak mi to mohl dělat?Jsem hrozně zklamaná a nešťastná. Rozvádět se nechci , jsem na něm i finančně závislá, máme malé děti a s prací je to špatné.Navíc nemám kam jít .Jinak je snaživý . Jak se zbavit té vnitřní bolesti, je to půl roku co to vím , ale pořád je to těžké. Ta nedůvěra a nejistota , zklamání. Nevím jak si pomoci , jak to utlumit .


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.03.15 09:24
avatar

Poznala jste za celý život, že si občas odskočí? Chová se k vám jinak? Ne, tak co řešíte? Pátrala jste nebo se našel nějaký dobrák co vám to řekl, mimochodem, manžel by měl vědět, že zapírám a zapírám...ne, že to vysypu. Kde máte ty malé děti, píšete 20 + 15, sama žijete z jeho peněz ( v pořádku, nejsem proti), buď prostě život jde dál tak jak šel nebo se rozveďte, osamostatněte se, to "malé" dvacetileté dítě se začne živit a vy holt také. Budete se muset uskromnit, to nebudou hadříky z ciziny. Já bych to zvážila, vždyť jde jen o sex.

doplněno 10.03.15 09:54:

Repkine, čemu se tak divíte, já myslela, že o mě je tu dávno známé, že nějaký sex není důvod k rozvodu pokud jsem já stále první žena v harému. Vydržet, stačí málo, příjde věk, problémy s prostatou, erekcí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 09:28

*sok**sok**sok*

doplněno 10.03.15 20:01:

nic, jen jsem tenhle postoj nečekal od ženský

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 11:24

lidus, jde jen o sex?*ee* Tady jde hlavně a především o zdraví!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: millu
Datum: 10.03.15 11:44

Já se v podstatě s Vaší odpovědí ztotožňuji. Jsem žena a názor na navěru mám podobný. Určitě by mi vadilo, kdyby měl partner paralelně se mnou jiné známosti založené na citech. Pokud by se ale stalo, že se někde na vánočním večírku opije a jednorázově se s někým vyspí, není to důvod pálit mosty. Prostitutka je podle mého takové stygma, co je to za chlapa že chodí za děvkama... ale podle mého je to nejlepší důkaz, že nechodí za jinými kvůli citům, ale právě a jen kvůli sexu. U milenky vždycky nějaké zaláskování hrozí. Dívám se na to tak, že i když si dva rozumí, nemusí mít v sexu 100% stejné záliby. Já nevím, třeba má muž rád anální sex a žena by na něj nepřistoupila. Nutit do něj ženu není správné, ale chlapovi to prostě chybí, měl to rád... Tak si to jednou za čas někde dopřeje. Určitě je strašně těžké vyrovnat se s tou představou a asi je to hodně o podezírání - dosud jsem nevěděla, ale teď je to - je na tenisu nebo u ženský? Vážně má poruchu na autě a přijede až zítra nebo je v tom jiná...? Pokud byl jinak vztah v pohodě, snažila bych se s tím smířit. Hledat dnes partnera na skutečný život - zodpovědného, spolehlivého, hodného, co pomůže s rodinným rozpočtem, je fakt těžké

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.03.15 16:20
avatar

Sex? Nejde snad o sex, ale o důvěru, zdraví a postoj k milované osobě *zed*.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.03.15 14:57

Když bývá málo doma a intenzivně pracuja a vydělává pro Vás peníze, tak mu dopřejte se odreagovat. Přijede domů bez stresu a bude se těšit na vás. Pokud bude podrážděný, doporučte mu, aby se na cestách šel odreagovat !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: myse®
Datum: 10.03.15 09:26
avatar

tu nedůvěru a zklamání neutlumíš. to tak prostě je a bude. Máš jenom dvě možnosti - budto se s tím smířit a říkat si - co oči nevidí to srdce nebolí a prostě si to z hlavy vytěsnit a neřešit, nemluvit o tom, zakázat si myšlenky na to a prostě si zvyknout a nebo prostě celou situaci ukončit a rozvést se.

Můj názor je, že manžel s tím neskončí, je prostě tak navyklý a bude v tom pokračovat. Jen to bude před tebou víc tajit.

Musíš si to v hlavě srovnat s čím dokážeš žít a smířit se - to je jen na tobě a tvojí toleranci, to ti nemůžeme poradit nikdo...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: au1
Datum: 10.03.15 09:35

najděte si milence :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.03.15 11:26

Proč by to dělala? Jako pomstu? Není to trochu hloupá rada?

Manžel má nějakou fyzickou potřebu, je věčně na cestách, tak to musí nějak řešit. Já osobně bych to takto neřešil, ale dokážu to pochopit. Problém je v tom, že pokud vše zůstane ve starých kolejích, tak to nepřestane - nebuďme naivní. Takže jde v podstatě o to, jak se s takovou situací srovnat. Buď se s tím tazatelka smíří nebo se rozvede. Se všemi důsledky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 09:45
avatar

Prostě manžel má vyšší potřebu sexu, než jakou je schopen uspokojit s manželkou (třeba kvůli práci nebo kvůli čemukoliv, to není podstatné). Tuto potřebu může uspokojit vlastnoručně nebo pomocí prostitutky. Kdyby to dělal tím prvním způsobem, žárlila byste na jeho ruku? On tu prostitutku nemá rád, nemiluje ji, není to vztah, ale jen obchod, služba, stejně jako třeba manikůra nebo kadeřník. Ten, koho má rád, jste pořád jen vy. Pochopte, že nejspíš nevyužívá služeb prostitutek proto, že by vás nemiloval, ale proto, že mu práce nedovoluje být doma kdy potřebuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: myse®
Datum: 10.03.15 12:56
avatar

jethro, jak by se vám osobně líbilo, kdyby vaše žena měla vyšší potřebu sexu a řešila to s kdovíjakýma chlapama třeba v hospodě? Taky byste měl stejný názor na ni?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 14:39
avatar

Je samozřejmé, že na takhle položenou otázku budou odpovídat jinak muži a jinak ženy.

*frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: myse®
Datum: 10.03.15 15:39
avatar

a proč? jaký je v tom rozdíl? kurví se oba stejně...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 09:45
avatar

Kamarád tajně nebo aspoň si myslí,že tajně chodí taky za prostitutkama.Má ženu,dvě malé děti a manželku miluje,neopustil by jí.Je submisivní a jde jen o sex a někdy ani k němu nedojde,jde jen o sexuální"ponížení.Tohle doma po manželce nemůže chtít a ani by to nebylo ono,tu miluje jako tu bytost se kterou sdílí postel,něžnosti,domov...Jestli je Váš manžel stejný případ nevíme.Vaše pocity musí být smíšené,ale to že Vás nemiluje,tím to nebude.Třeba se za to stydí i sám,nevyčítala bych mu to,oni ti chlapi někdy sami neví co s tím a trápí se.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 10.03.15 09:49

Prostitutka je placená služba, nejde o city, jen o sex. Mnohem horší pro vztah by bylo, kdyby souložil jen s jednou a zadarmo. Tam by se mohl časem zamilovat, ona by ho chtěla rozvést a odvést od rodiny. S prostitutkou nic takového nehrozí, navíc nevěstince byly, co svět světem stojí a muži je stejně tak dlouho i navštěvují. Hodila bych to za hlavu. našel si

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 11:19

Absolutně vůbec vám nerozumím! Tohle je pro člověka největší ponížení jaký může být! To že si to někde rozdá s nějakou špínou, která má bůhví kolik nemocí a bůhví kolik špinavců ten den před vašim manželem je opravdu síla! A pak ještě vystaví vás různým nemocem, který od těch špindír chytne je opravdu důkaz toho, že má rád jenom vás*smich*

Ovšem to,že se nechcete rozvádět, jste na něm fin. závislá a s prací to je špatné vše vysvětluje. Je mi vás opravdu líto, asi nemáte žádnou hrdost, jinak byste už hledala nějaký zaměstnání a připravovala podklady k rozvodu.

Mě jako muži je z těchto lidí opravdu na blití. Zoufalci, co nejsou schopní si najít něco lepšího, tak berou tyhle špíny a pokud mají doma manželku a děti,je to opravdu ubohost..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 11:29
avatar

Danys, vy vážně nevíte jak vypadá slušná prostitutka, že. Ty holky mají VŠ, umí několik jazyků, jsou vymydlené a vyvoněné a jestli na něco dbají, je to vlastní zdraví. Levné šlapky z dálnice to je jiná kategorie.

doplněno 10.03.15 12:16:

Danys, vždycky je to otázka peněz, mám - li zaplatím si kvalitní služby a znám i kamioňáky co už mají na každé zastávce stálou prostitutku a zaplacený byť i levnější hotýlek. Každý námořník měl v každém přístavu děvku, to říká historie. Bylo to vždycky, bude to vždycky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 11:45
avatar

Máte pravdu,dnes je realita jiná a spousta holek to má jako přivýdělek k VŠ a o sex opravdu kolikát nejde.Jen o erotické představy a fantazie.Ženatí lidé rozhodně nehledají u cesty prostitutky.Nejde jim o chtíč co je znenadání přepadne při cestě autem to snad jen kamioňáky z východu.Sex nemá se vztahem nic společnoho.Lidi dokáží mít krásné manželství a vztah i když sex(z jakýchkoli příčin) nemají.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 12:04

Jj liduš, ty co stojí na parkovištích,na kterých skáčou kamioňáci, mají min. 2 VŠ a jazyků umí taky hodně! Hlavně v první řadě dbají o své zdraví a myjí se min. 10x denně!*smich*

Je rozdíl nějaká luxusní společnice a kurva co se umyje max. 1x za týden na parkovišti. Tazatelka má na mysli bohužel tu druhou variantu..:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jar®
Datum: 10.03.15 12:56

Jak jste přišel na to, jaký druh prostitutek manžel využívá. Nikde není psáno, že je zákazníkem špinavých dam. Možná opravdu jen potřebuje větší množství sexu, nebo jiný druh než má doma. To s láskou nemá nic společného. Není to příjemné zjištění, ale jsou to jen služby - není to láska. Někdo chodí na manikůru a někdo za společnicí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 12:28
avatar

To nic:-Dminule tady Danys radil klukovi místo umělé vagíny ať raději zajde sbalit nějakou holku na diskotéku.Takže všechny prostitutky jsou špíny ,ale sex na diskotékách je v poho*bzum*.Nemyslím si,že tam jsou holky jsou čistější a zdravější.např.I zde jsou dotazy čím zaléčit herpes a plno holek s tím má problém.To si kterákoli prostitutka namůže dovolit,pokud se tím živí a chce si udržet klienty.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 14:12

Pokud vím, tak jsem tomu chlapci radil, ať si zajde někam do společnosti nebo na diskotéku a najde si holku - přítelkyni , kamarádku atd. Bohužel vy jste to opět nepochopila.;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 14:36
avatar

Bylo tam jen ať zajde na diskotéku.Tečka.Kdyby chtěl vztah neptá se na umělou vagínu:-DTakže já to pochopila a Vy jste chtěl být jen "chlapsky"vtipný a teď tady moralizujete.Tvrdíte,že jsou nemocné a špinavé a potom sám píšete,že ani nevíte jaké prostitutky doopravdy jsou.*nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.03.15 12:52

S tím,že nevím jaké ty prostitutky doopravdy jsou, to je myšleno ironicky, ale to vy, bohužel, nemůžete pochopit Lucie. Jak jsem vám já a mnoho dalších již hodněkrát napsal, jste opravdu "bystrá" ( ironie);)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.03.15 19:42
avatar

...ve vaše příspěvky(danys) lze opravdu brát jako ironii či humor-to máte pravdu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 14:15

Máte pravdu Lidus, opravdu nevím, jak vypadá slušná prostitutka.;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: denx
Datum: 19.03.15 19:49

Tak to klobouk dolu malo chlapu to vidi jako spatnou vec!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 15:19

Manžel tazatelky je nezodpovědný člověk. Dělá problémy svojí ženě a dětem. Já znám několik mužů, kteří nejsou nevěrní, nechtějí ubližovat. Radu, co s manželstvím tazatelky nemám, je to velmi citlivá věc. Je mi jí opravdu líto a nevím, co by jí pomohlo. K některým rádcům: nejde jen o sex, ale jeho rodinu, zdraví manželky a peníze. O ty rodina přichází, protože je dostane cizí žena. To, že jsou prostitutky navoněné není vůbec žádná útěcha.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sicca
Datum: 10.03.15 15:44

To jsou odpovědi, čistá nebo špinavá prostitutka, prostitutka s VŠ nebo bez maturity? Jaký je v tom rozdíl, proboha? Vykopla bych ho, souhlas jedině s danys. Je mi tazatelky též líto,

ale nebudete mít nikdy klid a nebudete s ním nikdy šťastná, je to nechutné, nemohla bych se ho dotknout.

Mám svou hrdost a nevěru rozhodně netoleruji a věřte, že mluvím z osobní zkušenosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 15:52

věřte že ho to pak doma víc baví

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 17:01
avatar

Taky se mi zdá, že Vám chybí hrdost.

Žijete vlastně z něj, z jeho peněz, omlouváte se, že nemáte kam jít. A za tohle dobré bydlo jste zřejmě ochotná mu tolerovat prostitutky. Jak Vám je, když Vás po návratu z cesty obejme a Vy si představíte, kolik žen už jeho náručí prošlo?

Neurazte se, ale jste taková slepice ve zlaté kleci. Za tu kukaň a trochu zrní strčíte hlavu do písku? A budete dělat, jako že nic?

Daleko víc byste si sebe považovala, kdybyste se dovedla sebrat, najít si podnájem a odejít. Jsme různí, někdo nesnese nic, jiný si nechá v pohodě s**t na hlavu a ještě se uculuje. Takže záleží opravdu na Vás. Já bych to za ten žvanec a bydlo ale netolerovala, to raději pryč a být sama sebou. Jaga.

Vím, že se nejedná o lásku, pán si potřebuje jen zaskotačit a city v tom nejsou. Ale když si představím tuto intimní chvíli s nějakými Marion od dálnice, je mi z toho nepříjemně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 17:45
avatar

- to je fakt těžký, ale jsou i mnohem horší muži ! - ale pokud Vám rodina jinak funguje a rozvádět se nechcete, musíte na to přestat myslet ! - to je jediná možnost.

Ale nevím, jestli to dokážete, já bych to asi nedokázala, přemohla bych se snad jedině kvůli dětem. Třeba by Vám pomohlo, kdybyste na prostitutky přestala myslet jako na ženy? ... - je tady ale riziko pohlavních nemocí - v tom bych viděla největší problém, kdybych se rozhodla s mužem zůstat. Můžete se dohodnout i na formálním manželství kvůli dětem - sex Vašemu muži zřejmě chybět nebude...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 19:14
avatar

To by byl úplně jiný svět kdyby mohly ženy hrdě odejít od chlapa a být samostatné v takových případech,ale bohužel 95%žen je závislých na společném příjmu,jak kvůli dětem,tak bydlení...atd.Kvůli práci manžela moc nevidíte,takže tak nějak vedete každý svůj život ,tak musíte zvážit sama,jestli takhle dokážete fungovat dál.Takových manželství je spousta a odejít od sebe nemůžou.Zkuste s ním mluvit a uvidíte jaké budete mít pocity a třeba oba příjdete na dobrou variantu pro všechny.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petrzach
Datum: 10.03.15 20:20

Ted tu budou odpovídat staré harpie co jim sex dělá pupínky na kůži a nebo pohoršené paničky co si na to šáhnou tak maximálně v sobotu při mytí. ...Milá zlatá prostě děti a starost nedělají spokojenou domácnost . Když nepodržíš ty , podrží druhá . No a hlavně o co ti jde kvalitní práci za pár kaček za tebe udělá ta druhá a potom kdo je tu prostitutka )

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.03.15 02:52
avatar

holt divoka dvacitka s deepthroatem a pevnyma dvojkama apod je po 20ti letech manzelstvi jine kafe, budte rada, ze vas nepodvadi a nechte to byt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sicca
Datum: 11.03.15 07:43

A ten dvacetiletej fešák, co z něj je po dvaceti letech plešatej, obtloustej, opelichanej dědek, je stejný kafe, že ano?

Tak se pánové všichni ku-věte, protože jste krásní a přitažliví a "máte zvýšenou potřebu sexu", aby jste byli spokojeni ve svých manželstvích, ale já v tomhle nehraju.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 11.03.15 08:06

Nezávidím vám to, něco podobného jsem si zažila. Ale nedopustila jsem od počátku, abych byla na manželovi závislá a hned, jak jsem zjistila nevěru, šel... nedovedla jsem si představit, že by jeden den byl s pochybnou ženou a druhý den se mnou. Mužům to asi divné nepřipadá, ale je to o vkusu a hrdosti nebo sebevědomí či jak to nazvat, ale prostě ne...

Záleží taky na podmínkách, asi jsem měla jiné... ale já jsem raději než hmotné zajištění volila sice omezenější, ale klidný život bez partnera, vy zřejmě budete muset volit opak. Držím palce, abyste to zvládla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.03.15 10:25

Já jsem chlap a taky si to nedovedu představit ani z jednoho pohledu. I kdyby to nebyla prostitutka ale normální žena. Je to asi na jednu stranu otázka kultury viz. např. arabské země. Já bych do toho nešel. Je to jako s prací, na dvou židlích se také nedá sedět věčně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paw®
Datum: 11.03.15 12:45
Normalni zena je neco jineho. Tamnje vetsi nebezpeci ze ottahne chlapa pryc. S prostitutkou je to jakonv obchode. Mate na neco chut, zaplatite a mate. Nekde jsem cetl, ze zeny jsou spise schopne tolerovat chozenj za stetkama nez paralelni citovy vztah. Muzi zase toleruji vice ty vztahy nez jen sexhalniho molence.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mrakomor
Datum: 22.03.15 20:05

Nikdo nemá vše. Radujte se z toho co máte (bydlo, peníze, manžela, děti..) a netrapte se tím, co nemáte. Osobně bych měl obavy pouze z pohlavních chorob ale pokud jste 15 let čistá, bude nejspíš manžel "opatrný".

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.