Chci chlapa na sex

Od: Datum: 09.05.12 22:17 odpovědí: 33 změna: 15.05.12 13:19

Ahoj, tak nevím, jestli tu ňáká rada pomůže, spíš se potřebuju anonymně svěřit, možná zkusit štěstí. Chtěla bych si najít chlapa / kamaráda na sex. Doma je jinak vše ok, jen já jsem poněkud víc při chuti a nechci aby ze mě byla nevybouřená histerka. Uvědomuji si všechna pro a proti, ale mám děsnou smůlu. Když udělám první krok zjistím, že šlo jen o silácký řeči, a nepůjde do toho. Je ale pravda, že nemám tolik příležitostí, abych na toho správného někde narazila. Nebudu to už víc pitvat, dám si studenou sprchu a do postele. Dík, že jsem se mohla aspoň vykecat. Hezkou noc

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.05.12 22:29

Tím "doma vše ok" myslíte přítele, manžela či dokonce rodinu? V tom případě nechápu Vaše slova "uvědomuju si vše PRO a proti." Můžete mi říct aspoň jedno PRO?!

Od: tamaraa
Datum: 09.05.12 22:37

Pro a proti se samozřejmě týkají rizik s tím spojených.

Od: polinek*
Datum: 09.05.12 23:07

hm,,když už jste tak při chuti,,meumíte si najít milence,,to snad ne,,takových ženáčů pochoduje po cestách. Asi se polepšili.

Datum: 09.05.12 23:25

:D Zdravím, to bych neřekla, jen jak je víše napsáno, nemám tolik možností a např. seznamování na chatu nevěřím. Nenosím to napsané na čele, myslím na to, ale to nestačí...

Od: ellin*
Datum: 09.05.12 23:41

Aha, a co chcete po nás? Říct- jasně, jděte do toho, je to to nejlepší co můžete udělat?

Navíc, doma (nevím, jestli máte přítele, rodinu...) asi zřejmě není vše v pohodě, když musíte jít do něčeho takového. Pokud tedy chcete "nějakou" radu- já bych si jako první o tom promluvila s partnerem, že jste "při chuti".

Datum: 10.05.12 00:08

Jasně promluvte s partnerem co vás trápí že to potřebujete víc než třeba on a možná dojdete k nějakému kompromisu nebo zkuste nějaké nové praktiky vybrátor masáže je spousta možností než partnerovy zahybat z jiným pokud vám partner nevyhovuje promluvte si o tom a najděte si takového se kterým budete štastná a spokojená prostě je to na vás ale určitě je lepší o tom mluvit a něco pro to udělat než mu být nevěrná vám by se to asi taky nelíbylo kdyby partner hledal ženu jenom na sex

Datum: 11.05.12 09:02

Pořád lepší jenom na sex, než všechno rozbít, ale to jemu, u mě nehrozí.

Datum: 11.05.12 09:18

Jak si můžete být tak jistá tím, co bude za měsíc, za půl roku? Mraky milenek se do svých milenců zamilovali v domnění, že je čeká něco lepšího, než s manželem...

Od: zenaty
Datum: 10.05.12 08:28

Kdybyste aspon napsala orientacni vek, kde priblizne bydlite a vase pozadavky... /lamzelezo11@seznam.cz/

Datum: 10.05.12 09:06

U nás máme jedno pěkné přísloví, které tady stoprocentně sedí : "Když je koze dobře, jde si stoupnout na led". Když je doma vše jinak OK, tak snad se dá s partnerem mluvit o tom, co by vám vyhovovalo (sex není jen soulož, je spousta dalších technik) a vyřešit tu vaši větší sexuální apetenci bez nevěry, která vám přinese jen spoustu dalších problémů, které teď určitě nepředvídáte. Myslíte, že pak bude doma taky vše OK? Nevím jestli máte děti, ale bohužel důsledky se dotknou i jich.

Datum: 10.05.12 09:39

Nebudu moralizovat ale poradím, jděte na jiné stránky (napsala bych víc ale vnitřní pošta na vás mi nejde). L

Datum: 10.05.12 09:47

Několikrát si někdo stěžoval na "draka" partnera. Je to nátura, jsou to hormony a někomu stačí jenou za týden, někdo říká, že vánoce jsou častější. :DVěřím, že když se sejdou dva, různých temperamentů, je to problém. Trpí vlastně oba. Ten jeden nedostatkem a ten druhý se osype, když uvidí kousek holé kůže a pomyslí na sex, na něco, čím by měl partnera uspokojit. je to problém. Šílené sny, bolení hlavy atd. *uspech*Jen je třeba být opatrný, opatrný, opatrný. A modlit se, aby nevěra nevyšla na světlo. A také šťastnou ruku ve výběru partnera a když už je to nutností, tak i partnera pro radost.;) Rozumím tomu a chápu to.

Datum: 10.05.12 10:00

V tom případě radím se s partnerem či manželem rozejít a najít si někoho, kdo je taky při chuti. Jinak to nebude vyhovovat ani Vám, ani manželovi, protože bude mít doma slušně řečeno pelešnici.

Protože jedna nevěra Vám stačit nebude, bude druhá, třetí... potáhne se to roky a budete ubližovat hlavně svému partnerovi.

Datum: 10.05.12 10:11

Když ono to Martino vždycky není tak jednoznačné, vždy záleží na okolnostech, myslím, že jsem o svém NEsexuální manželství napsala až dost, dívám se na to z odstupem času úplně jinak, může být žena co je bezva partner a její manžel z nějakého důvodu který ona ovlivnit nemůže "musí" mít sex jinde a pak jen jelikož rozhodně nic měnit nechce hledá přítelkyni co je doma spokojená ale její partner např, k vůli stáří nebo nemoci je nepoužitelný. Pokud to děláte tak, že váš partner je na prvním místě, chováte se k němu jako před lety tak to nikomu neubližuje, je to jen a jen o toleranci a uvědomnění si toho, že když já nemůžu tak nutně nemusí na tom být stejně ten co s ním žiji. Ovšem jinak se na nevěru jen z "rozežranosti" dívám úplně stejně jako ostatní, je to jen o tom úhlu pohledu.

Datum: 10.05.12 10:15

liduš *hej**palec* je to tak.

Datum: 10.05.12 11:15

Samozřejmě není, teď nevím, zda jsem to správně pochopila, že když jeden z partnerů nějaký čas nemůže, tak ten druhý by si měl někoho najít? Znám jeden pár, kde muž vinou úrazu ztratil funkci, a za pár měsíců se smířil s tím, že žena bude mít milence, když on prostě nemůže.. na jednu stranu to chápu, na druhou zase ne...

Každopádně by si lidé, co mají vztah, měli vyhovovat i po sexuální stránce. Když jeden chce dvakrát týdně a druhý třikrát denně, po čase to nedopadne dobře, protože bude stejně jeden z partnerů frustrovaný.

Mám však dojem, že tento případ bude pouze "rozežranost", jak píšete..

Datum: 10.05.12 14:01

Ani nevím, jak začít, nejlíp asi pravdou, že mě to dostalo. Většina vzkazů vystihla to co prožívám a jak složité to je. Nejlíp asi od Vás Lidus. Neznám Váš příběh, o kterém se zmiňujete, ale chápete, že život není černobílý. Nejenom sex, jako takový, ale další projevy náklonosti, jsou pro mě v životě moc důležité a je to náplast, odreagování se, beru z toho sílu, ( nejen z toho samozřejmě) a radost ze života. A umím si představit život bez toho všeho, ale není to škoda a zbytečné? Zatím co partner v tomto směru pohasíná, já jsem na tom opačně a doposud to odnáším jen já. Nejsem " koza, co se má dobře a tak si šla stoupnout na led" jak psala limetka. Jsem si vědoma všech jeho kvalit a snad i on mých. Časem se ale naše rozdílnost v temperamentu jen zvětšila, přesto, že jsem se snažila u sebe ubrat, aby on se mohl přiblížit mě. Prostě kompromis, ale ani ten, jako ostatní pokusy zpestření, promluvt si o tom. Copak si tu opravdu někdo myslí, že bych to nezkusila? A to je to, většina impulzů přichází z mé strany, ale já chci aby to bylo i od něj, aby využíval svých výhod a zbraní jako chlap a já svých, jako ženská. Jestli to vyznívá, jako že jsem stíhačka, tak to právě být nechci, je to jeden z důvodů, co mě na tom vadí, co se ze mě může stát. Tělo mi říká, najdi si někoho a už na nic nečekej, rozum ví, že takhle jsem to nechtěla. Dík empatickým ženám a mužům za názory.

Od: doctor
Datum: 10.05.12 18:51

...milá Martino. Prosím vás, neraďte někomu, že se má rozejít a podobné věci. Život není o tom, že se někdo hledá a je mu dvacet.

Potřeba četnosti sexu se mění postupně s věkem, víte?

Lidé spolu žijí i desítky let. Např. mezi 20 - 25 si vyhovují, mezi 25 - 35 chce více muž a ona chce méně. Po pětatřiceti si to vymění, ona chce a on míň.. Po pětačtyřiceti zase přestává mít zájem ona. To se mají po deseti letech měnit partneři? Nesmysl.

Paní to může řešit autoerotikou a nebo, pokud si je jistá, ať si někoho najde... přece se nebude kvůli pár směšným pohybům rozvádět a bořit např. desítky let trvající vztah.

Od: oleg*
Datum: 10.05.12 21:50

tenhle matematickej rozbor není pro všechny a pro někoho směšné pohyby jsou jnému kořením života

Datum: 11.05.12 09:23

Milý Doctore. Pokud to s těmi dvaceti lety a hledáním má být narážka na mě, tak jde jaksi mimo.

Psala jsem, že pokud současná potřeba paní nevyhovuje a manželova chuť upadá, tak se těžko zázrakem něco změní a bude to právě jak v těch 25 letech. A co nastane pak? Bude ho až do smrti podvádět?

Víte, nejsem věřící nebo nějaký fanatik, ale takový vztah bych nechtěla, aby mi partner třeba i desítky let zahýbal. To si radši opravdu najdu někoho, kdo ke mě sedí. Neříkám měnit partnera po deseti letech, ale než mít doma chlapa, co mi bude těch deset let zahýbat, tak to radši nikoho.

Každá nevěra zasáhne vztah a není dogmatem, že se onen vztah napraví. Znám dost lidí, které nevěra stála vztah. To Vám nepřipadá jako boření vztahů? Nebo má podváděný partner vše skousnout a jede se dál, aby se za čas objevil další podobný scénář?

Datum: 14.05.12 22:56

Martino,vite ze vetsinou supr milenci jsou hajzlove?Berte to s nadsazkou,ale neco na tom je.Takze s kym vam to bude slapat v posteli,tak zit treba vubec nejde a naopak.Sex a pekne ziti s partnerem,jsou to 2 dulezite veci,ale malokdy se podari mit oboji najednou.tak uz to v zivote chodi.

Datum: 15.05.12 09:29

Jojo, to je mi jasné, ale ve fajn vztahu snad stačí fajn sex, podobná chuť a podobný temperament, není nutné mít nějakého super milence. Stačí dobrý milenec, co se bude snažit:)

Datum: 15.05.12 13:19

Ale ve fajn vztahu nemusi byt fajn sex.Supr milenecky vztah je,kdyz je to vyvazene,proste se nasli v teto strance.Staci byt milenec,co se bude snazit,no zamyslim se nad touhletou vetou...MOzna ze to ze zacatku v mladi staci a ze se dopracujete nekam na nejaky standart.Jenomze ne vzdycky snaha je k nećemu dobra.Dulezita je spontalita a vedet ze k sobe patrite v tomto ohledu.Vite ,nekdo ikdyz se snazi sebevic,tak vysledek zadny.A neni to jen o stejne potrebe,jsou typy,ze se nepochopi a neshodnou nikdy.

Od: buss®
Datum: 10.05.12 12:00

No svým způsobem je to nešťastná ženská, doma nedostane co by chtěla. To musí být hrozné, ten neukojený chtíč. Neodsuzuji, to snad je už nemoc... . Co byste dělali, kdybyste byli v té situaci... moralizovali?

Datum: 10.05.12 15:09

Původně jsem psala do rubriky Společnost - láska a sex. Proč to mou otázku "hodilo" do Volné diskuze?

Upozornění od sys kapkanadeje 20. 05. 2012 22:44:27
Protože jste o žádnou radu nežádala, chtěla jste se jen vypovídat. Volná diskuze k povídání dává více prostoru.
Od: stribrnak*
Datum: 10.05.12 16:03

Tamaro,každý jsme jiný at se to vezme z jakékoli stránky,každý máme jiné potřeby,zaregistruj se a já ti napíšu něco bližšího.

jak jsi napsala- Tělo ti říká, najdi si někoho a už na nic nečekej, rozum ví, že takhle jsi to nechtěla,ale jak toho dotyčnýho budeš hledat,jsou na to nějaké tabulky či co?

Láska je cit,sex je touha a potřeba a manželství je oddanost

Od: polinek*
Datum: 10.05.12 22:17

,No já si myslím,že pokud je člověk ještě mladý zdravý člověk potřebuje sex.Bez sexu se lidé odcizí a co z nich vlastně je? Taťka a mamka. .kteří jsou nešťastní se sebe Nic je k sobě netáhne jsou jen dva lidé..kteří mají spolu děti. A určitou odpovědnost,,tedy pokud jsou malé.

Ale proč má paní zůstávat ve vztahu,který neplní manželské soužití tohoto typu ,aby byla šťastná. Kdyby její muž za něco stál ,tak by se snažil,pokud ONA ještě o to stojí..tedy od něho a nejsou si úplně odcizeni ,,to jsou takoví sourozenci ,kteří mají akorát stejné bydliště.Člověk potřebuje někoho mít rád jinak jeho život je chudý a pokud jak píši se muž nestará,kašle na to ,řekne si- já nemám chuŤ tak co,,peníze jí dám,,tak může být spokojená. Třeba to tak je.Nevím,,kolik je paní. Myslím tím děti. Kvůli nim.

Jsou muži,kteří to řeší bordelem ,,,a proč tedy ONA by si nemohla najít milence?Kvůli těm dětem? Děti odejdou a ona bude starší a stále nešťastná. Má to cenu? Nejsem pro nevěru,to ne ,ale to není život bez pohlazení ,pěkného slova,,to co člověka tady drží atd..

Jo něco jiného je,kdyby muž měl nějaký úraz to už je na jiné psaní.

Datum: 10.05.12 23:08

Ahojky, tak koukám, že jste mi něco připsaly. I Vy se dost blížte tomu jak to u nás je. Omlouvám se, ale nechci jít moc do detajlů. Snad věk, je mi 35. Nechci už dál rozebírat mé důvody, myslím že bylo napsáno dost, ale spíš mě trápí, že se při snaze ňákého sympaťáka zbalit, ztrapním. Jak na Vás pánové ponat, že nejde jen o plané řeči? Někdo tu psal, podle jakých tabulek bych hledala. Vůbec takhle neuvažuji a nejednám. Líbyli se mi před časem 2 chlapi, kde na mě působyla chemie, ale z jejich strany odezva nebyla. Tedy chovali se tak, flirtovali a ve chvíli, kdy jsem je "vzala za slovo", utekli, měli naděláno. Byl to ten tip, co rád kecá, ale skutek utek. I u nás v práci, flirtuje více či méně většina chlapů. Tam, ale radši nehledat. Nejsem prvoplánová koketa a nechci vnuknout myšlenku na nevěru chlapovi, co to má doma ok. Najít tak někoho, kdo je na tom podobně...

Od: bambula*
Datum: 11.05.12 09:41

Já jsem sbalil babu na sex na chatu, tři měsíce jsme kecali na chatu o všem, pak jsem ji pozval do cizího města na letní divadlo, pak ji v autě líbal a když jsem jí řekl ať mne upozorní, kdybych dělal něco co nechce, tak řekla MŮŽEŠ VŠECHNO. Tak jsem ji vzal za tři dny přes noc do penzionu a byla radost až do rána. Už to tak provozujeme 5 let. Doporučuji tedy chat.

Datum: 11.05.12 10:49

tamaraa, možná by stálo za to, zaregistrovat se. Mohla byste používat vnitřní poštu bez rizika prozrazení. Jsou tady různí lidé a někteří nediskutují, ale raději činí. :D A měla byste problém vyřešen!

Datum: 14.05.12 22:07

Ahoj, má tu ještě někdo podobný problém jako já?

Datum: 15.05.12 09:19

Co myslíte?

Určitě v tom nejste sama...

Datum: 14.05.12 22:44

Je to straslive tezke,kdyz vse funguje,chlapa mate rada,nebo dokonce porad milujete,ale proste se dusite a trapite,ze s nim mate malo sexu.predpokladam,ze jste vyzkousela vse a uvedomila si,ze to jine nebude a rozhodla jste se to resit.Vubec nezazlivam,spis obdivuji odvahu to resit.z nektere se stane protivna megera,ale muze se chlubit,ze byla verna.V mem pripade je to tak,ze kdybych nahle neonemocnela a nesnizil se mi sex apetit,tak se ze me urcite ta protivna megera stala.Sveho muze dodnes miluji,ale je jineho zalozeni,takze taky vse fungovalo az na tuhle dulezitou vec,bez ktere se rika neni nic.Taky bych ho nikdy neopustila pro jine kvality.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.