Neuniklo vám - Putin a válka?

Od: Datum: 03.12.14 08:51 odpovědí: 14 změna: 06.12.14 09:22
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.14 08:57

já su klidný, nic nebude..

doplněno 03.12.14 10:43:

Tohle je, po mém sousu, fake

jako že to je blbost?

doplněno 03.12.14 19:59:

kartaginec, omlouvám se, já nevím co je fake. Teď snad již tuším.

doplněno 03.12.14 21:23:

kolego, sice nevím proč se omlouváte, ale omluva přijata.

Přeji hezké vánoce...

Datum: 03.12.14 21:21

Omlouvám se. V podstatě se dá říci, že to znamená, že je to blbost. Vlastně se tak označuje falešná zpráva, podvod, padělek, falsum i obdobná slovesa či přídavná jména s podobným významem. Pochází z angličtiny, Například překladaš Google uvádí:

Překlad výrazu fake

přídavné jméno: falešný, padělaný

podstatné jméno: padělek; podvodník; napodobenina; falzifikát¨; šarlatán

sloveso: předstírat; padělat; falšovat; filmovat

ABC slovník cizích slov to překládá jako falešný, slovník bab.la uvádí více významů podobně jako google.

Od: petr02
Datum: 03.12.14 09:33

Taky si myslím, že s Ruskem skutečná válka nehrozí. Dneska se válčí z jiných důvodů, kvůli Ukrajině nikdo válčit nebude.

Datum: 03.12.14 09:50

Tohle je, po mém sousu, fake.

Nic si předvídat netroufnu, ale tohle?

doplněno 03.12.14 17:09:

Jo, konkrétně to, že by Merkelová vážně jednala o paktu o neůtočené.

doplněno 03.12.14 17:19:

(pro @milancukrar)

Datum: 03.12.14 10:44

Ta první fotka je krásná, miluji pohled na největší zázraky techniky...

A ten zbytek to jsou tlachy kterých je internet plný...

Od: zelenydabel*
Datum: 03.12.14 11:05

Jen zamrznou ledy ve vztahu Ruska x EU, Ruska x USA

Problém je že každá strana má ve svém arzenálu nukleární zbraně. Otevřený konflikt by znamenal že po zahnání jedné strany do kouta je prostě ta strana použije. A to nikdo nebude riskovat. USA má probléy s dolarem, globální hráči chcou z dolaru vystoupit a zakládají svou měnu. To samé plánoval i Husajn a Kaddáfí. Měna která je podložena a vymaní se z područí dolaru. To jak oba skončili každý ví.
Proto Amerika tolik kope a dělá vlny... nechce k tomu dopustit. A EU jim leze ještě do zadnice. Kdyby se EU nyní přidala na stranu Ruska, co by se asi stalo...?
Místo toho Amerika stáhne EU do propasti ze které se Amerika rychleji a lépe vyhrabe než státy Evropy kdy jako bonus budou obnoveny hranice a bude zde stejný problém jako po velké válce. Plus další bude otázka Islámu který již dnes je v přečíslení v samotné Evropě.

Datum: 03.12.14 18:12

Looool :D

A to jsem doufal že lidé z inteligencí diskutéra novinkycz tento server hned tak neobjeví, no co už...

Od: zelenydabel*
Datum: 03.12.14 18:26

Já teda nevím, ale co Vám připadá směšné? Pokud mě chceš označit jako člověka s inteligencí diskutéra z novinky.cz tak řekni co je špatného na tom že jsem řekl svůj názor? Tvá odpověď tě totiž staví do stejné pozice do které jsi mě škatulkoval.

Od: petrzach
Datum: 03.12.14 20:23

100% souhlas.

Datum: 03.12.14 17:46

ju - nemyslím si, že tyto a podobné otázky jsou jakýmsi přínosem pro čtenáře fora, protože pro mnohé čtenáře, toto téma je velmi psychicky náročné, lidá se obecně války bojí a všichni víte, že debaty podobného ražení, jsou zcela k ničemu a často vedou jen k jedné jediné věci - hádkám. To si 1000 x raději přečtu, jak někdo by chtěl to či ono či s tou či onou a pod. To může mít alespoň zajímavý a vzrušující děj, ale válku, to si raději přečtěte tu od K.Čapka..

Od: ju®
Datum: 03.12.14 18:57

Netřeba se čertit, nezajímá - nelíbí, jen mi to nějak uniklo a bylo mi to připomenuto, podle našich cenzurovaných zpravodajství Putin odjel, protože to měl daleko domů...jen že je to příští rok 70 let.

Já jsem pragmatik se zbrojním průkazem.

Datum: 04.12.14 16:34

Také jsem dostal e-mail, kde v příloze byl článek o tom, že Merkelová jednala v Australii s Putinem 2 hodiny za zavřenými dveřmi a že dojednali pakt o neútočení. Ten článek je jasný výplod dezinformační kampaně ruských agentů na našem území. Hned jsem to vymazal a dál neposlal. Každý rozumně uvažující člověk musí vědět, že Merkelová není oprávněná mluvit o vojenských záležitostech BRD, protože tyto řeší vedení NATO. Ruští agenti dostali od Putina zadání vrážet klíny mezi EU a NATO všemi možnými způsoby.

Od: bmbx®
Datum: 04.12.14 17:15

aloisb.

doposud vrážejí klíny mezi EU a Rusko amíci, ti jediní z toho všeho očekávají prospěch

Když se dva perou, třetí se směje...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.