Kde prodat panenství

Od: Datum: 02.12.14 20:22 odpovědí: 65 změna: 29.12.14 11:38

Zdravím,

po dlouhém uvažování jsem se rozhodla, že bych chtěla zkusit prodat své panenství. A ne - nežádám Vás o posouzení vhodnosti mého rozhodnutí. Nevíte, co mě k němu vedlo, jaký mám pro něj důvod. Jsem osmnáctiletá studentka a domnívám se, že to, co udělám se svým tělem, je čistě moje rozhodnutí, pokud tím nepoškodím někoho jiného.

Proto prosím, abyste se zdrželi sprostých a urážlivých poznámek. Žádám pouze o radu, na jaké stránky se podobná nabídka smí napsat, abych neporušila nějaký zákon? Nebo, kde bych se případně mohla zeptat?

Děkuji všem, kteří se pokusí poskytnout radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.12.14 20:24
avatar

Zkus treba amateri.cz ... jinde ti to nejspis smazou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 20:25
avatar

Je doba demokracie. Tzn. ty si můžeš napsat co chceš a my se svobodně vyjádřit k tomu, co děláš.

Já to považuji za prostituci a odmítám radit prostitutkám, kde se nejlépe prodat, sorry. Tady opravdu nejsme poradna pro obchod s bílým masem.

doplněno 02.12.14 20:34:

Aha, tak beru zpět, taky asi jsme poradna pro prostituci, kolegové se toho ochotně ujali. :(

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bruk600*
Datum: 02.12.14 20:35

Radit taky nebudu, ale to vaše rozhořčení se mi moc líbí. Jak se vaše morálka srovná s informací, že vysoké procento studentek VŠ si přivydělává títmo způsobem? Po absolvování nám tady pak budou dělat třeba soudkyně, personalistky, nebo novinářky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 20:37
avatar

Já ti to řeknu, co si o takových myslím. Jsou to obyčejné ku**vy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rockman
Datum: 29.12.14 07:53

Prostitut nebo prostitutka je každý člověk ,který si vydělává peníze v jakémkoliv zaměstnaneckém poměru.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 20:37
avatar

Opravdu přesvědčivý argument - dělají to i ostatní, proč by ne ona, že? Takže to, co dělají ostatní, je správné, podle toho je třeba se řídit...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bruk600*
Datum: 02.12.14 20:52

Řídit se tím, nebo si přiznat realitu? Vy to máte ovšem jednodušší, protože podle vás platí: "Co si nechci připustit, tak to neexistuje". Ovšem mě se tento stav taky nelíbí, ale co stím asi uděláte? Uděláme? Zvolíme si třeba prezidenta a ten nasadí morální laťku k nepřeskočení...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 21:00
avatar

Myslím, že vaše dedukce jsou naprosto mimo logiku. Nemám problém si tím si připustit realitu. Ale odmítám někomu radit, jak se ničit. Nebudu někoho posouvat k prostituci, drogám a kriminálním činům. Pokud má mladá holka našlápnuto špatným směrem, pokusím se jí zarazit, i když vím, že je to asi zbytečné. Ale určitě ji nebudu po té cestě posunovat nebo jí tu cestu umetat. Ne proto, aby zmizel jev prostituce a byl svět lepší, ale prostě proto, že je mi líto se dívat, jak si kdokoliv kazí život. Pokud si myslíte, že žít jako prostitutka je báječné a vůbec nic to s vámi neudělá, jen si tak jako pohrajete a přivyděláte za studia a pak zas budete normální, pak se hluboce mýlíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 20:27
avatar

Myslím,že na ebay.com se dá prodat úplně všechno.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 20:32
avatar

Nejbližší veřejný dům.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 21:00

holky nezávidte,taky bych ho prodal kdybych ho měl a někdo ho chtěl.mi koruny nesmrdí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: annymka77
Datum: 02.12.14 21:04

Přesně tyto odpovědi jsem čekala. Zaprvé, dle mého názoru ze z dívky stává prostitutka při opakovaném placeném styku. A zadruhé, v dnešní době existuje tolik věcí, nad kterými se můžete pohoršovat - třináctileté dívky přicházejí o panenství opilé na diskotékách, z neuváženosti, kvůli velké konzumaci alkoholu, a dalším věcem - to mi přijde mnohem horší, přesto si myslím, že ve Vašich očích budou ony stát výš než já.

Co je špatného na tom, vydělat si takto peníze, které potřebuji - a to ne pro sebe! Když jinak to v mém věku nejde? Dáte mi je Vy? Umožníte mi si je vydělat v rozmezí kratším než několik let? Sotva. Každý je rád pohoršený, když nemusí takovou situaci řešit. Tolik k Vašim milým odpovědím.

A děkuju moc za rady, které mi k něčemu jsou.

Datum: 02.12.14 21:10
avatar

Nedala jsi mi možnost ti pomoci. Neřekla mi, co tě vlastně trápí, proč a pro koho potřebuješ peníze a kolik. Co a kdo je důležitější než tvé zdraví a duše, abychom vymyslely, co se s tím dá dělat.

Nevím, jestli doufáš, že vyděláš desetisíce, protože jsi četla nějaký článek v bulváru, jak někdo zbohatl, možná budeš zklamaná, a pak to samozřejmě povede k tomu, že to budeš opakovat.

Nejsem pohoršená, jen je mi to líto, jako je mi líto se vidět ničit kohokoliv. Utěšovat se tím, že jsou i tací, kteří jsou horší, je cesta do pekel.

Klidně se tu vztekej, ale myslím, že možná i proto jsi tady, že víš, co jsi tu čekala a dostalo se ti toho. Možná, že si nejsi až ta jistá a potřebovala jsi to slyšet. Tak jsem to řekla.

Jistě nejsi tak nezkušená, abys to, co hledáš, nenašla přes google... Možná, že jsi to myslela jako reklamu, kdo ví? Jen ty sama víš, jak to je.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 21:16
avatar

Pokud ty peníze potřebuješ pro někoho jiného, byl by za ně vděčný, když by věděl jak si k nim přišla?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bruk600*
Datum: 02.12.14 21:36

Pokud máte dost itneligence, ta si to zařídíte sama , ale je jasné, že tady nejde o radu, ale o jakousi veřejnou psychoanalízu. Je otázkou, zda o analízu vás osobně, nebo tohoto rádoby radícího davu. Nejsem pohoršený, ale jsem překvapený a nechápu co může být právě tak důležitého. Nějaký čínský výrobek, který mají všichni a má možná životnost záruky? Cloumá mnou zvědavost, proč?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ydal
Datum: 02.12.14 21:48

Když odhlédnu od toho, že tvůj nápad je dost přitažený za vlasy, tak kolik by sis představovala, že za to dostaneš? Píšeš o jiné možnosti než vydělat peníze za několik let, takže si asi přestavuješ docela balík. Upřímně, myslím si, že dostaneš buď velké kulové (nikdo se nepřihlásí) nebo max. částku odpovídající tak jedné výplatě...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 21:59

Prostitutka se z vas samozrejme stane uz pri prvnim placenem styku, o tom zadna. Z cloveka je zlodej take hned pri prvni kradezi, ale zpet k dotazu. Prostituce u nas neni nelegalni, takze inzerovat muzete kdekoli, kde vam to nesmazou. Cim vice formatu inzerce a mist zvolite, tim vetsi sance je, ze na tom vydelate. Zkuste inzerovat na pornostrankach, v annonci, diskuznich forech, seznamkach, kickstarteru, facebooku, atd.

Nechapu jak neco takoveho muze nekdo zaplatit, ale uchylu je spousta... nicmene prostitutek taky. Jednou za cas se objevi clanek, ze na tom nejaka chudinka trhla parset tisic, ale najek tomu neverim. Nejspis se budete muset smirit s beznou taxou ve vasem miste bydliste.

Jen me mrzi, ze se takovi lide nijak neznackuji. Desi me predstava, ze bych si nekdy zacal vazny vztah se slecnou a pozdeji zjistil, ze je kur*a.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: annymka77
Datum: 02.12.14 21:20

Hledat přes google jsem se samozřejmě snažila, kdybych něco našla, dotaz by tu asi nebyl, že.

Taky mě zajímaly ev. zkušenosti, s pohoršením jsem samozřejmě počítala, proto jsem Vás žádala už v otázce o nechání si svého názoru pro sebe.

Nechci se svěřovat vůbec s ničím, pouze žádám o radu. Vy mi ji poskytnout nechcete - rozumím, a respektuji. Tímto bych diskuzi ukončila.

Datum: 02.12.14 21:23
avatar

Dobře, dělej jak myslíš. Až ti ale bude opravdu zle, tak se stav. Moje nabídka pomoci platí, i když na ni nyní kašleš.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 02.12.14 21:28

No mě je celkem jedno, kdo co dělá se svým tělem. Pokud se zamyslím nad otázkou, tak teda moc nevím. Ono záleží i na tom, jak vypadáte, ne každému chlapovi se budete líbit. Je nutné se asi nějak ukázat. Každopádně ani tak to nebude jednoduché. Mám pocit, že neúspěchem skončily i známé případy, kdy se jednalo o hezkou ženskou a to to zkoušela několikrát. Troufám si tvrdit, že v Česku nemáte šanci a na miliónové i statisícové částky můžete asi zapomenout.
Pokud dáte na internet inzerát, je možné, že to u nás média pěkně rozmáznou a budete "celebrita".

doplněno 02.12.14 21:38:

Taky berte v potaz, že za tohle vám zaplatí jen nějakej pološílenej exhibicionistickej milionář, kterej ani neví, jak k těm penězům přišel. V Česku takového budete hledat marně. Drtivá většina bohatých lidí se svými penězi nákládá velmi pečlivě, rozhodně neutratí velké částky za něco, co nemá žádnou hodnotu. Prostitutek si můžou zaplatit kolik chtěj a ani ne za moc peněz. Pološíleného boháče hledejte někde v Asii, tam jich je spousta.

doplněno 02.12.14 21:41:

Jo a jinak nabízím pětikilo!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 21:31

Na Aukru Vám to nejspíš máznou... Ebay by to mohl unést... Amatéři zřejmě také...

Mám na Vás otázku. Jakou máte představu o částce, kterou byste takto získala? Máte nějaké stadardy ohledně dotyčného, nebo prostě rozhoduje nejvyšší nabídka?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: annymka77
Datum: 02.12.14 21:53

Představu o ceně úplně nemám, a šla bych do toho jen v případě, že by peníze moji situaci vyřešily. Rozhodně bych nevybírala (pokud vy vůbec bylo z čeho vybírat..) podle ceny, ale především bych vybrala někoho, o kom bych si myslela, že ho snesu. Samozřejmě, přes internet těžko vybírat... rozhodující je věk, potom vzhled, a hlavně chování.

Datum: 02.12.14 21:58

*smich* A za tohle chceš peníze?

Tohle je byznys jako každý jiný. Takže pokuď ti bude věkem, vzhledem a chováním sedět, tak nebude mít důvod ti za to platit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 02.12.14 22:05

No ale ono opravdu nelze poradit nic jiného než zavedené inzertní stránky, jenže ty samotné o sobě moc nepomůžou, protože kolik milionářů se na ně chodí dívat, jestli někdo neprodává panenství? Bez nějaké mediální masáže to nepůjde, potenciální kupec si toho totiž nevšimne.
A jinak pokud se někdo ozve, tak to bude celkem zázrak, takže si asi moc vybírat nemůžete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 21:33

Normálně jdi někam do pornoprůmyslu a řekni , že bys chtěl natočit péčko.

Toho je taky spousta na webu, odpanění 18, 20 ... Hele dej sem fotku jak vypadáš , treba se ti někdo ozve z poradny :D :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 21:34
avatar

zkus LEO TV, třeba budou mít zájem, pokud se to bude ještě vysílat, bude to balík *blee*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 21:36
avatar

Příjde mi to přímo odporné, poprve je sex z lásky, měl by být, je pak nač po letech vzpomínat a to i v případě, že to za moc nestálo.

Kolik si tu svojí blanku ceníte? Být já oplzlý chlap co mu vaše odpanění udělá radost, zcela jistě víc jak 10 000 Kč nedám. Opravdu vám taková částka pomůže tolik, že prodáte svoji hrdost a budete se za sebe ještě po letech stydět? Stydět se zcela jistě budete, pokud ovšem nenastane druhá možnost, vám se ten placený sex zalíbí tolik, že z vás bude prostitutka. Neporadím, matně znám jen freevideo.cz .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 21:42

neodrazuj ji od toho ! jzs ona to chce je to jeji rozhodnutí , takze ji poradime :)

proc ji vubec nekdo radí ,ze to nemá delat..? Ja jsem pro na 100 procent , jen at do toho jde :)

treba se uchyti a bude z ni nakonec slavna pornoherecka. jen do toho jdi holka..

A neposlouchej tohodle typka ani tu zenskou co si hraje na mamu . Asi ani nema deti a tady na foru machruje a radí ti ty svoje nesmysli. Doufam , ze ti to vyjde drzim ti palce holka

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 22:05
avatar
Lidus deset tisíc? Za to se dá koupit pět krásných zkušených ukrajinek! J v ceně je i koupel a chlast
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 22:10
avatar

Já bych nedal ani kilo :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 21:50
avatar

tak znám jednoho, kterej by do toho šel, ale momentálně ho soudí a vypadá to, že bude v base tak 30 let

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 21:57
avatar

- holka má z vás tady akorát srandu - a vidím, že chlapi taky.

Ale dneska se spíše cení mladé holčiny pod 15 let, ne? Pokud už jste poněkud přerostlá, tak si asi na moc peněz nepřijdete.

doplněno 02.12.14 22:04:

- a jak tady píšou - takovejch je.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ydal
Datum: 02.12.14 22:08

Už mi to došlo, dělá si srandu, dneska má svátek Blanka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 02.12.14 22:01
avatar

"anonymka77", myslíte, že nebudete svého rozhodnutí litovat? Myslíte, že když se prodáte jednou, že se neprodáte podruhé? Myslíte, že to na Vás nenechá stopy? Myslíte, že se nenakazíte? Věřte, že žádné peníze Vám nestojí za to, abyste si narušila své zdraví ať psychiku nebo fyzicky. Dejavu, Vám to napsala pro Vaše dobro, které nejste asi schopná zatím ocenit. Jste moc mladá a to, co chcete udělat, je opravdu velice nerozvážný krok ve vašem životě. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ketler
Datum: 02.12.14 22:14

Radit nebudu, urážet taky ne, ale svůj názor si neodpustím. Třeba vám to pomůže. Měl jsem 2 panny, nutno dodat, že šlo o regulérní vztahy a záleželo mi na nich. Ale to panenství - pro mě osobně příšerná zkušenost - ta blána je docela nechutná, obzvlášť v krvavém nálevu. Podle mě ten kdo by si v tom liboval a byl ochoten za to zaplatit bude jedině nějaký úchyl. To není zrovna ideální začátek sexuálního života. Může vás to poznamenat i psychicky. Už jen to, že vás napadlo tohle udělat dokonale vypovídá o vaší povaze, že jste přinejmenším vypočítavá. Tím vás nechci urážet, ale varovat - je totiž možné, že jestli to opravdu zrealizujete, budete se pak cítit psychicky velmi mizerně. Na vašem místě bych si o tom promluvil s psychologem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 22:17

všechno už tady bylo,běžte už všíchni spát.dobrou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martas*
Datum: 02.12.14 23:05

Vyměním za svoje panictví. To je férový obchod, ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.14 08:31
avatar
Být vámi, tak si to ještě promyslím, jestli se vám to vyplatí.
Inzerovat můžete na erotických portálech, tam vám to nemažou, ale počítejte, že Vám nikdo nenabídne nad 10 tisíc. Musela byste být hodně atraktivní a mít hodně velké štěstí.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: kcin
Datum: 03.12.14 09:47

Nemusíš prodávat panenství protože částka je stejně max. 15 tisíc a to nikdo nevíme jak vypadáš. Zkus radši live chat stránky kde se předvádíš před webkou samozřejmě nemusíš ukázat nikomu kdo jsi, ukážeš jen tělo. Přijdeš si takhle třeba na dvojku za den a za tejden máš takhle vyděláno 15 tisíc a panenství ti zůstane.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gzk
Datum: 03.12.14 09:58

Zajímavé, ještě tu nikdo neřešil věk té panny?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.14 10:54
avatar
Co je na věku tak zajímavého a k řešení? Je jí 18.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.14 19:39
avatar

Proč by se řešil věk? Ona sama v otázce napsala, že jí je 18 let!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.14 10:32
avatar

Prodej Panenství? Snad v antikvariátu. Ale myslím, že o Majerovou už moc zájemců není ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.14 11:09
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.14 10:48
avatar

Moc jsem to pod otázkou nečetl ale hodně síly s puritány, ty co budou říkat ku***, prodejná *** atd...

Ono stačí si pohledat nějaké dotazy ohledně análního sexu a bude ti jasné s čím se v odpovědích setkáš, ale jsou tu i lidé s nadhledem na situaci...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.14 11:04
avatar

Jsou panny a panny. Při pohledu na některou jsou chlapi vedle, jinou by nechtěli ani zadarmo. Takže záleží, do které kategorie patříš.

Budu to brát, jako Tvůj kšeft a zdroj obživy: četla jsem kdesi, že panenská blána se nechá malým zákrokem znovu upravit do původní podoby, tedy lapidárně řečeno, natáhnout nová. A tak budeš moci za nevelký peníz pořád dokola obnovovat své panenství a prodávat a obnovovat a prodávat a...

Takže budeš moci být panna ještě třeba v 60, pokud si troufneš. Případné nápadníky si ale budeš muset vybírat z řad silně podnapilých. Žádný střízlivý by Ti to totiž nevěřil. *smich* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ghh
Datum: 03.12.14 11:07

Admin by měl vyhodnotit tento dotaz jako porušení pravidel. Dotaz může být v kolizi s § 201 a 202 tr. zákoníku, neboť tazatelka neuvedla svůj věk, který může být pod 18 let. O její nezletilosti se dá vzhledem k dotazu předpokldádat - tedy vyzývám k zásahu admina.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kcin
Datum: 03.12.14 11:14

"Jsem osmnáctiletá studentka " nejprve čti a pak odpovídej.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.14 11:16

Cituji: Jsem osmnáctiletá studentka...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tc
Datum: 03.12.14 19:30

Viděli jste film Irina Palm?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ktzyikety
Datum: 06.12.14 09:49

Prostituce není legální. Takže jestli chceš dělat prostitutku, tak si na to fakt nemůžeš dávat nikam inzeráty.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.14 10:08
avatar

Nevím, v které zemi žiješ, ale v ČR prostituce není nelegální.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.14 10:06
avatar

Nečetla jsem celou diskuzi, ale moje rada je inzerce na Annonci nejlépe ve flirtu, inzerát podáte zdarma.

Nebo velmi zajímavé inzeráty jsou na seznámení se samičkama v Metru, sice již staršími, v důchodovém věku, ale o to větší by byla šance se svojí nabídkou. Metro je k dostání zcela zdarma a přečte si jej mnoho nejen cestujících, ale plno lidí ve firmách. Tudíž možnost, že se najde finančně bonitní zájemce, je dost velká.

Otázkou je, jestli Vám to budou věřit, že jste opravdu panna, bez zkušeností, a takhle se chcete prodat.

Myslím, že si to představujete velmi zkresleně a naivně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 06.12.14 13:58

A to si průnikce pověsí protokol o akci na zeď? A co tak transparent do ruky, aukce?

doplněno 17.12.14 18:48:

Nemyslím si, že s pannou je to něco extra. Lepší, co už má něco za sebou. Jak se ceníš?

doplněno 17.12.14 22:21:

Dej to na aukro, ebay, allegro ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.12.14 21:58
avatar
Tak tak! Není nad 40 ti letou nymfomanku. A když je to ještě učitelka, tak je to dřina na celý víkend
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.12.14 22:28

buss. Jsou lepší stránky pro tyto účely. Například již zmiňovaní amateri.cz. Tam to může dát na sklo třeba jako aukci. Nebo se pořádají různé "veselé" věčírky, kde může svoke panenství vydražit. To je cesta, jak získat nejvíc peněz. Jinak cena se pohybuje kolem 10.000,- Kč, Při dražbě a dobrém složení zájemců se dostane i na 50.000,- Kč.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.14 11:38
avatar

a při trošcě "štěstí" se vám ještě dostane odměny v podobě nějaké nemoci.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 06.12.14 14:01
Neni na tom nic špatného... Docela silně bych rad o tom uvažoval.. Samozrejmě by záleželo na domluvě a jinych věci. Ale to určitě ne tady.. Kdyžtak napiš..
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.12.14 21:06
avatar
Jedna kamarádka tohle řešila. Trvalo to celkem dlouho než se někdo našel. Lidi za tohle neplatí, ostatně, proč by to dělali, když je všude dychtivych pannen mnoho a užijí si rády zadarmo, že jo. No abych to zbytečně nerozvadela, asi po dvou letech ji odpověděla německá erotická tv s nabídkou, že je při tom budou natáčet a poté to vysílat. Dostala za to 8000 Kč-normálně na naše peníze. A to měla ještě sakra štěstí, že se vůbec někdo ozval, a to byla opravdu nádherná holka.jinak na amateri. Cz se najde nějaký maniak stopro, ale nepočítejte, že vám dá víc jak 3000.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.12.14 00:51

8 litrů? Tak to je teda slabota... A to neuvažuju možnost, že ten záznam může kdokoliv, kdykoliv a v tu nejnevhodnější chvíli vytáhnout na veřejnost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.12.14 13:18
avatar
No jo, dneska už to není co to bývalo, v tom porno průmyslu;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: blablablaa
Datum: 11.12.14 10:17

Napiš a domluvíme se.

stealthguest@seznam.cz

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.12.14 11:30
avatar

obrňte se nevím čím vším před setkáním s úchyly, a věřte, že jich bude.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klarahahnova*
Datum: 17.12.14 19:34

Na facebooku třeba bude nějaká stránka kde to můžete nabídnout

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.12.14 21:45
avatar
Jestli se toho chceš zbavit, tak ti pomůžu. Beru paušálně 20 tis.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.