Mám jí říct že ji chci?

Od: Datum: 18.10.14 19:00 odpovědí: 3 změna: 18.10.14 19:34

Ahoj jsem bisexuálka . Asi před týdnem jsem se zamilovala do jedný mí spolužačky. Všude slyším její jméno a zdál se mi o ní sen . Ona je taky bi , ale nevím jeslti jí vůbec něco říkat protože je to ten tip holky , která je strašně sebevědomá a v pohodě jde za klukem, kterýho vůbec nezná a řekne mu jeslti jí nedá fb . Taky dost střídá kluky a leze po každý holce ze třídy a ošahává jí . Vím že mě to ničí jak se chová ale i přes to jí miluju . Problém je v tom , že si myslim že ona by se mnou nikdy nechtěla nic mít a dost se bojim jí vůbec něco říct nebo naznačit ... Mám do toho jít a říct jí to a nebo to tajit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 18.10.14 19:05

Verčo,zamilovanost je sice krásná věc,ale co od této dívky očekáváš?...Ona evidentně není pouze bi,ona bude "obojživelník," a to pěkně ostrý.Střídá kluky s holkama a je jí to asi jedno ! Nic jí neříkej,zcela jistě se zamiluješ do té pravé,až přijde tvůj čas,dej tomu volný průběh a netlač na pilu ! Ona by se ti buďto vysmála,nebo by se s tebou vyspala a pak by tě stejně odkopla !

Datum: 18.10.14 19:10

Já teda nevím, jak je to přesně "mezi váma, holkama". Ale bude to asi podobné jako u ostatních lidí. Takže ta otázka je blbě: říct, či neříct. Ty se k ní zkrátka musíš vetřít. Chodit s ní na akce, dělat, že tam ani nejsi kvůli ní, bavit se. Bude to stát ňáký prachy a čas, ale zase neriskuješ výtlem nebo razantní odmítnutí.

Datum: 18.10.14 19:34

Verunko, co od toho očekáváš? Myslíš, že se dívka jako mávnutím kouzelného proutku obrátí, a bude tu jen pro tebe? Nebo by tě těšilo se o ni dělit s jinými?

Sama píšeš, že o tebe nemá zájem ... Nech si to radši pro sebe.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.