Domácí práce od Agentury Fox z Poltáru v SK

Od: Datum: 17.02.11 20:05 odpovědí: 4 změna: 12.05.14 21:23

Dobrý den,

moje partnerka si chtěla k mateřské přividělat nějakou tu korunu domácí prací a tak si na internetu vyhledala různé poskytovatele domácích prací a vybrala si jednu, plnění obálek... Dle požadavků odeslala registrační poplatek 160,-Kč na adresu: Tůma Pavel, pošt.schr.214, 40001, Ústí nad Labem, č.účtu 3936570207/0100, v.symbolem bylo její tel. číslo. Poté co pan Tůma obdržel tyto peníze zaslal na adresu mojí partnerky obálku, ve které byli informace o domácí práci, jako bonus recepty na přípravu několika druhů kávy a pár dalších nepodstatných papírů a objednávka materiálu pro výkon domácí práce. Ovšem muselo by se poslat ještě dalších 400,-Kč. abychom obdrželi jakýsi návod s pracovním postupem. Až do této doby se vše zdálo relativně v pořádku... Nechci tímto nikterak poškozovat zmiňovaného pána, ale ani nemohu potvrdit, že je to spolehlivý zdroj.

Vzhledem k tomu, že jsem tvor zvědaví, začal jsem si vyhledávat informace o jisté Agentúre Fox ze slovenského Poltáru, která sídlí na adrese Sklárska 580/25, Poltár, SK, prezentuje se pod IČ 40588017, DIČ1030781565 ČŽR 607-4205, uvádí email dotazy@hotworldbiz.com, upomienka@hotworldbiz.com, sms kontaktem +421918344608 a jako zřejmě majitel je uváděn pan Miroslav Sýkora. Nu a nastali první obtíže s důvěryhodností. Adresa www.hotworldbiz.com nebyla nalezena ani po asi 8.pokusu... Své partnerce jsem zakázal odesílat jakékoli peníze pro tohoto člověka.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.02.11 20:08

Je to marný, je to marný, je to marný!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.02.11 20:21

Pan tazatel nebyl zřejmě posledních 20 let fyzicky přítomen v této zaslíbené krajině nebo měl celou tu dobu lehce zamlžené své růžové brýle. Wake up!

Od: mkolb
Datum: 17.02.11 21:02

Přítomen jsem zde, bohužel, byl. Ovšem partnerka si nedala říct a prostě to zkusila... Člověk v životě přijde o mnohem víc, než je nějakých 160,-Kč, tahle suma mi sice nebyla příjemná, ale je doba tržní ekonomiky a zadarmo dnes defcto nedostanete nic. Jelikož se jednalo o zprostředkování kontaktu, lze pochopit, že si zprostředkovatel nechá zaplatit, Vy byste nechtěl za svoje služby zaplatit? Nevím, zda jste podnikatel, nebo zaměstnanec, ale ani v jednom v případě byste jistě nepracoval zdarma, že?

Od: pipin
Datum: 12.05.14 21:23

Všechny nabídky z portálů "Práce na doma","Manuální práce" jsou v podstatě podvod,protože Vám po zaplacení pošle smlouvu a napíše,že vlastně Vy si musíte najít nějaké další blbce,"třeba formou inzerátu",jak Vám doporučí a Vy mu,jíim zaslanou a ofrankovanou obálku,pošlete nabídku (letáček s nabídkou).Pan Tomáš Vecl,je tak" hodný,"že si u něj můžete obálky,do kterých vkládáte nabídky,pošle.

DOPORUČUJI: ČTÉTE POZORNĚ OBCHODNÍ PODMÍNKY!

dočtete se,že ONI JSOU POUZE ZPROSTŘEDKOVATELSKÁ AGENTURA

TO JE JAKO PRACOVNÍ ÚŘAD,TAKÉ VÁM NEDÁ PRÁCI,JEN VÁM ŘEKNE KDE BY JSTE SE MĚLI ZEPTAT

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.