Jsem gerontofil

Od: Datum: 23.11.14 08:10 odpovědí: 3 změna: 23.11.14 11:01

Je gerontofilie sexuální deviace? Vzrušují mě totiž ženy mezi 50-60 lety.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.11.14 10:08

Dobrý den, asi to deviace nebude, zvláště, jestli jste v přibližně stejném věku. Zdravím!

doplněno 23.11.14 11:01:

sebod - jo, už jsem si to zjistil, že se zde vyskytl nadprůměrně zvídavý tazatel nebo snad až kolektiv tazatelů s menším přirozením. To potápění s umělou vagínou by se mohlo vyzkoušet.

Nebo to již tazatel zkusil a má od toho to pálení na čele? Těžko říci. No, a ty ženy v nejlepších letech mají snad také ještě nějaké nároky, tak proč to mají "odnést" jen ti starší muži. A věk je jen číslo - jak říkají ti starší.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.11.14 10:50

Bene. MalýmuPinďourovi je 31 let, jak tady zmínil v dnešním v pořadí 38 dotazu *smich*. No, ten počet jsem možná malinko nadsadila, ale ještě nemáme poledne a do večera je vůbec času dost *smich*.

Jeho rozsah dostazů je opravdu obdivuhodný. Přes antideprasíva, přes šimrání v čele při potápění, přes umělou vagínu, po sexuální touhu po nás, děvčatech v nejlepších letech *smich*.

Malý Pinďoure. Jen se zeptám. To se potápíš a zároveň používáš umělou vagínu? A ty antidepresiva si lupneš před potápěním, nebo až po něm *ee*?

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.11.14 11:01

V sexuologickém nebo psychologickém významu jsou do pojmu parafilie (deviace) někdy zahrnovány i sklony, které nejsou považovány za poruchu, ale pouze za neobvyklé. V klinickém, nozologickém, psychiatrickém významu se vztahuje pouze na případy, kdy odlišné založení naplňuje obecná kritéria zdravotní poruchy, tedy působí svému nositeli klinicky významný distres, narušení mezilidských vztahů nebo mu brání ve způsobu života, který je považován za normální. Samotný sociální konflikt (např. trestné nebo nepřijatelné chování) se však za zdravotní poruchu nepovažuje. Americký manuál uvádí jako diagnostické kritérium, že parafilní aktivita musí být po dobu nejméně šesti měsíců jediným způsobem sexuálního uspokojení a způsobovat významný distres nebo interpersonální obtíže.

Statistické manuály (americký DSM-IV i mezinárodní MKN-10) jmenovitě rozlišují pouze několik parafilií, ostatní mohou být kódovány jako jiné, nespecifikované nebo mnohočetné poruchy sexuální preference. Uvádějí se tyto: fetišismus, tranvetitismus, exhibicionismus, voyerství, sadomasochismus, kandaulismus, frotérství, pedofilie.

Jak vidno, gerontofilie zde uvedena není... viz: http://cs.wikipedia.org/wiki/Parafilie

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.